Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miben jobb a pántos magassarkú, mint a pánt nélküli? fórum

Miben jobb a pántos magassarkú, mint a pánt nélküli? (tudásbázis kérdés)

15. syria (válaszként erre: 1. - 79e24cd861)
2013. nov. 22. 17:42

Semmiben.

Ha biztonságosan jársz magassarkúban, akkor teljesen mindegy, hogy van rajta pánt, vagy nincs.

Nem a cipő pántja tarja a lábadat, hanem az izmaid.


Magassarkúban még egyszer sem estem el. :) Lapos sarkúban viszont igen: nem figyeltem oda, mert biztonságban éreztem magamat. :(

2013. nov. 22. 11:31
Egyebkent a tapasz es cipobetet, amiket irtam, harisnyaval is mukodnek, enyhen csuszasgatlo, es mellesleg fel szammal kisebb cipo nem art, ha valakinek csontos a laba, probalgatni kell, es a cipo hordas alatt is alakul, tagul, a kisebb cipo is pont jo lesz egy ido utan. Nem 1 szammal kisebb, mert akkor mar nyomorogni fog a labunk
13. gribedli*** (válaszként erre: 11. - M0ncsa)
2013. nov. 22. 11:28

Igen, nekem is csontos labam van, ezert vagy kihasznalom, hogy nyaron mezitlab hordhatobb a decolleté, a chanel, mert a harisnya nelkul kevesbe csuszkal a lab, vagy amit harisnyaval kell felvenni, azt csak olyankor veszem fel, amikor nem kell futni benne, stb. hanem mondjuk csak ulni:D (etteremben).


Egyebkent nem azt akartam mondani, hogy tilos a pant, csak, hogy elvagja a labat, ezert csak azoknak elonyos, akiknek szinte aranytalanul tul hosszu es vekony a labuk, nyakiglab tipusu noknek, akiknek kell ez a kis tompitas. A tobbiek csak ovatosan!;)))

12. M0ncsa (válaszként erre: 11. - M0ncsa)
2013. nov. 22. 11:15
GRIBEDLI, pardon :D felreolvastam a nicked, bocsi.
11. M0ncsa
2013. nov. 22. 11:14

Geribeldi: A rovid labu, vastag bokaju holgyeknek altalaban nincs is szuksege pantra, mert kitoltik a sima magassarkut is :)


Betetekkel kapcsolatban, a cipobol kijarast sajnos igazan csontos labnal nem akadalyozzak meg. Tapasztalat :) Hasznosak viszont, mert 5 percnel tobbet is kibirok veluk egy magassarkuban :D


Abban viszont nem ertek egyet, hogy a pant nelkuli elegansabb. Modelfuggo inkabb. Vannak ebbol is, abbol is nagyon elegans es nagyon tramplis darabok. Nekem speciel kifejezetten tetszik a pant, vekony bokat meg jobban kiemeli ;)

10. gribedli*** (válaszként erre: 6. - 408020f45e)
2013. nov. 22. 09:28
Ez igaz, de latvanyra a pant nelkuli elegansabb. A dr scholl party feet atlatszo cipobetet egy kicsit kitolti elol a cipot es nem csuszkal benne a lab, plusz letezik ilyen csuszasgatlo beleragaszthato cipobetet a sarokhoz is, icipici, pillango formaju, hatul kell beragasztani, ahol a boka van, nem latszik, de ez is megakadalyozza, hogy kijarjon belole a sarkunk:)
9. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 79e24cd861)
2013. nov. 22. 09:24

Inkabb azert jobb, mert nem tudod elveszteni jaras kozben, ha valamibe beleakad a magassarku sarka (pl varosi kovezet), ha pantos, akkor nem fogsz kiklaffogni a cipobol.


De ellene szol, hogy a pant rovidebbnek, vaskosabbnak mutatja a labat, bokat, ezert akinek rovid a laba es vastag a bokaja, nem szabadna hordania pantos magassarkut, csakis decolleté jellegu magassarkut (sima, klasszikus, "belebujos"), vagy chanelt (az, amelyik hatul nyitott, rugalmas pantja van hatul, csattal, de nem a boka korul korkorosen)

8. Free
2013. nov. 22. 06:49
7. M0ncsa (válaszként erre: 1. - 79e24cd861)
2013. nov. 21. 21:45
Elottem mar mindent leirtak. Kevesebb eselyed az elesesre lapostalpuban lenne, de talan egy bokaficamra vagy -huzodasra picit kisebb a pantosban. Valamint, ha vekony, csontos a labfejed, fontos, hogy nem jar le a labadrol a cipo a sarkanal :)
6. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 79e24cd861)
2013. nov. 21. 21:34
Én azért szeretem, mert nem erölködök lépés közben a lábujjaimmal lépés közben. Simán, lazán lehet lépni és nem kell attól tartani, hogy esetleg a sarkam kiemelődik és csapódik a cipő, mint egy papucs. Pont emiatt nem is csinál bőrkeményést az ujjakon.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 79e24cd861)
2013. nov. 21. 21:28

Feltetelezem, tudsz magassarkuban jarni :)

Ha tancolni is akarsz benne, akkor mindenkeppen pantos legyen :) egy fokkal biztonsagosabb...

2013. nov. 21. 20:53
Bármelyikről leugorva öngyilkos tudok lenni:)
2013. nov. 21. 19:56

Egy hajszállal tartja jobban.

De nem garancia semmire.

Bármikor, bármiben eleshetsz.

2013. nov. 21. 19:54
A bokaízületet jobban tartja, ez igaz.
2013. nov. 21. 19:52
Miben jobb a pántos magassarkú, mint a pántnélküli? Pl. az igaz, hogy jobban tartja a lábat? vagy kevesebb esély van arra, hogy elesek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook