Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért érzem rosszul magam a Rivotriltól, ha eddig nem volt tőle bajom? fórum

Miért érzem rosszul magam a Rivotriltól, ha eddig nem volt tőle bajom? (tudásbázis kérdés)


14. gigi> (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 21:44
Ha szeretnél beszélni róla, írj nekem privát nyugodtan. Talán az is segíthet kicsit.🐾
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gigi>)
2021. nov. 2. 21:17

Bár úgy lenne!

Egész kisgyermek korom óta szenvedek vele.

12. gigi> (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 20:14
Nagyon sajnálom. Remélem hamarosan megtalálod a legjobb gyógymódot és elfelejtheted ezt a rémálmot.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Gigi>)
2021. nov. 2. 05:24
Örököltem is sajnos több ízben, plusz ezer helyen voltam már, még természetgyogyasznal is, de az emetofóbiámra senki nem tudja a "gyógyírt". És ez már annyira elhatalmasodott rajtam, hogy a gyógyszer maradt. Hidd el, a környék és a messzebb orvosok zömét "kipróbáltam", de mind csak szettarta a karját, mikor mondtsm, hogy hányásfóbiám van és a itt szorongok, pánikrohamaim vannak, rosszabb időszakokban még utcára sem tudok kimenni. Erre meg még rátesz egy lapáttal az epilepsziám is.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2021. nov. 2. 05:19
Mi?
9. gigi> (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 20:36

Mitől vannak pánik rohamaid?

Egy pszihológus lehet többet tudna neked segíteni,mint a Rivotril erre nem gondoltál még?

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2021. nov. 1. 19:24
Amúgy én is gondoltam arra, hogy besokallt a szervezetem és lehet szünetet kéne tartani, persze orvossal konzultalva, de félek, hogy a pánikrohamaim újra olyan méreteket öltenek, hogy normális életet is nehéz lesz élnem, mint azelőtt, hogy elkezdtem szedni a gyógyszert.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. nov. 1. 19:21
Fogok vele, csak két havonta találkozunk személyesen, de telefonon havonta konzultálunk, akkor majd mondom neki.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. nov. 1. 19:20
Két oltásom megvan és múlt héten torokfajas miatt csináltam tesztet és nem vagyok az. Szóval nem is értem az összefüggest.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2021. nov. 1. 19:19
Hát ha feleznem igazából semmi értelme nem lenne annak, hogy most már 2mg-osat kell szednem. Nem tudom tényleg mi lehet a baj.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 18:58
Orvosoddal kéne ezt megbeszélni.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 18:25
covid?
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 18:25
Talán mert elege lett a szervezetednek belőle, talán mert sok a 2 mg.Felezd meg esetleg..
2021. nov. 1. 18:01

Kb 5 éve szedem a Rivotrilt, eddig 0.5mg-osat szedtem (orvosi javaslatra), de emelni kellett és már 2mg-osat szedek (szintén nyilván orvosi javaslatra) fél éve és kb két hete van az, hogy amikor beveszem az előírt adagot, rá nem sokkal olyan enyhe émelygés jön rám, "rossz" lesz a gyomrom és egyáltalán nem érzem az eddigi nyugodtság érzést, csak ezt az enyhe rosszullétet. És furcsállom, mert hát nem most kezdtem el szedni és mégis most jelentkezik ez.

Volt már valaki így? Nem tudom, mert a 0.5mg-ostól nincs bajom, de abból meg ugye annyit kell szednem, hogy a doki inkább a 2mg-osat írja, mert úgy jobban kijön és érdekes az is, hogy volt az öt év alatt olyan, hogy véletlen 2mg-osat írt fel és akkor nem voltam tőle rosszul, most meg igen.

Szóval nem értem az egészet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook