Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi oka lehet annak, ha nem vállalja fel 9 hónap után sem, hogy együtt vagyunk? fórum

Mi oka lehet annak, ha nem vállalja fel 9 hónap után sem, hogy együtt vagyunk? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 27. 22:51
Nekem is az jutott eszembe hogy házas még. Barátnőmet verte így át pasi.
2023. márc. 27. 19:30
Talán nem szeret.
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 18:54
Programok milyenek? Eljártok közösségbe? Emberek közé? Barátait ismered már?
2023. márc. 27. 17:22
Megkérdeztem már, azt mondta, hogy majd eljön az ideje.
14. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 17:17
Miért nem kérdezed meg tőle kerek-perec? Vagy ha már megtetted, akkor mit mond? Mondjuk nekem mondhatna bármit, én semmképp nem gondolnám normálisnak...
13. 830ae31108 (válaszként erre: 11. - Alnisa)
2023. márc. 27. 12:46

Félre értettél, de nem baj.

Szerinted mindent tud a másikról? Mert lehet, hogy belevittem a gyerek témát, de a lényeg: valószínűleg jó pár alap dolgot nem tud a másikról.

2023. márc. 27. 12:42
Elmondása szerint elváltak, az ingatlan csak az ő nevén van, a nő már elköltözött. Én nem is legfőképp a gyerekekkel való találkozást sürgetném, hanem, hogy sosem hív el magához. Ez már ennyi idő után kicsit fura nekem. Vagy szégyenli, hogy már van valakije? Faluban lakik, ahol mindenki ismer mindenkit, úgyhogy kb. két nap múlva tudnák az emberek, ha nála lennék.
11. Alnisa (válaszként erre: 10. - 830ae31108)
2023. márc. 27. 12:38
Itt nem azzal van a gond, hogy még nem szeretné bemutatni a gyerekeinek. Ha ez lenne a gond, sztem közölte volna a férfi. Ezt sztem érthető. Itt többről van szó.
10. 830ae31108 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 12:32

Népszerűtlen leszek:

Ő csinálja jól.

Miért? Mert még csak 9 hónapja ismered, és bármilyen nagyok is a gyerekek- amíg alap dolgokat sem tudtok a másikról, addig biztosan nem kellene a gyerekeket is bevonni.

Ne haragudj, abszolút nem ellened!

Egyszerűen kérdezz rá: oké, majd, de a majdnak van dátuma?

Illetve fordított helyzet: 'Majdolj. :D

2023. márc. 27. 12:30

Ez igen fura így....

Van ott még valami amiről Te nem tudsz.

Vagy nem vált el (csak hétközben találkoztok, ott alszik nálad?) vagy ha el is vált, akkor még együtt élnek (még nem tudták eladni vagy nem is akarják).

8. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 12:23
Még egy szavazat arra, hogy nős.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 12:14
Azt írod, a te gyerekeid már ismerik. ezek szerint te még nem az övét/övéit? És nem is voltál nála soha... Hát akkor ez a fickó nem vált el. :D
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 11:41
Én 9 hónap után azért már "tolakodóbb" lennék.
2023. márc. 27. 11:35
Mert házas? (Bocsi 🙈) Amúgy nemtom, de engem tökre idegesítene, főleg ha még esetleg be sem mutatott a családjának. Szerintem 9 hónap után nem tolakodó egy kicsit nyomatékosabban rákérdezni, hogy mi a valódi oka.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 11:34

Elváltak, de külön is költöztek? Nem könnyű manapság válás után akármelyik félnek megfelelő, megfizethető külön lakást találni.


Ez még nem jelenti azt, hogy egy szobában, egy ágyban alszanak továbbra is, de bizony kínos helyzet alakulna ki, ha összefutnál az ex-szel.

Valahogy óvatosan kezd el felderíteni a jelenlegi lakóhelyének tulajdonjogát, a lakhatás körülményeit. Meglehet, hogy valami hasonló oka van a kitérő válaszainak.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 11:25
Anyjánál lakik?
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 11:23
Kupi van nála folyton. 🤫
2023. márc. 27. 11:08
40-en túl vagyunk már, elváltak, nagy gyerekekkel. Nem az a bajom, hogy nem tesz ki képet rólunk a közösségi oldalára, hanem arra, hogy csak mindig nálam találkozunk, tehát az én gyerekeim már ismerik őt. Vagy elmegyünk valahova, de nála még soha nem voltam. Mi lehet az oka? Tudom, kérdezzem meg, de azt mondta, hogy majd, én pedig nem akarok tolakodó lenni vagy, hogy úgy érezze, rá akarok telepedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook