Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi volt eddig a legdurvább, legnehezebben megbocsátható mondata/tette a (volt) párodnak? fórum

Mi volt eddig a legdurvább, legnehezebben megbocsátható mondata/tette a (volt) párodnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. márc. 7. 12:10
Takarodj az életemből
105. 3f2a864951 (válaszként erre: 104. - Annie1130)
2013. márc. 7. 12:04
Mennyi ilyennel talalkoztam...
104. Annie1130 (válaszként erre: 103. - 3f2a864951)
2013. márc. 7. 11:56
A bomlott elméjű nőszemély után már csak bomlanak...:)
103. 3f2a864951 (válaszként erre: 102. - Annie1130)
2013. márc. 7. 11:55
Igen, megtortent. Meg annyi adalek, hogy tudtommal a holgy egy bankban dolgozott, s a tudtomra adta meg amikor leveleztunk, hogy a fonoke is bomlik utana, meg persze az exeivel is joban van...
102. Annie1130 (válaszként erre: 97. - 3f2a864951)
2013. márc. 7. 11:43
Ez tényleg megtörtént????:DDDDDD
101. 3f2a864951 (válaszként erre: 100. - F7586d2534)
2013. márc. 7. 11:39
Szerintem teljesen komolyan gondolta. Voltak "igenyei". :)
100. f7586d2534 (válaszként erre: 99. - 3f2a864951)
2013. márc. 7. 11:21
Komolyan ha lesz időd mesélj..... egyszerűen "szőke" lehetett a csaj, vagy nem tudom....
99. 3f2a864951 (válaszként erre: 98. - F7586d2534)
2013. márc. 7. 11:03
Vannak ettol durvabb sztorijaim is. :) A csaj akkor 29 volt...
98. f7586d2534 (válaszként erre: 97. - 3f2a864951)
2013. márc. 7. 10:31
Ez annyira szürreális hogy valami filmbe illene:))))) tudod hány éves lehetett a csaj???Jesszusommmmmmmmmmm
2013. márc. 7. 10:25

Ez nem eppen volt parrol szol, csak egy mozzanat 2010-bol, amikor intenziven tarskeresoztem.


Sokat beszelgettem egy meglehetosen ratarti, sztereotip (azt hitte, ha elmeseli, mennyien bomlanak utana, el leszek ajulva), kisse idegbeteg csajjal, aki azt hitte - mivel le tudja irni helyesen a nevet - intelligens is.


Miutan a nok gyakran forditjak meg a dolgot, elmondom, o vett ra, hogy talalkozzunk, en mar egy cseppet sem vagytam ra. Elore figyelmeztetett, hogy o bizony 180 centi es magassarkuban konnyen a szemembe tud majd nezni.


Mondtam neki, ezt ketlem, s miota lett neki ez ilyen fontos, amikor az ex-haverja - bevallasa szerint - 183 centi volt 130 kilo mellett...


Azon meg valahogyan tultettem volna magam, hogy a szemem alatti mikrorancokat vizsgalgatta, de aztan eloallt azzal, hogy nem latszom olyan magasnak, s mielott folytatjuk - mit is dragam? - neki meg kell bizonyosodnia afelol, hogy akkora vagyok, amekkoranak mondom magam.


Kijelentettem, nem hoztam centimetert, ezert felejtse el. Egy percig gondolkodott, majd tamadt egy zsenialis otlete. Menjunk be a kozeli patikaba, ott talalhsto egy univerzalis gep, ami meri a sulyt, a magassagot, vernyomast, stb.


Nem tudom, maig nem tudom, miert, de belementem.


S milyen jol tettem!


Bedobtam az otven forintot, raallok, megmer, eredmeny 196. Mondom neki, ez cipovel realis. Latom meregeti a cipot, csovalja a fejet, majd keri, huzzam kicsit fel a nadragom szarat es azonmod lekucorodik (az emberekkel teli gyogyszertarban), meregeti a cipo sarkat.


Ekkora mar belul egyre fokozodo erovel kaparaszott bennem az elementaris nevetes, amit csak tetezett, hogy eszrevettem, az egyik gyogyszerkiado pultnal figyel bennunket egy srac, akinek szinten kezdett fulig erni a szaja.


Ekozben kisse bongyorkas haju randipartnerem felmerte vegre cipom sarkat, felegyenesedett es szigoruan kozolte velem, hogy ez a sarok es talp lehet vagy tiz centi, igy legfeljebb csak 186 centi lehetek, ami neki mar torpe meret. Nem vennem le a cipomet es allnek ra mezitlab? (Nem zokniban, igy mondta: mezitlab...)


Szemem sarkabol lattam, hogy a srac mar a pultot csapkodja, annyira rohog es most mar belolem is kitort az elementaris rohoges, versenyt hahotaztunk a gyogyszertarban.


Annyit azert sikerult kinyognom neki, hogy persze, raallok, fizeted az otvenest? Am erre mar nem kerult sor, mert a magat szellemesnek es intelligensnek tarto holgy egyre nagyobb zavarba jott szertelen jokedvunktol, vegul felvagta a fejet es szinte kopte a szavakat felem:-Baszodj@tok meg kis b*zi seggfejek...!


Majd bongyorkait vadul razva kiviharzott az ajton. A srac odajott hozzam es megkerdezte, akarok-e beszelni rola. Hat persze...:) Megittunk par sort es jol elbeszelgettunk, azota is tartjuk a kapcsolatot.


Ott, akkor elvesztettem egy "szuper csajt", de talaltam egy baratot.

96. Briell14 (válaszként erre: 95. - Ittmost)
2013. márc. 7. 08:11
Hihi! A második szerintem nem durva. :)
2013. márc. 7. 07:45

Én nem tudok ilyen mondatot,vagyis ami nekem durva,az másnak közömbös:

"döntsd el végre,hogy mit akarsz csinálni".Kb így hangzott a mondat,ami leverte nálam a biztosítékot.

Semmi munka nem jött össze,pedig mindenfélét próbáltam.És akkor jött ez a 0 empátiás mondat.Mintha bármiről is dönthettem volna évek óta! csinálnom (vagy nem csinálnom) kellett azt,ami adódott.


a másik viccesebb:ismeretség volt csak,az első együtt töltendő éjszaka(a srácnál terveztük,koncert után) előtti napon elbúcsúztunk,a srác meg utánamszól:pótbugyit hozzál:D

2013. márc. 7. 07:41
Ez tényleg egy öö..vicces fórum,már aki tud ezen nevetni,én inkább szomorú lettem kicsit..de azért feldobom,hátha másoknak szerez jó perceket.
2012. jún. 19. 03:45

Az a kemény hogy ez egy hihetetlenül jó fórum, és nem írnak ide sokan....pedig utólag visszanézv mindenki szinte tudott olyan sztorit előadni, amin nagyokat tud nevetni :)

hajrá, elő a vicces sztorikkal!!! :)

2012. febr. 21. 18:16

Ne törjetek pálcát azonnal. Az első mondatról 90%-ban én tehetek.

A második már más tészta, az azért hangzott el, mert az elsőt nem sikerül megemésztenem.

91. júliusi (válaszként erre: 89. - 490c4794ed)
2012. febr. 21. 11:12

Hát nem semmi...Némely nő igen közönséges tud lenni...

Ez vetekszik azzal amit egy illető "hölgy " nyilatkozott az élettársáról a füle hallatára a szomszédok előtt.

(előre is elnézést)

"Ez nem tud b...i,csak rámfekszik, oszt kész!"

90. c3f39fd03b (válaszként erre: 89. - 490c4794ed)
2012. febr. 21. 08:37
Üdv a klubban! :-))
2012. febr. 21. 07:54

Kis ideig azt gondoltam hogy a: "Csak megfogtam a farkát, húztam rajta párat, és elment."


De aztán a:"Nyald ki a seggem, és húzz a picsába!"

Lett a nyerő.

Eddig.

88. Pahet a vadász (válaszként erre: 82. - C3f39fd03b)
2012. febr. 20. 15:08

ez mekkora igazság :D

Én is azt hittem az enyém volt a legnagyobb ....sz :D

Na meg amikor itt olvasom a legújabb bejegyzéseket, rögtön az jut eszembe, uhh lehet h ez a lány is vele szívta meg?? :D

Volt már olyan, hogy a hasonlóság oly nagy mértékű volt, hogy rákérdeztem a srác nevére :D

87. c3f39fd03b (válaszként erre: 85. - Ailen Zia)
2012. febr. 20. 13:52

Ó,de bájos :-))) Szerintem tőlem kapott volna a fakanállal (ha már a konyhában a helyünk...)


Ez lehetne egy lelkisegélyes fórum is,mindenki kiírhatná magából az idióta exet,és legalább közben jókat is röhögnénk :-)).

2012. febr. 20. 13:35
A legutolsó rohadék exemnek az volt például hogy: megdöntött egy szőke ribit és letagadta, majd keresett egy vörös skizo ribit magának, engem meg lekoptatott! Jaaa, meg önző f.sz volt!
2012. febr. 20. 13:30

Tudom, vannak ezektől sokkal rosszabbak, de akkor azért eléggé rosszul érintettek azok a "kedves" mondatok, úgy mint:

"úgyis elfogsz hagyni..." (a 2. hónap után, miután neten nekem ecsetelte, hogy nincs barátnője, másnap ezzel magyarázta a tettét)

"te is birka vagy, agymosott" (amiért nem bólogattam neki, volt saját véleményem a dolgokról)

"te csak nő vagy, a konyhában a helyed" (mi az, hogy CSAK nő?)

Mindent elnéztem neki, de amikor az egyik kérdésemre ilyen választ adott, ami az abszolút kedvencem lett azóta, amin már akkor is röhögtem kínomban amikor kimondta:

"mindenkitől van szebb" (amikor megkérdeztem, milyennek tart engem). Ezzel kiölte a szeretetet secperc alatt. Erre azt mondtam neki, hogy bmeg olyan hülye vagy, hogy józanul mondod ezt, még csak nem is vagy részeg. Szerinted ezzel mégis mit mondtál most nekem? Erre elkezd gondolkodni. Mondja nekem: hát tényleg elég hülyén jött ki... És röhögött.

Akkor döbbentem rá, hogy nem tartott a társának, nem tartott egyenrangú félnek, nem tartott nőnek és még igazából szépnek sem! No, így lett belőle ex. :)

84. c3f39fd03b (válaszként erre: 83. - 83e25137af)
2012. febr. 20. 09:54
Nekem annyiból szerencsém volt,hogy akik utána jöttek,minddel azt tapasztaltam meg,hogy lehet ezt normálisan is csinálni.Mármint a párkapcsolatot úgy általában.Bennem is nyomott hagyott,de a rosszabbik fajtából.:-)
83. 83e25137af (válaszként erre: 82. - C3f39fd03b)
2012. febr. 20. 09:42
ez igaz, én is rájöttem hogy nem is volt akkora se**fej az az exem akit említettem. de ő legalább nyomot hagyott bennem ellentétben a többivel ^^ XD
82. c3f39fd03b (válaszként erre: 81. - Honeywald)
2012. febr. 20. 09:39
Szerintem is jó,olyan jó sztorikat lehet hallani :-) Főleg,ha azt hiszed,hogy a te exed volt a világ legnagyobb taplója,és akkor végre jön valaki,aki erre rá tud cáfolni a saját párjával.:-))))
2012. febr. 19. 15:51
kár, h a legjobb topicoknak nincs jövőjük...végre nevettünk egyet magunkon...jo lenne még :)
80. 83e25137af (válaszként erre: 77. - C3f39fd03b)
2012. febr. 16. 15:19

jah.. :DDD



Tanulságos volt, meg az a fél év is amíg utánam tepert miután kitettem a szűrét.. :D

79. c3f39fd03b (válaszként erre: 76. - 83e25137af)
2012. febr. 16. 14:10
Felém se nagyon reklámozza,kivel él együtt :-))))
78. c3f39fd03b (válaszként erre: 74. - Honeywald)
2012. febr. 16. 14:09
:-DDDDD Szépen akarta fölvezetni.:-) Egyébként az enyém is hasonlóan intézte a dolgokat.Hétvégén itthon voltam,beszéltünk is telefonon,minden oké volt.Vittem egy rakás cuccot (téli ruhák,stb.),hétfő reggel mellém bújt,simogatta az arcom,és benyögte,hogy szakítsunk.A legdühítőbb az volt,hogy mondhatta volna a telefonban,aztán akkor nem cipelek le egy kazal cuccot fölöslegesen.
77. c3f39fd03b (válaszként erre: 72. - 83e25137af)
2012. febr. 16. 14:07

Hm,jó választás volt.:-))))


Én "anyósomat" sajnáltam,amikor haza jött,és közölte vele a fia,hogy elköltözöm.Szegény lesápadt,bejött,kérdezi,mi van.A kedvesem mondta,hogy ÉN nem érzem itt jól magam.Na nekem elborult az agyam,aztán simán megmondtam az anyjának a srác előtt,hogy nem,ez nem így van,a kedves gyermeke döntött úgy,hogy ő még szórakozna.:-) (Nem égett be az anyja előtt,áááá....) Utazás előtti este ránézett az anyja,aztán mondta neki,hogy "Hát ,te hülye vagy kisfiam." :-)

De nem bántam meg a szakítást,nekünk tényleg jobb lett így,mert a legrosszabbat hoztuk ki egymásból.Én már akkor családot szerettem volna,ő meg hol volt még attól! Sőt,jelenleg egy alig 19 éves kislánnyal él együtt,a lány odaköltözött hozzá,szintén az ország másik végéből.:-) Szóval agyilag még mindig tizenéves szinten van,ami 30 évesen annyira nem nyerő.:-) Bár szívük joga,ha jól kijönnek,ámen rá,kínlódjon vele más! :-DD

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook