Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi tegyünk, ha gyermekünk kisajátít? fórum

Mi tegyünk, ha gyermekünk kisajátít? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 3. - Kincsek)
2010. jún. 11. 14:49

Így már értem.:)

Próbáljatok minél több közös programot szervezni, ahol mindenki részt tud venni. Így talán le tudjátok kötni a figyelmét, és nem az lesz a fontos, hogy csak vele foglalkozzatok.

7. Ekka (válaszként erre: 5. - Kincsek)
2010. jún. 11. 14:49
Persze, de most láttam (írtad) csak, hogy hárman vannak tesók..
6. Ekka (válaszként erre: 3. - Kincsek)
2010. jún. 11. 14:48
Most mekkora?:)))
5. Kincsek (válaszként erre: 2. - Ekka)
2010. jún. 11. 14:48
Igen, csak az nem segít a másik 2-n.
4. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Kincsek)
2010. jún. 11. 14:47

Attól függ, milyen jellegű a kisajátítás? Ha azt szeretné, hogy mindent azonnal megkapjon, ezt semmiképpen sem szabad hagyni. Nem attól lesz hisztis, ha éppen vár 2-3 percet.

Ha minél többet szeretne veled lenni, annak csak örülj.:)

2010. jún. 11. 14:47

Első 2 gyermekemmel csak a szokásos gondok adódtak, mikor kicsik voltak. Harmadikat úgy vállaltam be, hogy menni fog mindnen, mint a karikacsapás...

Erre (fogalmam sincs miért) semmi nem működik úgy, ahogy kellene.

Kicsi korától kezdve rendkívül rossz evő, alvó. A másik két testvérével nehezen tudok foglalkozni, mert kicsiként folyton sírt (hasfájás, reflux), most meg nem engedi Őket a közelembe. (Kos)

Sem az apukáját, mert ha hozzám mer érni, már visít és másik az ölembe.

A mai napig rosszul eszik, többször vizsgálták, semmi baja, de szinte csak szopik, akár napi 10-14 alkalommal.

Itt a nyár, a gyerekek itthon lesznek, aggódom hogy jut majd mindenkire figyelem.

2. Ekka
2010. jún. 11. 14:45

Semmit!!! Egy kisgyerkőcnek szüksége van az anyukájára.. Most az a dolgod, hogy 'kiszolgáld' az igényeit..


Ja, és lesz még idő, mikor visszasírod ezt az időszakot;)

2010. jún. 11. 14:42
Mi tegyünk, ha gyermekünk kisajátít?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook