Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért érzem magam kövérnek, most hogy lefogytam? fórum

Miért érzem magam kövérnek, most hogy lefogytam? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 9. 14:52
Állítólag az agynak több év kellhet.
2010. jún. 9. 14:51
2008-ban 90 kg-ról lefogytam 70kg-ra kb, több mint 1.5 évembe telt, mire átállt az agyam, arra, hogy nem egy tonna-donna néz vissza a tükörből. Sajnos visszahíztam 10 kg-t azóta, de most már megint jó úton vagyok, hogy visszaálljak a normál rendbe, remélem, hogy már könnyebb lesz átállni.
2010. jún. 9. 14:34
A hibás énképen is lehet változtatni nézd meg magad jól a tüköben és azt emeld ki ami tetszik neked lehet hogy előszőr csak egy valamit találsz de naprol napra több szépséget fedezhetsz fel ha pozitívan álsz önmagadhoz szeresd magad ugy ahogy vagy ébredj minden reggel ugy hogy szép és egészséges vagy és próbálj meg egéssz nap ebben az érzésben maradni ! Nekem sikerült és hiszem hogy mindenki lehet szép és szexi ha szereti önmagát ez az első lépés!
7. 84882672dc (válaszként erre: 1. - Kicsitünder)
2010. jún. 9. 14:33
Én ugyanígy vagyok... -22kg-al, mintha nagyobb lenne a hasam (is)... pedig hát nyilvánvaló h nem az!!!! agyban, még nem fogytál le...
2010. jún. 9. 14:28

Én is így érzek.

Most jobban észreveszem a hurkákat, és jobban bánt, ha tetszik egy ruha, rajtam pedig nem áll jól, mert van egy kis feleslegem.

5. Lucusmanó (válaszként erre: 4. - 2b0bbeabcf)
2010. jún. 9. 14:26
hibás énképpel rendelkeztek
2010. jún. 9. 14:24
Ezzel én is ugyanígy vagyok.. Voltam 80 kg is, akkor különösebben nem foglalkoztatott, most 59 vagyok és alig merek bikinit felvenni..
2010. jún. 9. 14:24
mert talán már sejted, hogy hol lehet a végállomás. :-)
2010. jún. 9. 14:21

Eddig sem voltam túl kövér, 44-es ruhákat hordtam. Nem akartam lefogyni, és párom se mondta soha, hogy kövér vagyok. Úgy szeretett, ahogy voltam.

Közös programként pár hónapja elkezdtünk rendszeresen sportolni járni, és egyszer csak azt vettem észre, lötyögnek rajtam a ruháim.

Kilóban csak pár ment le, viszont most 40-es ruhákat hordok, bár néhányból már ez is nagy.

Eltűnt a narancsbőröm, amitől azt hittem, sosem fogok tudni megszabadulni, és feszesebb lett a bőröm a fenekemen és a hasamon is.

A férfiaktól pedig egyértelmű visszajelzéseket kapok.


Én mégsem érzem jól magam. Ha belenézek a tükörbe, most kövérnek látom magam, pedig előtte sosem éreztem ezt. Miért van ez így?

2010. jún. 9. 14:21
Miért érzem magam kövérnek, most hogy lefogytam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook