Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért beszéltek a szexről ennyit? fórum

Miért beszéltek a szexről ennyit? (beszélgetős fórum)


83. lisa65 (válaszként erre: 82. - Veronika27)
2010. júl. 23. 10:38

Mi történt veled, hogy mostmár jobban bizol az orvosban? Na fene!


A szex az élet része, de már irtam, ugyan úgy mint az étkezés, a szülés és egyebek! Amúgy meg ha nem olvasod ezeket, akkor honnan is tudod?

2010. júl. 23. 10:34

Részemről én is unom már a szex témát, bár nem is veszek részt az olyan tartalmú fórumokon. Főleg az a jó, mikor 275486894-szorra kiírják fórumtémának, hogy milyen fazonúra borotválod a nyuszit, meg a virslit hogy szőrteleníted. Egyeseknek szívből ajánlanám a kereső használatát, ugyanígy fogyis témákban is.

A szülés szerintem más téma. A szex két ember intim kapcsolata, a szülés pedig elég sok emberé :))

De visszatérve az előző témára, nem értem, miért itt kérdezősködnek, sok szexuálpszichológus online is válaszol az ilyen tartalmú kérdésekre. Azért én jobban bíznék egy orvos válaszában...

81. lisa65
2010. júl. 23. 10:12
Ha valami rossz, akkor szerintem még máshol kereshetjük a jóságot! Sőt általában ezért csalják meg a párok a társukat! És most itt mindegy, hogy férfi vagy nő az illető. Próbálkoznak hátha a másik jobb!
80. flasch (válaszként erre: 77. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 10:07
és nem maga a sex volt rossz a nőnek, hanem mondjuk azzal volt rossz, aki a férje volt. Mert pl. neki nem volt beleszólása, csak férjhez adták a szülők. Így gondolom.
79. flasch (válaszként erre: 77. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 10:06
nem azt mondtam, hogy azért nem volt jó, mert anno nem beszéltek róla! de én azt gondolom, hogy azért vagyunk emberek, hogy megbeszéljük a dolgokat, elvégre igy jut előrébb egy kapcsolat, nem? és ha ketten mindent tudna egy pár, akkor nem kellenének pl szakemberek, ahogy azt egy előttem szóló is helyesen leirta. Bizony, régen pontosan a tabuk miatt volt nehezebb a nők élete.
2010. júl. 23. 10:04

Hát mert valóban, az élet része.

És ha nem beszélnének róla, sokkal kevesebb dolgot, ujdonságot tudnánk meg az egész témáról. És ha ez így lenne, egy idő után ellaposodnának a kapcsolatok.


Hogy a pasimmal mennyit beszélünk a sexről tel, sms, msn... és ebben még mi a rossz.

pontosabban nem is hogy konkrétan beszélünk róla, hanem kacérkodunk egymással. épp akkor mihez lenne kedvünk, mit csinálnánk a másikkal, stb...

77. CsillagTM (válaszként erre: 76. - Flasch)
2010. júl. 23. 10:03

oké, tehát.


ha a szex nem volt jó (mert hogy nem beszéltek róla...és ezért nem volt jó...ezt nem is értem, sebaj), akkor miért csalta meg mondjuk XY a párját egy másik pasival? miért szexelt vele? ha szegénynek olyan rossz volt, hülye lett volna ilyet tenni...

76. flasch (válaszként erre: 74. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 10:00
bocs, de ezt nem tudom most értelmezni. ????
75. CsillagTM (válaszként erre: 73. - Lisa65)
2010. júl. 23. 09:59
nyilván nem mérhető össze a kettő :D nem is erre írtam, olvasd vissza.
74. CsillagTM (válaszként erre: 71. - Flasch)
2010. júl. 23. 09:59
ó, és akkor mire fel volt pl. megcsalás? mert az mindig is létezett, márpedig annak a testi része nem lenne, ha vacak lenne a szex...:)
73. lisa65 (válaszként erre: 69. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 09:44

Hát nézd csak meg, hogy hányan lettek öngyilkosok pl. azért mert nem tudták mi az a menstruáció! Nem tudták kitől megkérdezni és sok szülő nem világositotta fel akkoriban még a gyermeket! Vagy épp a terhesség, stb.


A fejlesztésről pedig csak annyi, hogy azért a szex nem egy kvantumelmélet! Ha nem fejleszti magát az ember, akkor még olvasni sem tanul meg!

2010. júl. 23. 09:43
Nyilván, mert beszélni KELL róla. Ok, én nem fórumokon tárgyalom ki, de ki hol érzi azt, hogy ki kell beszélnie. Szerintem.
71. flasch (válaszként erre: 69. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 09:42

"...mondjuk 200-300 éve. gondolod, hogy kínkeserves volt az egyszeri párocska légyottja, csak mert nem tárgyalták ki? nem hinném."----én mondjuk így gondolom!:) sőt a mamám és a dédim is ezt mesélte.

akkor az együttlét leginkább csak mint házastársi kötelesség volt jelen, nem pedig mint örömforrás.

2010. júl. 23. 09:36
Én csak a férjemmel beszélem ki a szexuális életünket és azt hiszem erre pontosan ő a megfelelő ember, nem pár arctalan adatlap mögött rejtőző internetes portáltárs.
69. CsillagTM (válaszként erre: 65. - Lisa65)
2010. júl. 23. 09:34

nem értünk egyet, de ez nem baj. szerintem egyszerűen mindenkinél máshol van a határ, ameddig fejlődhet. én, ha megfeszülök, sem fogom felfogni a kvantumelmélet legfinomabb részeit, de más meg már addig sem jutna el, mint én, pl. matekból. értesz? szép dolog, és kötelességünk is fejleszteni magunkat, de azért vannak határok (sajnos).


az "orvos válaszol"-t pedig nem értem...az emberek évezredek óta szexelnek. de nézd csak meg a magyar társadalmat, mondjuk 200-300 éve. gondolod, hogy kínkeserves volt az egyszeri párocska légyottja, csak mert nem tárgyalták ki? nem hinném.

2010. júl. 23. 09:34

53 éves vagyok négy gyermekem van hat unokám van.

Abszulút vagány nagyinak tartanak az uncsijaim akivel mindent megbeszélhetnek,de úgy gondolom a szexuális életem nem másra tartozik ha nem páromra és rám.

2010. júl. 23. 09:27
A szex hozzátartozik az élethez. Ezen belül is vannak témák, amiben nem árt, ha tájékozott az ember. Én csak azért olvasgatom az ilyen fórumokat, hogy az emberek szexuális kulturáltságáról legyen némi fogalmam. Persze itt is vannak dolgok, amik az ember jó ízlésének határát súrolják, de ezt is el kell fogadni, mert mindannyian mások vagyunk...
66. lisa65 (válaszként erre: 64. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 09:27
Akkor is volt kérdés, csak kevés lehetőség volt ezek feltevésére. Ha még visszaemlékszel az orvos válaszol rovatok ezzel voltak tele.
65. lisa65 (válaszként erre: 63. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 09:26

Ha valaki beszél dolgokról, vagy utánna olvas, vagy segitséget kér azzal a saját képességeit is kiterjeszti. Tanul mások hibáiból, vagy épp csak észreveszi a saját hibáit is.

Az marad buta, aki semmit nem tesz annak érdekében, hogy fejlessze magát! Hogy ezt ki milyen módon teszi az ő felelőssége.

64. CsillagTM (válaszként erre: 58. - Cbc7d5fe99)
2010. júl. 23. 09:22
ez meg totálisan vérmérséklet kérdése. nem mondod komolyan, hogy a XX. szd második feléig senkinek nem volt jó a szex...márpedig nem igazán volt beszédtéma. szokások, habitus függvénye.
63. CsillagTM (válaszként erre: 61. - Lisa65)
2010. júl. 23. 09:21
nekem meg az, hogy vannak alapvetően szerényebb értelmi képességű emberek, akik bármit csinálnak, ilyenek maradnak. művelhetik magukat, de a korlátaik megmaradnak. ám ettől nem kell őket lenézni.
62. flasch
2010. júl. 23. 09:19

attól, hogy vki valamiről nem beszél, szerintem sokkal nagyobb butaságot követ el. társas lények vagyunk, és sokszor itt több olyan ember van, akivel az ember jobban megtalálja a közös hangot, mint a közvetlen környezetével. itt van minden korosztály, sokféle tapasztalattal rendelkező emberek. miért ne segithetnének a véleményükkel? amit jónak tartok, megfontolom, amit nem, figy. kivül hagyom, ennyi.

senkinek nem kötelező mindent elolvasni!:)

61. lisa65 (válaszként erre: 55. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 09:05
Nekem az a véleményem, hogy az marad buta, aki nem kérdez!
60. lisa65 (válaszként erre: 50. - Ancika22)
2010. júl. 23. 09:02
Látszik, hogy nagyon fiatal vagy még, nincs tapasztalatod. Ezért erre inkább nem is mondok semmit, de majd 45 éves korodban szivesen visszakérdeznék!
59. BayBanya (válaszként erre: 58. - Cbc7d5fe99)
2010. júl. 23. 09:01
ez most így nekem szólt??? :S
2010. júl. 23. 08:58

szerintem az nem szeret róla beszélni akinek nincs vele rendben valami,,

én 16 éve vagyok a párommal és még mindig jó a szexről is beszélni mert van mit!!

57. doresz88 (válaszként erre: 51. - BayBanya)
2010. júl. 23. 08:57

Hát, erre csak azt tudom mondani, hogy a gyakorikérdéseken meg naponta megkérdezik 14 éves lányok, hogy mitől lehet teherbe esni... (kispárna, simogatás, rám nézett a pasi és társai)

Szóval itt még mindig kultúráltabbak az emberek mint ott. Van aki bátrabb, és mindent kérdez, van akinek meg eszébe sem jut, mert nem foglalkoztatja. Minden ember más vérmérséklet, és más érdeklődés!

56. flasch (válaszként erre: 52. - Doresz88)
2010. júl. 23. 08:57
és ez is mindenben igy van, legalábbis szerintem!:)
55. CsillagTM (válaszként erre: 51. - BayBanya)
2010. júl. 23. 08:57

sajnos ezt a nagybetűsben sem tudod kikerülni. ez van.


amúgy lehet, h amíg XY lenéz másokat, amiért mondjuk butácskák, vagy hasonló, addig az a másik őt is lenézhetné, mert mondjuk, teszem azt, kicsit se konyít a kétkezi munkákhoz...

54. flasch (válaszként erre: 53. - CsillagTM)
2010. júl. 23. 08:56
igaz, igaz, igaz!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook