Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kényelmes magassarkút tudnátok ajánlani, amiben lehet táncolni is? fórum

Kényelmes magassarkút tudnátok ajánlani, amiben lehet táncolni is? (beszélgetős fórum)


21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Timycat)
nov. 8. 08:26
eddig még nem, de akkor utánajárok ennek az opciónak
20. Karmol (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
nov. 5. 21:15

Eleg reg beszeltunk. Akkor leadtal. De legalabb a nagy cickok maradtak ;)


En 7 eve voltam a sportcipos vasarlasnal merve. Akkor azt mondtak, ritka szimmetrikus vagyok. Es nekem is volt bokasullyedes diagnosztizalva fiatalon, de sokat jogaztam meg usztam, es helyre tette a labam meg a getincem is.


En tenyleg futkosok meg tancolok magassarkukban. Szerintem a jo tartas tanulhato. Es ha megvan, az ember lanya erzi, hogy megy-e magasan.

19. Karmol (válaszként erre: 16. - Timycat)
nov. 5. 21:00

A Joya, Martens, Sacre meg egyeb komfort cipok ritka jok, es elnyuhetetlenek. Markabu.zi vagyok en is cipokkel, szemuvegekkel meg foleg. Az elso Oakley 20 evig tartott. Raultem, a pofamban logo ego cigarette a lecse kozepebe nyomtam, mindent tulelt.

De attol meg par kor alatt nagyjabol kitalalom, hogy egy olcso car hordhato-e vagy sem.

Ez az evekkel jon.

18. Karmol (válaszként erre: 12. - Bichi)
nov. 5. 20:47

Foleg egy cipo munkaba, ha talpasz.

Engem kirohoghek a volt munkahrlyrmen, hogy 160 £-ot "kidobtam" egy cipore, de en rohangasztam az aruval, szemetet, kesz termekkel 2 emeletnyit, es nekem nem fajt a labam meg a getincem. 4 ev alatt nyuttem el. Soha nem szoritott vagy lotyogott. A volt ferjem pincerkedett 20 evig. En tanultam a peldajabol. Miutan Jo cipore vett, nem jott ki a "kattogas" a terdenel.

17. jooeva (válaszként erre: 14. - ,zumba)
nov. 5. 20:46

Akkor kezet foghatunk, nekem is bokapántos volt a menyasszonyi topánkám is! És egyetértek minden szavaddal, csajos a 6-7cm sarok és élhető is. És hát lásson minél több bőrt!

Cipőben muszáj a minőségit venni, mert azért a lábunkra vigyázni kell!

Sajnos ami nekem tetszik és kényelmes is, az nem olcsó...Lasocki, Bama, Reiker és barátai, amik nekem bejönnek és azt gondolom, hogy megfizethető.

Ráadásul vékony a lábfejem, szandálnál nem egyszerű.

Kínaiban ezer éve nem vettem semmit....ja de, dolgozós 3ezres szandit...

16. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 20:31

Puding próbája az evés. Ha kitapasztalod neked mi a jó akkor már ránézésre is tudni fogod, hogy mi az ami egy próbát sem ér meg.

Én a többiekkel ellentétben igenis azt mondom, hogy márka kérdése is és cipőben tényleg igaz, hogy az ár egyenes arányban van a minőséggel.


Amúgy próbáltál már cipőt készítettni? Az az abszolút tökéletes hisz a lábadra készül, minőségi anyag, tartós, visszahozza az árát sokszorosan ha nem rombolja le az ember a gagyi cipőkkel a tappancsait, azáltal a bokáját, térdét, csípőjét, gerincét.

15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 20:21

Szerintem neked nincsen olyan szintű lúdtalpad és bokasüllyedésed mint nekem, így nem tudok ajánlani semmit. 🙁

Mindenki maga tudja neki mi a kényelmes. Nekem pl nyáron mindenképpen olyan, ami fogja a (nemlétező) bokámat, elbírja a súlyomat, csattos stb….

14. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 20:20
Márka független vagyok. Legyen nőies, kényelmes, legyen a sarka 6-7 cm, és ne "műanyag" legyen. Bokacsizmám és a normál csizmám is ilyen kategória. A bokapántos lábbelik is a kedvenceim. Menyasszonyi cipőm is olyan volt.
13. ,zumba (válaszként erre: 9. - Jooeva)
nov. 5. 20:12
Én is szeretem a bokapántos cipőt és szandált is. Csinos és kényelmes is.
12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 19:05

Életemben nem hallottam olyat, aki márka szerint vásárol cipőt, és nem próbálás után, főleg hogy márkán velül is más a talpforma...

Amúgy meg örülj, hogy csak 20 ezerért vettél cipőt, ami nem vált be, az már az olcsó kategória. Mondjuk én egyetlen dolog, amire semennyi pénzt nem sajnálok, az a cipő/csizma...

11. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 13:23
Amikor felprobalod, lofralni kell benne. Nekem van 3 ccc-s tok olcso 6 eve. Zaras tusarku is. Meg reszegen is tancolok bennuk, vagy futok busz utan. A probalasnal erezni kell.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Jooeva)
nov. 5. 12:23

de szuper, hasonlóm van szandiban, abban simán táncoltam egy esküvőn a nyáron

köszönöm:)

nov. 5. 12:14

[link]

Egy példa


Nekem az ilyen tipusúak jönnek be, lehet kicsit nagyobb is, mert a bokapánt jól tartja a lábat, kényelmes a sarokmagasság is, akár nadrághoz, farmerhez, de egy alkalmi ruhához is megfelel minden évszakban.

8. Enissa (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
nov. 5. 11:52
Ezek között van sok, ami nekem tetszik.
7. Enissa (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
nov. 5. 11:50
Ezek nem fiatal lányoknak valók. Mondjuk ízlések és pofonok esete, sosem tetszettek, még idősebbeken sem.
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 11:47

Andihoz csatlakozom, még bizonyos márkának sem egyforma kényelmesek a cipői.

Próbálj benne az üzletben kicsit több időt szánni a próbálnál, nagyjából kiderül azért az, mennyire lesz kényelmes.

Hosszú ideig maszekcipész által készített cipőket vettem, aztán rosszul léptem csúnyán kifordult a bokám, hosszan már nem tudok kecses cipőben lenni. :/

nov. 5. 11:46

[link]


Valóban kényelmesek, csak nem igazán nevezhetők csinosnak.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 11:45

Az 5-6 cm. magasságú, de tűsarkú cipők nekem kényelmesek voltak. Ezek között vannak olyanok is, nézd meg.


[link]


De ugyanekkor magassággal az u.n. "trottőr"-sarkú cipők, ahogy írod, hogy vastagabb sarokkal. Majd mindjárt szedek le linket.

nov. 5. 11:27
Sztem ne márkát nézz. Nekem midnegy h platformos vagy sem de ne legyen éktalpú és max a talp és sarok közötti magasság 9 cm legyen. Nekem ez ami a kényelmes 🤷‍♀️
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 11:22
Hogy adjunk ötleteket? Ami nekem kényelmes, az másnak nem biztos, hogy az.
nov. 5. 11:12

Kényelmes és csinos magas sarkú cipő, csizma és szandál ajánlásokat szeretnék, amikben tényleg át lehet táncolni az éjszakát, vagy egy egész napos rohangálásnál sem válik kényelmetlenné.

Imádom az ilyen cipőket (alacsony is vagyok), de sajnos sokszor 20 ezer Ft-okat dobok ki olyan cipőkre, amiket végül alig tudok felvenni és kizárólag akkor, ha van nálam váltócipő.

Szerencsére találtam 1-2 olyat, amiben el merek indulni hosszabb távra is, vagy egy esküvőn is bírom hajnalig.

Azt vettem észre, hogy a nagyon vékony talpú cipők nem kényelmesek, illetve a vastagabb sarok az, ami nekem való. A Lazzarini nagyon nem vált be, hiába próbáltam alacsonyabb sarkút, még az sem. Kate Gray középkategória nálam, a 5th Avenuek viszont tényleg kényelmesek.

Kinek mi vált be? Adjunk egymásnak ötleteket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook