Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a rosszat kapom mindig? fórum

Miért a rosszat kapom mindig? (beszélgetős fórum)


11. andilaci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 17:23
Légy erős és magabiztos!!!Hidd el segit!!!
márc. 17. 14:21
Napsugár: igen a szüleim meghaltak a kezeink között. 1 Testvérem van és miatta voltak gondjaink ami még teljesen nem tisztázott. Aggodok miattuk hisz ok nekem vannak. Volt párom testvére szerint az én testvérem megatkozta mondta a josno. De ő ilyenekkel nem foglalkozik. Hisz ott a gyereke es a problemak. Ők meg sose talalkoztak. Ebbol az atkozolodasbol indult ki a veszekedes. Addig sebzett mig en ki nem mondtam hogy vege. Kesobb rairtam hogy meg szeretem, es ekkor mondta h az én problémaimbol elege van. Neki a munkahelyi problemak es kissebb mutet miatt kattant be az agya.Én sose mondtam neki h segitsen csak hallgasson meg.
9. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 10:09
Már túlélted! Leültél, írtál, beszéltél róla. Tehát megtetted az első és legfontosabb lépéseket ahhoz, hogy feldolgozd, átértékeld, lecsillapodj. Tudhatod, hogy mit tartogat még az élet? Nem. Hát bátran vágj bele, hogy egy hónap, egy év, vagy akár már holnap valami szép és pozitív dolgokról számolhass be nekünk. Sok sikert, erőt és kitartást!
8. 55Judit (válaszként erre: 7. - Birebora)
márc. 17. 08:07

Minden helyzetben és pillanatban van valamiféle választási lehetőségünk. Dönthetünk melyik utat választjuk.


Mi lett volna ha páromhoz máshogy viszonyulok? Mi lett volna ha szóba se állok vele annak idején? Ha más útra lépek akkor, milyen lenne a mostani életem?

Ezt már nem tudhatjuk meg, mert az úton mindig előre megyünk.

Ahol vagyok, oda én jöttem. Ahova fórumindító jutott, oda ő ment.

márc. 17. 07:48

Hogy a szüleink meghalnak és mi temetjük el őket az élet "rendje". Hogy szakitasz egy rossz kapcsolatból az is.

Reméljük, hogy innen már a jó jön.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 07:38

Fogadd részvétem.

Nem részletezted, hogy mik voltak azok a "családi gondok, amiket nehezen, de megoldottatok", ez mit takar? Esetleg a párod is érintett volt személy szerint benne, és a "megoldás" módja ezt váltotta ki belőle?

Azt a pontot kellene megtalálni a történésben, mi volt az oka, hogy ilyen módon szakította meg a kapcsolatot. Meglehet, hogy a történések során ő is kapott sebeket?

Gondolatban pörgesd vissza az eseményeket, meglehet, kiderül: az adok-kapok kölcsönös volt.

Rögtön könnyebb lesz túlélned a helyzetet. Nyugodj meg. Feszült idegállapotban szinte mindenki követ el ballépéseket. Próbáljatok leülni és átbeszélni a történteket, talán még visszaállítható a kapcsolat.

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 07:03
Hát vannak túlélési technikák. Megtanulhatsz máshogy viszonyulni dolgokhoz, emelni a saját energiaszintedet, stb. Ezt nem a hoxán fogod megtanulni, máshol kell keresgélni. A saját életedbe neked is van beleszólásod. Sőt, neked van igazán.
4. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 06:59

Sajnálatos, hogy egymás után történtek ezek veled. Rosszat viszont mindenki kap. Jobbik esetben a gyermek túléli a szüleit, így el is kell temetnie őket. Én gondolni is gyűlölök arra, hogy egyszer az enyémek is elmennek, így átérzem a gyászolók fájdalmát.

Ahhoz szintén szerencse kell, hogy elsőre megtaláljuk a tökéletes párt. A fájdalom ott van az emberek életében, mondhatni az élet velejárója. Nehéz, de túl kell rajta jutni, felerősödni a rosszból, olyan dolgokkal és emberekkel foglalkozni, akik az örömöt, boldogságot keltik benned.


Sok kitartást kívánok, és azt, hogy tapasztalj még szépeket, jöjjön egy jobb fejezet az életedben!

3. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 05:06

Sajnos ilyeneket a legtöbb ember megtapasztal az életes során: a szüleink meghalnak, a társunkról kiderül, hogy nem a támaszunk...

Tudsz találni valamit, amibe - átmenetileg - megkapaszkodhatsz? ...Amíg nem erősödsz meg egy kicsit a sok rossz után...

márc. 16. 23:08
sajnalom ami veled tortent!sajnos vannak ferfiak akik a nehezsegek elol elmenekulnek.
márc. 16. 22:43
Szüleim meghalhak, egymás után. Utána családi gondok lettek amit nehezen de megoldunk. Erre a párom elhagyott nagyon bunkó stilusba. Ezek után ezt hogy éljem túl?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook