Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kérte, hogy ne beszéljünk többet, mikor sokszor napi szinten beszéltünk? fórum

Miért kérte, hogy ne beszéljünk többet, mikor sokszor napi szinten beszéltünk? (beszélgetős fórum)

13. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 09:49
Mert ő nem akarja. Mi nem érthető ezen?
12. pteri
2023. febr. 17. 23:14
Évek óta szerelmes és eddig nem mondta? Nem csábította el, nem akart mást, csak beszélgetni? Ilyen a középkori lovagoknál ok, de egy mai férfinál nagyon furcsa!
2023. febr. 17. 22:03
Buta egy szitu és buta egy ember hogy nem próbálkozott időben….
2023. febr. 17. 17:37
Mert már tudja, hogy nem kaphat meg téged, és így nem is nagyon akar sokadik lenni. Azt szerette volna, ha ő a legfontosabb neked, de nyilvánvalóan a párod az... Tehát második nem akar lenni, ha már nem lehetsz az övé.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 16:23
Mert arra számított, hogy idővel nem csak a vállára hajtod majd a fejed.
2023. febr. 17. 16:00
Nem akarja magát hamis illúziókban ringatni. Becsapva érezheti magát, gondolkozz az ő fejével! Foglalt nő nem kell neki, egyértelmű.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. febr. 17. 15:31
Nekem van párom. Neki nincs senkije.
6. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 15:23

Egyértelműen szerelmes beléd azért reagált így. Most csalódott, mert azt hitte előbb-utóbb az övé leszel és most ez szertefoszlott. Ez természetes reakció tőle én úgy gondolom.

Mondjuk azt nem értem ha annyira jóban vagytok/voltatok miért nem beszéltél róla neki hogy lett párod?

2023. febr. 17. 15:06

Egy korrekt pali. Megtudta, hogy kanid van, nem óhajt bekavarni.

Eddig miért nem avattad be?

4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 14:55
Nem csak a vállát tartogatta számodra.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 14:18
Mert szerelmes beléd, te nagyon okos! Nem barát vagy neki, hanem szerelem és nem igen akar veled beszélgetni, ha más párja vagy.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 14:18
Mert nem haverkodni akar. Arra ott a férfinemű barátai.
2023. febr. 17. 13:57

Évek óta nagyon jó viszonyban vagyok az egyik férfivel. Úgy éreztem, hogy nem akar tőlem semmit, ezért én se foglalkoztam vele. Nagyon jókat tudtunk beszélgetni, soha egy férfivel nem jöttem ki ennyire jól, mint vele és az igazság az, hogy mint férfi is tetszett.

December óta van valakim. Nem mondtam neki erről semmit, te vasárnap meglátott sétálni vele. Kiakadt. Tegnapig még beszéltünk, majd tegnap este bevallotta, hogy ő végig kedvelt engem, azért is beszélt velem annyit, meg azért volt mindig ott, amikor kellett egy váll, ha baj volt. Aztán meglepett azzal, hogy megkért, hogy inkább ne beszéljünk többet, mert az lenne a legjobb, hogyha békénhagynám őt.

Mi ez a férfi hiszti? Miért ne lehetnénk továbbra is jóban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook