Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért beszéltek a szexről ennyit? fórum

Miért beszéltek a szexről ennyit? (beszélgetős fórum)


53. CsillagTM (válaszként erre: 50. - Ancika22)
2010. júl. 23. 08:55

ebben nagyon nincs igazad, van, hogy az ember közben változik meg, akár az életkörülményei változásának hatására.


egyébként arra nem gondoltatok, hogy akkor ezzel az erővel mi a fenének van szexuálterapeuta, vagy akár pszichológus, párterapeuta? elvégre az ugyanez, csak elvileg képzettebb hallgatósággal, és sok pénzért...

52. doresz88 (válaszként erre: 50. - Ancika22)
2010. júl. 23. 08:54
Minden működhet tökéletesen! És ha 5-10 év múlva nem jó valami? És ha a nő időben észreveszi, hogy valami gond van a szexxel? És ha meg akarja oldani, hogy mindkettőjüknek jó legyen, és ne legyen elhidegülés? Nem minden esetben jó, ha férjjel beszélei ezeket meg! Néha sokkal jobb a külső tanácsadó! Egy barátnő lehet elfogult is! Nem kell ehhez úgy férjhez menni, hogy nem jó a szex...
2010. júl. 23. 08:53

Oké, oké ... értem én, hogy jó megbeszélni dolgokat.

És el is fogadom :)

De könyörgöm ... azért ne essünk már túlzásokba :(

Vannak itt azért olyan durva témák is ... hogy hujúújj ...:D

Tény, nem kötelező hozzászólni.

De valljuk be őszintén, az ember haja néha égnek áll a sok sületlenségtől.

50. ancika22 (válaszként erre: 46. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:51

miért mennek férjhez, ha valami nem működik?! ezek a problémák már az elején kijönnek, ha nem működik a szex. akkor viszont butaság belemenni egy elvileg 'életvégéig' tartó kapcsolatba.

én erős jellem vagyok, nekem ha a barátom akár egyetlenegyszer kitekingetne, csá lenne neki..

a megcsalt és panaszos nők, mind maguknak köszönhetik, mert nem képesek kiállni magukért és hagyják, hogy átgázoljanak rajtuk..

49. doresz88 (válaszként erre: 48. - Flasch)
2010. júl. 23. 08:51
egyetértek!
48. flasch (válaszként erre: 10. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:49

teljesen egyetértek Veled!

Akit nem érdekel, nem kötelező nézegetni az ilyen fórumokat.

Ez pl. olyan, hogy sokan hogy utálják a különböző sororzatokat...de vmiről csak úgy tudok véleményt mondani, ha nézem, olvasom stb, nem? akkor meg miről beszélünk? akit nem érdekel az ilyen téma, az olvasson másról, nem kötelező itt senkinek kiteregetni a szennyest. aki meg ki akarja, tegye csak, másnak ahhoz semmi köze, én igy gondolom!

2010. júl. 23. 08:48

Ha a szex magánjellegű téma, akkor a szülés, meg a fogyi is az. Minden nap új cikkek jelennek meg, hogy ki hogyan szült, akkor ez csak a kis családra tartozik, nem? Hiszen ez is személyes, mert az ő gyerekük. Meg a fogyi is! Ugyan mások honnan tudnák, hogy ki mennyi és milyen kajától fogy, meg mennyi fizikai terhelést (torna, edzés) bír?

De ha tapasztalatokat osztunk meg egymással, már azzal segíthetünk elindulni a másiknak! Nem helyette kell szexelnünk, meg szülni, meg fogyni, de mivel ez mind mindennapi dolog, vannak véleményeink, tapasztalataink. Miért ne oszthatnánk meg? Ha pedig lenne egy két fórum, ami nem hal ki, akkor nem lenne ennyi új! Személy szerint már nem egy ilyenbe írtam (csak más témában) és sose kaptam választ! Mert senki nem ír! Míg ha indítok egy újat, jön válasz!

46. lisa65 (válaszként erre: 44. - Ancika22)
2010. júl. 23. 08:46
Csak ha nem tudja milyen megoldások lehetnek, akkor ugyan hogyan tudná megoldani? Látom nincs még tapasztalatod a férfiak terén! A férfi ha nem jó valami ritkán választja azt, hogy megbeszéli, inkább körülnéz máshol! Nézd csak meg hány ember panaszkodik, hogy csalja a férje, szerinted ott minden rendben van a szex körül? Mert szerintem nincs!
45. BayBanya (válaszként erre: 6. - Survivor3)
2010. júl. 23. 08:45

De, lehet, hogy igazad van :DDDD


(pedig nem ez volt a célom :))

44. ancika22 (válaszként erre: 43. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:40
Jó hát mindegy, erről nem vitatkozok, mert sztem minden embernek másak az igényei. lehet, hogyha itt egy illetővel megbeszéli, lehetséges, hogy a párjának teljesen más a jó.
43. lisa65 (válaszként erre: 41. - Ancika22)
2010. júl. 23. 08:37
Talán a beszélgetés során kiderül, hogy esetleg ő mit csinál rosszul és akkor már tud a párjával beszélni a témáról és megtudják oldani. De ha nem tud dolgokat bizony mit beszéljen meg a párjával?
42. lisa65 (válaszként erre: 39. - Kitrákotty)
2010. júl. 23. 08:35

Talán segitség neki, hogy más hogyan oldja meg! És szeretné megbeszélni, kinek mi a véleménye.

Gondolom utánna a párjával is megbeszéli, mert ha nem akkor nem igazán fog semmi változni.


Akkor sem értem, ezt miért gondoljátok más témának, mint bármi más témát!

Én már "öreg" vagyok, de nem látok benne semmi kivetni valót! Sőt a fiaim is megbeszélik velem az ilyen témájú problémáikat, gondolom máshol ez nem igy van, ezért kénytelen valahonnan ismeretet, tanácsot kérni. És ez miért is baj?

41. ancika22 (válaszként erre: 38. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:33

királylány, kösziii..

szerintem ha nem jó, akkor majd szól a partnere az illetőnek, egy ismeretlen honnan tudná, hogy mit csinál rosszul.. főleg ha nem is szól

40. 021a029148 (válaszként erre: 37. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:32
Abszolút félreértettél... :-)
39. kitrákotty (válaszként erre: 37. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:31
csakhogy ezt nem biztos, hogy idegenekkel kéne megbeszélni, hanem a "párjával", hisz csak úgy lehet megoldani a problémákat!
38. lisa65 (válaszként erre: 36. - Ancika22)
2010. júl. 23. 08:30

Hány éves vagy királylány?


Erre azt mondom aki csinálja még nem biztos, hogy jó is!

37. lisa65 (válaszként erre: 34. - 021a029148)
2010. júl. 23. 08:29

Szerinted ha valakinek szexuális problémái vannak, az nem ugyan olyan fontos?

Lehet épp abból adódnak a további gondok, akár még a gyermeknevelés terén is! A szex ugyan olyan téma, mint az evés, létszükséglet! Megbeszéljük ki mit eszik, de arról nem beszélünk, hogy ki hogyan éli meg a szexet! Ki mit ajánl annak javitására és kinek milyen dolgok jók! Ugyan ennyire azért nem kell prüdnek lenni!

2010. júl. 23. 08:28
'aki sokat beszél róla, az nem csinálja' :)))))
35. kitrákotty (válaszként erre: 32. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:23

ne viccelj, az időigényes! :-)))


meg különben hogy kerülhetne másképp középpontba, ha nem tudnak az őt foglalkoztató kérdésről mások? :-D

2010. júl. 23. 08:23
Az egyes témák között is különbséget kell tenni. Mert van ami valós problémákról szól, ami lehet akár közérdekű is, vagy tényleg segítségre van szüksége valakinek, és van ami kiteregetés...
2010. júl. 23. 08:23
Mert itt lehet arc nélkül is beszélni. Nekem teljesen mindegy, mert ugyanugy fogyis téma, babás téma is van egy rakat. A többiről meg nem is beszélve.
32. lisa65
2010. júl. 23. 08:21
Hát igen abban igazad van, hogy mielőtt valaki elindit egy témát nem árt ha utánna néz!
31. kitrákotty (válaszként erre: 28. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:19

Nem arról van szó, hogy tabu téma a szex.


De nem feltétlenül a nagy nyilvánosságra tartozik, minden részletre kiterjedően, beszélgessen róla a "párjával", vagy a barátnőjével.


vagy valaki attól érzi jobban magát, hogy a neten teregeti ki a szexuális életét? :-S

30. bnedora (válaszként erre: 28. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:18
Igazad van abban, hogy fontos téma, de sajnos már valóban a csapból is ez folyik. Szerintem sokan nem akarnak visszaolvasni a fórumokban, inkább nyitnak gyorsan egy másikat, ami friss, és azonnal kapható.
29. kitrákotty (válaszként erre: 28. - Lisa65)
2010. júl. 23. 08:15
Nem is írtam :-D ki se nyitottam, csak a címe alapján írtam amit írtam.
28. lisa65 (válaszként erre: 25. - Kitrákotty)
2010. júl. 23. 08:15

Én úgy gondolom, ha nem akarsz akkor nem kell irnod oda.


Amúgy érdekes ez, hogy még mindig úgy érzik az emberek, hogy a szex az egy tabu téma. De miért is? Mikor irnak az egészségről, a barátokról, a diétáról, stb. és pont azt tartják hülyeségnek ami minden ember része az életben!

27. kitrákotty (válaszként erre: 24. - Globus)
2010. júl. 23. 08:14

nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sokan nem tudják használni a keresőt.


Sőt rengeteg az olyan téma, amit ha a gugliba beírna három másodperc alatt kapna választ a problémájára... :-S

26. 78826dc958 (válaszként erre: 25. - Kitrákotty)
2010. júl. 23. 08:14
kora reggel ez azért megfekszi a gyomromat!:SSS
25. kitrákotty (válaszként erre: 17. - Bnedora)
2010. júl. 23. 08:12

ez meg a másik, hogy miért érdekel valakit, hogy az én "párom" körül van-e metélve.... ???!!


de írhatnék más témát is, ami hasonló a fentihez...


attól mi változik, hogy igen vagy nem?

ennyire nem lehet unatkozni! :-D

24. globus (válaszként erre: 17. - Bnedora)
2010. júl. 23. 08:12
Úgy emlékszem, szerepelt a fórumszabályzatban valami hasonló, hogy mielőtt fórumot indítunk, írjuk be a keresőbe, van-e már hasonló? Ehhez képest elég jól belecsapnak gondolkodás nélkül a lecsó közepébe :) Van már gyűjteménye a röhejes fórumcímeknek is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook