Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért beszéltek a szexről ennyit? fórum

Miért beszéltek a szexről ennyit? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 23. 11:35
Egy komoly kapcsolatban az emberek nem hagyják, hogy unalmas legyen a párjuk! Sőt szerintem ilyen nincs is, hogy unalmas a párom! Inkább nem érdekel! De ezek nem kapcsolatok!
112. bnedora (válaszként erre: 109. - Doresz88)
2010. júl. 23. 11:34
Éppenséggel nem más, mert ha egyesek azt írják, hogy ilyen jó, meg olyan jó, akkor az olvasó esetleg azt gondolja, akkor én is kipróbálom mással. Én úgy gondolom, hogy 35 év távlatából visszanézve, majd mindenki másképpen fogja látni.
111. flasch (válaszként erre: 108. - Lisa65)
2010. júl. 23. 11:33
olvasd vissza, ezt most szerintem rosszul értelmezted, hogy mire írtm, hogy igaza van...
110. lisa65 (válaszként erre: 106. - Bnedora)
2010. júl. 23. 11:32

Hát sajnos a szexet is frissiteni kell, a több hetes kaját sem esszük meg.

Ezért ha ismeretinket megosztjuk e témában is, akkor tanulhatunk! És nem kell megcsalni senkit sem! És mindenki boldog, jól érzi magát és nem unalmas!

109. doresz88 (válaszként erre: 106. - Bnedora)
2010. júl. 23. 11:32
Ez a megcsalás már megint más tészta... Ki hova mászik be... és ki engedi, hogy belemásszanak... és miért... összetettebb dolog, minhogy miért beszélünk a szexről...
108. lisa65 (válaszként erre: 103. - Flasch)
2010. júl. 23. 11:30

Miért lehet párkapcsolat nélkül is szex?


Ja tudom már, de a fene megette az egészet, ha már a ...... sem működik a dolog!

107. doresz88 (válaszként erre: 102. - Veronika27)
2010. júl. 23. 11:29
Erre az jutott eszembe, hogy a pénz nem boldígít, de ha nincs, a boldogságot megette a fene! (régi mondás...) És szerintem ez van a szexxel is, persze másképp kell értelmezni a boldogít szót...)
106. bnedora (válaszként erre: 81. - Lisa65)
2010. júl. 23. 11:28
Na látod! Éppen ezért kellene visszafogniuk az embereknek magukat. 1-2 hónap, év, és már unalmas a párom, akkor mit csinálok, próbálkozom máshol. És sok nő csodálkozik, hogy a párjuk megcsalja, és otthagyja. Egyes nők meg belegázolnak mások magánéletébe, mert pont másnak a párja tetszik meg, és milyen jó lenne kipróbálni?... címszóval, hátha ő az igazi. És ez így megy manapság. Természetesen nem mindenkire vonatkozik.
105. doresz88 (válaszként erre: 98. - Bnedora)
2010. júl. 23. 11:25

Nem tudom hány éves vagy, én 22, szóval mondhatom magam fiatalnak. Férjnél vagyok, és a férjem a második komoly kapcsolatom, amiből házasság lett, és vagy egy kisfiunk is. Én nem váltogattam a pasikat, mint az alsót. És biztos vannak még ilyen fiatalok, akik nem hetente cserélik újra... Kár így beskatulyázni kor szerint...

Persze a csapból is ez folyik! De miért??? A kisiskolás gyerek már nem nézhet du. tv-t, mert nem mese megy, hanem hülye mónika show, meg társai, amik csak erről szólnak! Megnézel egy filmet, mindegyikbe van minimum egy szexuális jellegű jelenet. Veszel egy újságot, van benne szexrovat... Mindenhol ott van! Ha politikát olvas az ember, arról beszél, ha Józsi bácsi ellopta Mari néni kiscicáját Mucsaröcsögén, akkor meg arról!

Van más is az életben persze, de míg valaki nem beszéli rojtosra a száját egy témában, az addig nyughatatlan marad! Egy kaja készítésről nem lehet sokat dumálni, mert nem változatos, a szex meg az. Ez mindig is egy olyan téma marad, amiről egyesek nem szeretnek beszélni, mert magánügynek tartják, mások meg nyíltan kimondják a véleményüket. Ezért nem lehet bírálni az embereket, mert ilyenek! Egyszerűen el kéne fogadni a másikat, és ami nem tetszik, azt mellőzni! Egy hentes, ne akarja az állatvédő fórumon az igazát bizonygatni! Nem azzal kell foglalkozni, hogy mi zavar, meg mi idegesít! Ezért van ennyi stresszes, idegbajos ember!

104. Veronika27 (válaszként erre: 103. - Flasch)
2010. júl. 23. 11:24
Ja hogy te párkapcsolatra gondolsz, értem akkor.
103. flasch (válaszként erre: 102. - Veronika27)
2010. júl. 23. 11:23
Ahogy mondod! És akik boldog és elégedett nők akarnak lenni, ők is így gondolják. Vagy pl. meg kell kérdezni a férjeket....Na, kiváncsi vagyok, k is eléldegélnek-e boldogan ha a feleségük nem akar házaséletet élni :)
102. Veronika27 (válaszként erre: 99. - Flasch)
2010. júl. 23. 11:22
Te őszintén úgy gondolod, hogy szex nélkül nem lehet boldogan élni?
101. bnedora (válaszként erre: 100. - Lisa65)
2010. júl. 23. 11:22
Persze, ez természetes. Én csak arra akartam kitérni, hogy nem kell mindenekfelett az 1. számú témának lennie a szexnek.
100. lisa65 (válaszként erre: 98. - Bnedora)
2010. júl. 23. 11:19

Pedig fontos dolog szerintem! E nélkül nincs nyugodt, békés élet. Akkor leszel meg nélküle, ha nem tudod vagy nem volt részed a jóban.

Én sem mai csirke vagyok, de még mindig számit és egy jó kapcsolat alapja!

És ehhez nem kell váltogatni a partnert, ez nem arról szól, hanem arról, hogy a párnak minnél több öröme legyen egymásban!

99. flasch (válaszként erre: 98. - Bnedora)
2010. júl. 23. 11:18

"Őszintén szólva, én nem szeretnék most fiatal lenni, mert képtelen lennék úgy váltogatni a barátaimat, mint az alsót."------erről itt nem beszélt senki!!! ponthogy azért "kell" beszélni róla, hogy jobb legyen, mert aki okos, az a más kárából már tanu, a hülye meg csak a sajátjáén. Legalábbis igy tartja a mondás.

És nem hiszem,hogy az a normális, hogy jó, nyugodtan élek, de cölibátusban...de amúgy semmi gond, boldog vagyok...aki ezt mondja, az csak hárít! a saját kudarcát ezzel csak magyarázni akarja...én igy gondolom!

98. bnedora (válaszként erre: 95. - Doresz88)
2010. júl. 23. 11:14
Tudod, csak ezzel az a baj, hogy úgy néz ki, mintha más nem is lenne lényeg az életünkben, mint a szex. Pedig, akár nélküle is meg lehet lenni. Őszintén szólva, én nem szeretnék most fiatal lenni, mert képtelen lennék úgy váltogatni a barátaimat, mint az alsót. Lehet, hogy egy kapcsolatban nemigazán jó a szex, de egy nyugodt élet hidd el többet ér.
97. lisa65 (válaszként erre: 95. - Doresz88)
2010. júl. 23. 11:14
Egyetértünk! :))
96. flasch (válaszként erre: 95. - Doresz88)
2010. júl. 23. 11:11
:D :D ... igazad van!
95. doresz88 (válaszként erre: 93. - Bnedora)
2010. júl. 23. 11:10
Na jó, de ha valakit már ez is idegesít, annak nem csak a témákkal van baja, hanem úgy alapból! Ennyi empátia legyen már bennünk! Azért mert engem irritál a fűnyíró hangja, senki ne vágjon füvet a szomszédságban!?
94. Veronika27 (válaszként erre: 92. - Lisa65)
2010. júl. 23. 11:08

Igen, gondoltam, hogy ezt vetted magadra, de én úgy értettem, hogy személy szerint én nem kérnék olyantól tanácsot, aki nem profi a témában, azaz nem évekig ezzel foglalkozott. Nem pedig rád értettem.

Csak a visszakérdezést szántam neked.

93. bnedora (válaszként erre: 88. - 62dd5e5ed2)
2010. júl. 23. 11:07
Nem biztos, hogy olvasgatja, de a feljövő cím a baloldalon már ebben a témában sokszor irritáló.
92. lisa65
2010. júl. 23. 11:06

Jobban bízok olyasvalakiben, aki több évet tanult, mint aki az éteren keresztül tanácsot osztogat a saját életéből.

Mit honnan tudok?

A fórumtémákat olvasom, nem pedig a tartalmukat.

(válasz lisa65 83. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet

91. Veronika27 (válaszként erre: 90. - Lisa65)
2010. júl. 23. 11:04

Gyanítom, hogy magadra vetted azt, amit írtam, pedig általánosságban beszéltem, rólad véletlen sem volt szó, hiszen nem is ismerlek.

Én csak leírtam a véleményemet. Többet nem is szándékoztam volna írni ide, hisz nem vita tárgya számomra.

90. lisa65 (válaszként erre: 85. - Veronika27)
2010. júl. 23. 10:58

Te tudod, hogy én hány évet tanultam? Kétlem! Azt sem, hogy mi a végzettségem!

És itt be is fejeztem a veled való társalgást, mert egyáltalán nem érdekel a Te véleményed, csak szembesitettelek a már mondott dolgaiddal!

2010. júl. 23. 10:58

A múlttal meg nem érdemes hasonlítgatni! Teljesen más volt az akkori temperamentum, és felfogásmód! Csak gondoljatok arra, hogy a nők mély dekoltázsú ruhát sem vehettek fel, meg csak hosszú szoknyákban jártak. Sőt ujjatlan se nagyon volt! A válás meg egyenesen katasztrófa, és szégyen volt! Másképp gondolkodtak a szexről is! Akik szerették, és jó volt azok csinálták is, akiknek meg nem okozott örömöt, azok meg hanyagolták a témát... A nők nagyon nem is tudtak megcsalni, mert otthon voltak. Nem dolgoztak. A férjek meg vagy elmentek bordélyba, vagy nem.

Azért ez ma már nem így van. Már a reklámokból is a szex jön! Mindent ezzel hirdetnek! Szerintem ez is olyan dolog, hogy ha sokat hallasz egy szót, előbb-utóbb te is elkezded használni! Ha sokat hallod ezt a témát, érdekelni fog, és beszélni fogsz róla.

Megint más hogy ki milyen mélységekig megy bele egy fórumban, vérmérséklet kérdése. De a bal felső sarokban a kis kiugró dobozban van egy X és nem kötelező rákattintani a fórumcímekre! Nem kötelező ezeket olvasni, ha valakinek felháborító, vagy már unalmas! Ahogy mindenki írta van kereső, rá lehet keresni a szimpi témákra!

2010. júl. 23. 10:54

Nem egy oximoron ez véletlenül? "Miért beszéltek a szexről ennyit?"

Gondolom, aki indította ezt a fórumot, az nem foglalkozik ezzel a kérdéssel.

De ha nem foglalkozik vele, akkor miért indít egy fórumot az egészről?

Nem annyi lenne a dolga, hogy nem olvasgat ilyesmi hozzászólásokat?

2010. júl. 23. 10:50
Senki nem köteles egy tanácsot megfogadni! Ha akarod megtartod, ha akarod elveted. És tök mindegy ki adja!
86. Veronika27 (válaszként erre: 84. - Lisa65)
2010. júl. 23. 10:49

Én szexuálpszichológusról beszéltem, nem pedig más orvosról!

A szex lelki dolgokkal függ össze, ha valakinek problémája van, akkor a kezelés komplexebb feladat.

85. Veronika27 (válaszként erre: 83. - Lisa65)
2010. júl. 23. 10:47

Jobban bízok olyasvalakiben, aki több évet tanult, mint aki az éteren keresztül tanácsot osztogat a saját életéből.

Mit honnan tudok?

A fórumtémákat olvasom, nem pedig a tartalmukat.

84. lisa65
2010. júl. 23. 10:41

"Száz szónak is egy a vége. Nem mindig az orvosok azok, akik segíteni tudnak. Sőt. . . . . néha sokkal többet ártanak, mint gondolnád."


Veronika27 véleménye volt és most épp mást ir!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook