Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálja, mit akar tőlem? fórum

Miért csinálja, mit akar tőlem? (beszélgetős fórum)


1 2
41. 4606da2200 (válaszként erre: 40. - Csirivirir)
2012. márc. 31. 19:22
Úgy legyen!
40. Csirivirir (válaszként erre: 37. - 4606da2200)
2012. márc. 31. 18:42
Nem vagyok az a fajta ember, akit manipulálni lehet!
39. a0c1361e44 (válaszként erre: 38. - Ea010c7029)
2012. márc. 31. 09:40
Semmilyen. Főleg úgy, ha valaki azt mondja valakinek, hogy a hallottak alapján nincs szükségem ilyen barátra...
2012. márc. 31. 09:27

Ha csak a barátja akarsz lenni és semmi több,akkor azt megteheted,anélkül,hogy azon agyalnál,hogy Ő mit szeretne. Segíts,ha segíteni akarsz,de tartsd meg azt a bizonyos 3 lépés távolságot mindkettőtök érdekében.

De vajon miféle barátság lehet abból,ami ekkora bizalmatlansággal indul?

2012. márc. 30. 21:35
A srác többet szeretne barátságnál, de ez majd csak később, fokozatosan fog kiderülni. Úgy fogja alakítani, hogy minél több időt és minél többet adj neki. Szerintem erre meg vannak az eszközei.Ne hagyd magad manipulálni!
36. bnedora (válaszként erre: 34. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 20:17
Ezek szerint ismétlem magam: fölösleges volt fórumot nyitni, ha csak a saját verziód korrekt. A srác eddig is megmondta, hogy mit szeretne.
2012. márc. 30. 16:14
Oh, örülök, ha bármiben is segített:)
34. Csirivirir (válaszként erre: 33. - Malac Árpád)
2012. márc. 30. 15:24
Ilyen egy korrekt válasz! Köszönöm!
2012. márc. 30. 15:15

Az olvasottak alapján a következő jön le: a srác meg van zuhanva, szeretne kilábalni a munkahelyi-, szerelmi, meg még ki tudja milyen csalódásaiból. Te szimpatikus voltál neki, viszont igen,szerintem elsősorban potenciális párjelöltként, nem szimpla barátként (gondolom ezért mondta, h bár épp kijött egy szerelmi viszonyból, de nem tud újat létesíteni, mert fél, de bezzeg te mennyire más vagy...). Aztán persze mikor azt mondtad, h nem lehet köztetek több barátságnál, akkor hirtelen már "csak" barátként szeretett volna veled kapcsolatban lenni. Gyanús...

A helyedben mindenféle segítséget vagy a pároddal együtt nyújtanék v simán kimaradnék ebből. De ez csak az én véleményem...

32. Csirivirir (válaszként erre: 30. - Bnedora)
2012. márc. 30. 14:21

Kétértelműen írok?


Nem volt szándékos.

31. bnedora (válaszként erre: 24. - A0c1361e44)
2012. márc. 30. 11:55
Teljes mértékben egyetértek veled.
30. bnedora (válaszként erre: 28. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 11:55
Rafináltság mindenkiben van, ne legyél már naív. Te magad is rafinált vagy, hiszen kétértelműen írsz. Én egy ilyen fiúval nem barátkoznék, és szerintem neked sincs rá szükséged, csak ha többet is szeretnél tőle. De mivel van barátod, így fölöslegesen érzem ezzel a fiúval a barátságot. Keressen magának egy szabad lányt.
29. Csirivirir (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2012. márc. 30. 10:32

Csak i tudja őszinte választ-e?


Én már beszélgettem erről nyiltan vele. Úgy kezdte, hogy ismerkedni szeretne, de mondtam, azt nem akarom, max barátság. Most meg azt mondja a barátságom kell. Ezért nem értettem.

2012. márc. 30. 10:30
A kérdésem csupán arra irányult, de azt gondoltam olvasás után értelmezni képes bárki, hogy van-e rafináltság szerintetek a barátkozási vágy mögött vagy ennyire lehet magányos valaki?
2012. márc. 30. 10:29

Olyan sok hasonló kérdés van itt, miért pont engem kell lecseszni miatta?


Ez egy szabad oldal, bárki használhatja. Nem kötelező látogatni minden topicot, ha nem szimpatikus a kérdés, válaszolni meg pláne nem kötelező.

2012. márc. 30. 10:28

1. Nem nyomoztam, a volt kolleganőm úgy mesélt pár dolgot, hogy ő maga hozta szóba, és ledöbbentem.


2. Nem tálaltam ki, neki, csupán szóba jött. Megkérdezte, miért kerülöm, hát elmondtam, hogy azért, mert nincs szükségem olyan barátra, aki..... (nem szeretném kiírni miket mondott róla)


Ezért haragudott meg rám, és nem kell nyomozást meg egyéb hülyeséget mögé látni.


Nekem új a helyzet, mert nem vagyok jártas a másik nemmel való barátságban, nincs férfi barátom.

25. andi6020 (válaszként erre: 21. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 10:19

Akkor szerintem kérdezd meg tőle.

Hamarabb, és biztosabb választ kapsz, mint itt.

24. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 10:09

Bár nem nyomtál a "válasz erre" gombra, de rájöttem, hogy az én hozzászólásomra válaszolsz:)))


Az, hogy két ember tud e barát lenni, azt csak ők tudják elmondani.

Mi itt a fórumon csak okoskodunk, nem ismerünk sem téged, sem a másik embert. Nem tudjuk mit vártok egymástól. Mint írtam azt sem értem, hogy miért hallgatod meg mások véleményét, ha meghallgatod miért nem tartod magadban, stb. Milyen lenne, ha rólad is úgy alkotnának véleményt, hogy kikérdeznének másokat és, hogy esne ha visszahallanád? Mit számít az, ha már ezt tetted, hogy megbántódott? Előre át kell gondolni az ilyet. Miért annyira fontos neked, hogy ez a srác ne haragudjon rád, amit egyébként joggal tesz.

Ne, mindegy. Engem igazán nem érdekel, de akkor sem értem mit vársz tőlünk.

Miért tiltakozol az ellen, amit írok? Sok felkiáltójellel, sok kérdőjellel?

Az szokott legjobban kiabálni, akinek a házaég...


Nekem vannak barátaim. Van gyerek kori barátnőm és barátom is. Nem is egy. Ha a barátomra akarnak valamit mondani, akkor én rögtöm közlöm, hogy nem vagyok rá kíváncsi, hacsak nem akarja az illető, hogy csúnyán reagáljak az ő vádjaira, mert én a barátaimat megvédem. Nem elhiszem, amit állítanak róla, és főként nem fogok odamenni és elmondani neki! Nekem rosszul esik, ha a barátaimat bántják, és tudom milyen rosszul esne a barátomnak, ha neki szegeznék egy kérdést azzal kapcsolatban, amit hallottam róla! Sosem tennék ilyet. Azért a barátom valaki, mert feltétel nélkül megfelel nekem az ő személyisége, nem? Megint egy szólás: madarat tolláról...

Van férfi és nő között igazi barátság! Az, hogy neked nem jön össze nem jelenti azt, hogy nem is létezik.

Azt javaslom, hogy nézz magadba, miért nincs barátod, aztán azt is gondold végig, hogy ki a hibás azért, ha veled nem jön össze a barátság, és persze a legfontosabb számodra most, hogy te mit akarsz ettől a fiútól, hiszen ezt csak te tudod. Tehát ezen is gondolkozz.

És mielőtt még pár minősítést kapnék: mint írtam sok barátom van. Vegyesen fiúk és lányok. A kollégáimmal is kijövök és ha nálam bepróbálkozik valaki, akkor azt felismerem és jól kezelem, nem kell a szomszédomat megkérdeznem, hogy szerinted mit akar a postás tőlem, ha állandóan kétértelmű megjegyzéseket tesz...?


Lehet nagyon fiatal vagy? 16 éves?

2012. márc. 30. 09:41

Nálam nem megszokott ez a férfi-nő barátság, de valahogy mostanában megtalál a dolog. Már ez a második ilyen.


Korábban egy férfi barátom sem volt. Most miért van így?

22. Csirivirir (válaszként erre: 20. - Bnedora)
2012. márc. 30. 09:40
Nem látok a fejébe, és ha azt bele megyek abba, ahogy ő mondta, hogy igyunk néha egy kávét, beszélgessünk, mert neki ez nagyon kell, és másként kezdi értelmezni a dolgokat, akkor gázban vagyok.
2012. márc. 30. 09:38

Azért, mert ebbe a hibába anno beleestem már. Beleszerettem egy olyan férfiba, aki a barátom volt. Tehát belátam, hogy nehéz különböző neműek között barátságot fenntartani, de nem lehetetlen. Sok remek barátot látok.


Őszintén szólva, a páromnak a munkahelye miatt vannak barátai, de én nem sok embert ismerek itt. Így olyan jó lenne néha valakivel egy kicsit beszélgetni.


Csak a magam kárán okulva, attól tartok, hogy most ő esne csapdába és azt ne akarom.


Állítja, hogy csak barátság, na de egykor nem így indított. Így nem tudom, most ezt mennyire mondja komolyan. Vagy reménykedik- e valamiben.


Érted már! Egyébként meg rendes, aranyos gyerek ő, és kedveljük, a párom is. Magam miatt nem aggódom, a párom bízik bennem, tudja, hogy részemről nincs veszély.

20. bnedora (válaszként erre: 17. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 09:23
Amennyiben ennyire biztos vagy magadban, akkor miért írtál ki fórumot, miért vársz véleményt?
2012. márc. 30. 09:23
Bocsi, itt-ott kimaradt 1-1 betű, most látom. "távolabb"...stb.
2012. márc. 30. 09:22

Most jutott eszembe. Télen, amikor dolgozni mentem, minden nap vittem egy hajléktalannak egy üveg meleg teát, mert tudtam, hogy ott fagyoskodik a megálló padján.


Akkor biztos belé is szerelmes voltam. :)

2012. márc. 30. 09:21

Mit akarok?


Tudni, hogy ő mit akar. Ha valóban barátra van szüksége, a párommal ebben tudunk segíteni, mert ő is megsajnálta, rendes gyerek amúgy. Ha többet, akkor viszont minél távolab vagyok, annál jobb.


De mondtam már, hogy csak barátok lehetünk és tudja, hogy van párom.


Koslatok? Azért , mert megbántottam, és ez bántotta a lelkiismeretem. Én ilyen vagyok, sajnálom. Bárkiről is legyen szó, nagyon tud bántani, ha valakit megsértek.


Egyszer írni valakinek koslatás??? Szerintem nem!!!


Nem értem, hol vannak manapság a nomális emberi érzések. Miért csak úgy lehet egy emberre tekinteni, mint potenciális párjelölt?? Ha segíteni próbál az ember, mindig túl van reagálva: akar valamit, koslat stb.


Borzasztó!!!

2012. márc. 30. 09:02

hat hivd at kerti partira, abbol baj nem lehet.


mindenkinek vannak jatszmai, meg annak is, aki ugy gondolja, hogy nincsen, emberek vagyunk..

15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 07:33

Ja, hogy van párod? Akkor te mit akarsz tőle? Miért hülyíted? Ő csak a közeledésedre reagált.

Nem értem, mit nem értesz.

14. 67c816cf2e (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2012. márc. 30. 07:16

Ezzel jelenleg most én is egyetértek!

Azért nézz magadba! Biztos, hogy nem érdekel vagy csak azt akarod mutatni, hogy nem! ???

2012. márc. 30. 07:10
Ha mindenképp segíteni akarsz,mondd meg,hogy néha rád írhat msn-n,de ezt beszéld meg előtte a pároddal is,hogy szeretnél kicsit lelket önteni ebbe az emberbe.De tényleg tartsd meg a határokat,könnyen lehet belőle játszma,vagy féltékenység a kapcsolatodban.Igyekeznék csak szűkszavúan jelen lenni az életében,és csak virtuálisan: nem belefolyni a részletekbe,csak szólni hozzá néhányszor pár bíztató szót.
12. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 05:55

Miért érdekes, hogy ő mit akar?

Nem értem az egészet. Van barátod, tehát te nem akarsz semmi mást csak barátságot maximum, akkor mit számít, hogy ő mit akar?

Azt sem értem, hogy miért kell más elmondása alapján megítélni valakit, aztán elmondani neki, öri-harit játszani. Nekem nem úgy tűnik, hogy te nem akarsz valamit, ha így lenne, akkor nem koslatnál utána, nem hívogatnád, nem foglalkoztatna a téma.

Hogy tudna itt neked bárki választ adni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook