Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért akarja minden rokonom annyira, hogy bepasizzak? fórum

Miért akarja minden rokonom annyira, hogy bepasizzak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. b81fcd1219 (válaszként erre: 1. - 0e5366b520)
2012. okt. 22. 06:49
Nyakra főre nyitod a hülyébbnél,hülyébb fórumokat.Ahelyett,hogy itt lógsz és nyaggatod a jó népet,Ínkább olvass,mert az legalább hasznos.Az elmédre meg jócskán ráfér a pallérozás!
2012. okt. 22. 06:30
Nem derül ki a kérdésből hogy milyen idős vagy, de feltételezem azért szeretné a rokonság hogy bepasizz, mert abban a korban vagy amikor ez már megszokott. Mondhatnám azt is hogy ez az élet rendje. Nyilván szeretnék hogy neked is legyen párod, családod, hogy ha velük történne valami, akkor legyen támaszod aki melletted áll.
4. 50b5748a9e (válaszként erre: 2. - 0e5366b520)
2012. okt. 22. 04:47

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2012. okt. 22. 02:21
Azt hiszem hippi életformát fogok választani, mármint én elmegyek és kiszabadulok ebből az áldemokratikus rendszerből kiszakítom magam, engem nem érdekel hogy hol alszok, nevezzetek igénytelennek de aludtam már félidegen pasinél (nem volt szex9, aludtam már utcán is egy hajléktalan társaságában (ő vigyázott rám, mert nem akarta hogy elraboljanak stb), aludtam napközben buszon, én ha kiszakítom magam akkor fogom magam, felszállok egy buszra vagy vonatra, és addig megyek míg el nem érek a célomhoz. A haverom szerint is hippi vagyok, pedig nem is közöltem vele, de szerinte hippis a viselkedésem a beállítottságom.
2012. okt. 22. 02:12
Anyám is csak olyanokat néz belőlem kapásból, hogy dugni járok, vagy megvádol azzal, hogy - mert én nyáron bugyi + pólóba voltam itthon egyedül, akkor már biztos mutogatom magam az interneten. Elmondtam neki, hogy nekem ez rosszul esett, az volt rá a válasz hogy "Nem tudtam már mit gondolni". Alapból azt hiszi szerintem hogy dugni jártam amikor anno sokat töltöttem távol az ájszakát, pedig ez nem is igaz. Én tudtommal szűz vagyok, de javítsarok ki a tévedek. Szóval anyám leszállhat rólam a kurvázásaival, mert ő tényleg nézett már annak is. Anno talált nálam valamit, és mivel nem dolgozok ezért kérdezés nélkül kérdezi hogy a testem árulom e hogy ezeket tudtam venni? szerintem leszállhatna végre. egyébkéntemeg nem, nem a testemet árultam, hanem mikor néh adtak pénzt, abból a maradékot mindég félre tettem. 12 éves korom óta tuom, hogy kell félre tenni pénzt, ezért van pénzem mindenre. de olyna csicsa érintőképernxősre persze nincs. igazából lényegtelen, vagyis tényleg imádnám ha lenne egy iphonom vagy Xperiám de azért ezt túlélem. Amit nem élek túl az a családom, az hogy nincs hajfestékem pedig anyámmal megbeszéltem, hogy átfestjük a hajamat, de azóta se semmi, és ez már nem az eslő ígérgetős-hazugsága, meg az, hogy ha nem találkozhatok minnél hamarabb az életmentő fiúmmal.
2012. okt. 22. 01:54

Folyton kérdezgetik én meg zavarba jövök. Ha meg van valami, pl ha van egy fiú haverom akkor már "húúú, ő a pasid?" csókolóztál már vele? és ha mondom, hogy nem, akkor nem hiszik el, és cukkolnak. És amikor mondom, hogy megyek el itthonról akkor kérdezik, hogy kikel találkozok. Mondom, hogy egy barátommal. Erre egyből a következő kérdés: "Fiú vagy lány?" Vagy a mostani eset, mert sebes lett a nyakam, erre a nagyim aki rosszul lát azt mondta "jól kiszívták a nyakadat". Nagyapám meg állandóan azt akarja hogy hízzak, mert a fiúk azt szeretik, és néha a fenekemre csap egyet ami idegesít.

Szal mindenki ezen csócsálkodik a rokonságban, anyámat kivéve, mert ő nőgyógyászhoz se akart elvinni soha.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook