Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálja, mit akar tőlem? fórum

Miért csinálja, mit akar tőlem? (beszélgetős fórum)


1 2
11. jeva
2012. márc. 30. 00:28

Szerintem se menj bele, akaszkodik! Csak rosszul jöhetsz ki belőle..

Nagyon ismerős ez a szitu.. menekülj!!

10. 95eaae624e (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2012. márc. 30. 00:12
jessz!
2012. márc. 30. 00:10
Ez egy olyan játék,amiből jobb kimaradni!
8. Csirivirir (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2012. márc. 30. 00:09

Tudja, ismeri is!


Nem féltékeny rá, mert tudja, hogy részemről nincs oka rá.


Sajnálja, hogy ilyen kis elveszett.

2012. márc. 30. 00:08
Ez nem barátság lenne. Egyedül nem tudja játszani a játszmáit, kell hozzá még valaki.
6. bnedora (válaszként erre: 4. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 00:07
És miben szeretnél neki segíteni? A jelenlegi párod mit szól hozzá?
2012. márc. 30. 00:07
Gondoltam, ha csak ennyi a baj, áthívjuk magunkhoz egy kis kerti főésre vagy valami.
2012. márc. 30. 00:06

Miért foglalkoztat?


Mert alapvetően az a jellem vagyok, aki ahol tud, segít!


Akkor jól érzem, hogy sántikál valamiben, nem barátkozni akar?!

2012. márc. 30. 00:05
Ha van párod, akkor miért foglalkozol mással. Oldja meg ő a problémáját.
2012. márc. 30. 00:05
Csak kapaszkodót keres, valakit, akibe kapaszkodhat. Nyilván segítőkész, kedves személyiség vagy ezért próbál bevonni a saját játszmájába. Ne menj bele.
2012. márc. 29. 23:59

Novemberben kerültem a munkahelyemre, ott ismertem meg egy srác kollegát. Jött, beszélgetett velem, de sajna decemberben felmondott, viszont írt egy őszinte üzenetet nekem.


Azt írta nagyon rendes, őszinte lány vagyok, kedvel, de sajnálja, hogy csak most ismert meg, reméli lesz még folytatása a beszélgetéseknek.


Történt egy félreértés. Szerelmes belé egy kolleganőm (volt, már nem dolgozom ott), és nekem csupa olyat mondott,ami a srácot rossz színben tünteti fel. Elmondtam a srácnak, és dühös lett, a nőt lehordta mindennek, rám pedig megharagudott.


Utólag kiderült, a csaj le akart vele feküdni, de a srác elutasította, ezért mondta, féltékenységből.


Írtam a srácnak, hogy ne haragudjon, erre visszaírt, hogy ha szeretném az igazi énjét megismerni, nem azt, amilyennek a nő beállította, hát itt a telefonszáma. Megadta a számát.


Írtam is neki. Majd ma felhívott, részeg volt kissé. Be is ismerte, hogy ivott bánatában.


Azt mondta elege van mindenből, nincs ebben a városban senkije, besokalt. Se szerelem az életében, se sikerek.. Szüksége van rám, kérte találkozzunk, engedjem, hogy megmutassa ő egy rendes srác. És annyira szeretne egy ilyen rendes lányt barátként maga mellett tudni, mint én.


Előtte meg nem rég elmesélte a régi szerelmi bánatát, meg hogy nem tud közel engedi igazán senkit, mert fél, de engem másnak lát.


Akkor most mit akar? Nem értem! Van párom, így barátságtól nem adhatok többet, de ezt el is mondtam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook