Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lett divat az esküvőismétlés? fórum

Miért lett divat az esküvőismétlés? (beszélgetős fórum)


21. hpetra22 (válaszként erre: 20. - B4e66e8444)
2023. márc. 19. 14:53
Ideje. Most, hogy kijártad az ovit.
2023. márc. 19. 13:59
Én szerelmes voltam 1 Mark nevű fiú banda sztárba, úgy érzem ideje véget vetni a szerelemnek.
19. ,zumba (válaszként erre: 17. - Babyapocakban)
2022. szept. 8. 12:29
Ki van a combja, csak épp a bugyi nincs....egy menyasszonyi ruha legyen visszafogottan divatos.
2022. szept. 7. 21:00
Celebek között rongyrázásnak tűnik, hogy ők ezt is megtehetik. Szívük joga. Csak nekem úgy tűnik, mintha mindig bizonygatni kellene. Ha egyszer leteszik a voksot egymás mellett, az nem elég?
2022. szept. 7. 10:31

Amit a Győzikéék meg a SHOWberték csinálnak, az ezektől olyan távol van, hogy inkább a hányinger idéződik fel bennem.


A celebek csak a szereplésért csinálják. Szerintem főleg a nők akarják, hogy legyen megint menyasszonyi ruhájuk, meg lehessenek megint ők a hercegnők, akikről minden szól. Van benne talán némi irigység is, mikor már házasként a fiatalabb rokonok esküvőin rájuk tör a "sárgaláz", hogy ők csak vendégek, kutyát nem érdeklik.


Meg kell valami rágcsa a médiának. Esetleg épp hasznos elterelni a témát olyan dolgokról, amik kínosak (Béres Alexandra per, Lara érettségi bukása, Bíró Ica balhé, stb.)


Hoztam nektek egy képet a Rékáról, milyen szép volt az 5. esküvőjén:

[link]

2022. szept. 7. 10:26
Szerintem az szép, ha a nagyobb, kerek évfordulókon van ünnepség (25., 50.) és összejön a család, a gyerekek, unokák. Még a fogadalomújítás is lehet szép, ha meghitt, érzelmes, arról szól, amiről kell.
2022. szept. 7. 09:14
Ismételni? Elég az egyszer, mindennek megvan a maga ideje, rendje.
14. kannanana (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. szept. 7. 06:40

Nem tudom

Az esküvőkön is a lagzi részt szeretem. Szerintem felesleges rongyrázás. Ha valamit erősítgetni kell…

2022. szept. 6. 20:29

Divat?

Szerencsére nem kötelező.

Én mondtam a fiamnak, hogy ha meghülyülnék és még egy lakodalmat akarnék a nem tudom hányadik évfordulónkra, akkor zárjon be és ne engedjen ki, amíg nem felejtem el ezt a hülyeséget.


A kapcsolat milyensége nem attól függ, hogy hányszor házasodunk össze és nem is attól, hogy hol, hány fő van a lagziba, stb. Csak is azon a két emberen múlik.

2022. szept. 6. 20:29

Hogy miért lett divat az " esküvő ismétlés?! " Első blikkre, nem tudom! De nem is érdekel. Akiknek van rá pénz, felőlem havonta is tehet fogadalmat, lakodalmat.

Egy majmolós cirkusznak tartom, mint oly sok minden mást is. Minél erősebben bizonygatnak valamit, annál nagyobb baj van mögötte, mint amit a köznép tud. Az sem tette szimpatikussá ezt az ünneplési formát, hogy a rongyrázó celebek, mint privilégiumot mivelik..

A hetedik eskü ismétlésénél viszont már bevezetném a pszichiáteri igazolást!:)

11. tsfmvk (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2022. szept. 6. 19:02
Bádog. 20 éve eszünk konzervet.
10. gigi>
2022. szept. 6. 18:01
Gondoskodnak róla,nehogy feledésbe merüljenek. Ez csak rongyrázás,magamutogatás!
9. timycat (válaszként erre: 7. - F7f780f355)
2022. szept. 6. 17:46
Szerintem ők ezen bőven keresnek, az ilyen események celebéknél szponzorált tartalmak.
2022. szept. 6. 17:25

Fogalmam sincs. A külvilágnak villognak. Általában, amit bizonygatni kell mások előtt, az nem olyan irigylésre méltó.

Ha naponta ismétlik, akkor sem lesz az se jobb, se rosszabb.

Sőt megesik a nem házasságban élők sokkal boldogabbak egymás oldalán. Nem az okirat és nem a többszöri esküvő tesz boldoggá egy-egy kapcsolatot az tuti.

7. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. szept. 6. 16:29

Pont most neztem Schobert Norbiekat xdd

Hazat is akkor kell erositeni ha kezd osszedolni. Kulvilagnak szol.

6. timycat (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. szept. 6. 16:23

Egy kapcsolatot nem erősít sem a házasság megléte, sem annak hiánya, sem az hogy hányszor, mekkora tömeg előtt és mennyi pénzért mondják ki a hivatalos vagy nem hivatalos igent.


Ami régen volt hagyomány (bronz, ezüst, arany, gyémánt) az nem erről szól.

5. libikóka (válaszként erre: 4. - Csemár)
2022. szept. 6. 16:16
Köszi:))
4. csemár (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2022. szept. 6. 16:14
Vas.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. szept. 6. 16:10

Van ennek előzménye,,ami hagyomány és nem divat,,az bronz ,ezüst ,arany,lakodalom (talán jól írtam,,mert van még valami más is)


Amire te gondolsz,,az szerintem a rongyrázásról szól celebéknél:))

2. papája (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. szept. 6. 16:08
Igen, azt hiszem, ez egy nagyon szép gesztus. 48 éves házasok vagyunk és minden évben megerősítjük az eskünket, de csak 4 szem közt, a saját ceremóniánk szerint.
2022. szept. 6. 15:58

Tényleg erősíti a házasságot, ha ugyanaz a pár sokadszor is kimondja az igent?

Nekem még egy esküvőm sem volt, de csak egyet, egy igazit szeretnék. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook