Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudom a rosszat látni egyes emberekben? fórum

Miért nem tudom a rosszat látni egyes emberekben? (beszélgetős fórum)


16. buspics (válaszként erre: 15. - Miss Angel)
2021. jan. 6. 15:54

"Gondolj arra is,azok az emberek akik a lelkedbe beletaposnak-tapostak,mit tennének,ha te kerülnél bajba v csak szimplán vmiben te szorulnál segítségre? tennének érted egy lépést???"


Belerugdosnák a szakadékba. Ezt imádják. Én már nagyon megválogatom, kivel vagyok segítőkész. Azt tapasztaltam, hogy nem éri meg.

15. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 13:18

utálni és gyűlölködni nem kell,viszont meg kellene tartani az egéazséges távolságot az emberektől,mert ha ilyen maradsz,arcra esel majd állandóan.Nem arra biztarlak ,félre ne értsd,hogy ne baratkozz,kerüld az embereket,isten mennts és tiszteletre is méltó h ilyen vagy,amilyen,de a helyedben vissza vennék kicsit magamból.

Gondolj arra is,azok az emberek akik a lelkedbe beletaposnak-tapostak,mit tennének,ha te kerülnél bajba v csak szimplán vmiben te szorulnál segítségre? tennének érted egy lépést???

ha a válasz nem,akkor neked sem kell tenni érte.Legyünk jók és én is szeretek segíteni masokon,de nálam az "amilyen a mosdó olyan a törölköző"elv vált be.És te is mindig gondold át az adottt illető milyen veled szemben és te is olyan legyél vele.Lesznek jó emberek,akik minden segítségedet és minden szeretetedet megérerdemlik majd,rájuk fordítsd az energiáidat és nekik "adj",ne olyanoknak akik semmibe nem néznek,mert így egy életre kihasznált leszel.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 07:51

Azért viselkedik így veled, mert engeded, hogy így viselkedjen!

Értésére adtad, hogy szeretnél tőle valamit ("... akkor visszajön?"), a fenének kellene egy ilyen!

Csak hülyít téged és te vagy nála a kisnyúl, akit lehet pofozni, akár van sapka, akár nincs.

És nem rádmosolyog, hanem kiröhög!!! Vedd már észre és hagyd a fenébe.

13. df1e1c376c (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 00:58
Ha már egy autóban ucsorogtok, és elvarsz cserébe, akkor nem engedted el a serelmed. gubbasztasz a sértettségeden. Talán egy alávaló kígyó is vagy, aki mosolyog, miközben...
12. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 19:26

Ha valaki állandóan csak bánt, beléd rúg, és a szemedbe nevet... miért adsz neki lehetőséget újabb és újabb bántásokra? És mit vársz, hogy majd megváltozik, és "visszamegy" hozzád?

Hát én a helyedben tudod mikor fogadnám vissza! Menj tőle olyan messzire, amennyire lehet. Mondd meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni, nem akarsz vele társalogni, szórakozzon mással.

Ha ezt nem vagy képes megtenni, és ő változatlanul viselkedik veled szemben: te keresed magadnak a bajt, viseld a következményeit. Ő változni nem veled szemben, mert érzi, hogy megteheti.

11. katt2 (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2021. jan. 5. 19:22
Nem. Akié érdekelt, azt már megkérdeztem.
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Katt2)
2021. jan. 5. 19:17

Minden visszakereshető!

Kéred a nevem is esetleg?

9. katt2 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 19:17

Te a Krisztusi elmélet gyakorlója vagy. Megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel. Majd megtanulod, hogy a mondat másik fele helytelen. Úgy szól igazából,hogy... dobd vissza sziklával! Ehhez persze tudnod kell, hogy ki az, aki a sziklát érdemli.

Majd megtanulod. Lesz néhány ember az életedben, akinek kijár a szikla. De azért tudd, hogy az emberek többsége nem ilyen. Az emberek többsége normális, csak az a baj, hogy befurakszik néhány agresszív barom is. És azok alapján itélkezünk. Na, ezt kell megtanulnod kiválogatni.

8. katt2 (válaszként erre: 6. - 8d00a82c06)
2021. jan. 5. 19:11
Ahogy elnézem ezt a fórumot nagyon is! Legfeljebb egyesek már immunissá váltak. Mert a másikba belerúgok szindróma csak leírva működik. Természetesen, arctalanul. Ugye a nick név nem jelent visszakereshető információt?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. jan. 5. 19:04

De nekem borzasztóan furcsa és logikátlan ez az egész. A fejemhez vág valaki dolgokat, majd az utcán mosolyogva rámköszön, ha autóban ülünk mindketten, akkor odaint, de nem kér a társaságomból, ő az, aki nem tud megbocsájtani, pedig ő volt, aki belémrúgott.

Ne várjak el már semmit tőle? Ne reménykedjek abban, hogy van annyira érett, hogy úgy is viselkedjen?

Engedjem el, s ha az életembe való, akkor visszajön?

6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 18:59

Nem hinném hogy üres!

Te se vagy szent ha téged csak bántanak ... Minket miért nem?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. jan. 5. 18:57
Nem futok senki után, de az a bajom, hogy amikor valaki belémrúg, odaszúr, próbál megalázni, olyankor mindig arra gondolok, hogy milyen szomorú, hogy valaki lelkileg ennyire üres.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 18:55

Nem is kell! Sem haragudni, sem útálni a másikat azért, mert esetleg olyat mondott, vagy tett, ami téged rosszul érintett.

Vizsgáld meg a megtörtént eseményt, van-e benne számodra valami hasznosítható, használható információ. Meglehet, hogy kiderül, van benne igazság, hát vond le a megfelelő tanulságot és lépj tovább.

Amennyiben valaki sorozatosan beléd köt, sorozatosan aggatja a körmeit, kerüld a vele való érintkezést, ne adj neki lehetőséget.

Ő még ettől nem biztos, hogy rossz ember, csak éppen feléd mutatja azt az oldalát.

Tökéletes ember nincs, nem csak másokban van hiba, egész biztosan neked is (nekem is) vannak hibáink. Lépj tovább, nem kell "gyakorolni" a haragot, az útálatot, van abból az életünkben éppen elég "gyakorlás" nélkül is.

3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 18:55

Akkor te vagy a jobbik eset, mások (ők vannak többen) mindenkiben a rosszat keresik kutatják, még akkor is találnak, ha nincs.


De mit akarnál az aranyos vagy, kedves vagy, köszönöm drágán túl? Hogy érted, hogy csak ennyi? Mit szeretnél még?

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 18:43

Nem is kell utálni, de futni nem kellene utána. Teljesen mindegy mit tudtál meg...

Az akibe bele lehet rúgni 1000x is mégsem lehet levakarni az egy pióca.

2021. jan. 5. 18:35
Az utóbbi időben túl vagyok néhány csalódások. A helyzet azonban az, hogy hiába beszéltek s viselkedtek csúnyán velem az emberek, nem tudok haragudni. Borzasztóan fáj s csalódott vagyok, de nem megy a harag. Utolsó alkalommal az egyik jó ismerősöm mondott a szemembe olyan dolgokat, ami után tényleg azt éreztem, hogy darabokra hullok, pár hónapig nem kerestem, viszont értesültem egy olyan dologról, ami őt segítheti az karrierjében s értesítettem róla, nem egyszer megköszönte, aranyos vagy, kedves vagy, köszönöm drága, de ennyi. Elutasító, mindenki rossznak véli őt, valamiért mégsem tudok haragudni rá, s nem tudom utálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook