Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért ilyen nehéz? fórum

Miért ilyen nehéz? (beszélgetős fórum)


2016. júl. 30. 21:07
Nem, de most nem aktuális már, közbejött pár dolog...
2016. júl. 30. 15:48
Találtál albérletet?
2016. júl. 30. 12:06
Én is így látom, és a házak, lakások esetében is, mármint itt nem bérlésre hanem a vásárlásra gondolok. Kegyetlen dragasag van. Szüleim házat néznek két éve és az egy dolog hogy nem találnak olyat ami tetszik, mert ez egyéni probléma de irreálisan drágák a házak. Én a lakásokat néztem, az is. Ja és tuti 10 éven belül nekem sem lesz három gyerekem, jó ha lesz egy, az okokra most nem terek ki;)
15. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2016. júl. 29. 12:55
Pont oda, ahova hús áfája! :(
14. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - 328e1b30ab)
2016. júl. 29. 12:52
A jövedelmeket is kéne már korrigálni a környező fővárosokhoz! :)
13. Bekacomb (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2016. júl. 29. 11:15

Állítólag a NAV most készül pont a lakás kiadókat ellenőrizni. Gondolom, ezért.

Szerencsére önkormányzati lakásban élünk, ami nem drága, de el sem tudom képzelni, mit tennék, ha ezeket a brutális albérlet árakat kellene kifizetnem. :-(

2016. júl. 29. 10:55
Nagyon megdrágultak, igen. Hónapok óta ez folyik a csapból is. És valószínűleg így is maradnak az ára, mert pl. Budapest irreálisan alulárazott volt a környező fővárosokhoz képet, most korrigált.
2016. júl. 29. 08:42

Irreális az mindig. Debrecenben 50 m2-es lakás 150 000.- :((

Én maximálnám, állítólag Németországban úgy van.

De legalábbis nagyon-nagyon ellenőrizném, hogy bejelentve adja-e ki.

2016. júl. 29. 08:38

:(

A diákok miatt most van az albérletkiadás szezonja.

Határ a csillagos ég, mert megfizetik sokan.

9. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - 937a2a883a)
2016. júl. 29. 07:23

Teljesen igazad van. Ha pár éve nem lett volna egy ismerősnek pont kiadó szobája, nem tudom, mit csináltam volna. Óriási szerencsém volt.

Ez így még a három gyerekeseknek sem segítség, mert ha eddig nem tudták megvenni 20-ért, most CSOK-kal együtt sem fogják tudni megvenni 40-ért, amennyit emelkedtek az árak. Ráadásul az építőipar áfáját is levitték 5%-ra. Az az árkülönbség vajon hova lett?

2016. júl. 29. 06:43

Irreálisan drágák lettek pár hónap alatt, mi is néztük. Köpni-nyelni nem tudtam, amikor sorban dobta ki a kereső 90-100 ft-ért a 35 nm-es lyukakat. Szinte senki nem adja ki reális áron. Jobban mondva azt mondják, hogy az a reális, ami a többinél. Ja?! A fizetésem nem megy fel 20-30 ezerrel egy hónap alatt. Gratulálok, valóban jobban teljesítünk! És akkor még azt nem említettem, hogy 1 éve nézegetjük az eladó lakásokat/házakat is és rengeteg van amelyiket 6-8 millióval árulnak többért. Az új építésűeknek a CSOK miatt 1 év alatt majdnem 10 millióval emelték az árát az a környéken, ahol nézelődtünk. Szóval ha nem akarok 3 gyereket, akkor meg se próbáljak házat venni? Vagy csak vidéken, ahol meg munka nincs?



Mindegy, ez a téma kikészít egy ideje. Ez már nem pofátlanság vagy lehúzás...már nem is tudom mi ez. De működik, mert az emberek kiveszik 100 ezerért is azt a lakást, ami eddig 60 ezer volt és így nem mennek vissza az árak.

2016. júl. 29. 06:21
Én próbáltam kiadni a lakásomat nagyon olcsón, rezsije szinte nulla és kiváló helyen van. Senkinek nem kellett. Felvittem az árat négyszeresére, azonnal kivette valaki.
6. Magdalénia (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. júl. 28. 23:35

Van itt egy fórum: Albérlet keres/kínál. Keress rá és próbálkozz. Hátha itt is lesz valakinek kiadó lakása.

Pár éve itt hirdettem és kiadtam a lakást reális áron. Azóta sem emeltem a bérleti díjat. Az ingatlanosokat messzire kerültem.


Ha van időd érdemes egy környéket bejárni. Sokan nem hirdetnek, inkább papírt tesznek ki. Láttam már posta, sztk, patika mellett is.

5. 0ccc6928d1 (válaszként erre: 4. - Punkvirág)
2016. júl. 28. 22:08
Na az se semmi!!
2016. júl. 28. 21:53
Évekkel ezelőtt hónapokon át kerestünk négyen ! albérletet Pesten, aminek az lett a vége, hogy Pest alatt találtunk egyet (és az is 5 ezer forinttal drágább lett havonta mire oda értünk...)
2016. júl. 28. 21:49
Tavaly ha nem is fele ennyibe kerültek, de.most nagyon és irreálisan drágák...és egy részük nem is olyan, hogy érne annyit.
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. júl. 28. 21:46
Barino ek is keresgeltek mostanaban es igen, felmentek az arak rendesen.
2016. júl. 28. 21:41

Sziasztok!


Nem panaszkodni és sapitozni akarok, de vagy pár hete kiadó lakást keresek Budapesten. Vagy én keresgélek rossz helyen vagy nem tudom...

Más is tapasztalja, hogy irtó drágák lettek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook