Mi lesz? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 10. 09:11

Az exek nagyon betudnak kavarni egy új kibontakozó kapcsolatba ha az illető még nem zárta le teljesen a múltat. Hiába vannak az órákig tartó flörtök egy olyan személlyel aki nagyon tetszik és jól is érzi magát az ember a társaságában, ha az ex még mindig feltudja borzolni a kedélyeket akkor ott még nincs véglegesen elszakítva az érzelmi kötelék. Az ex beszélni akart vele? Biztos nem azért hogy megkérdezze hogy milyen napja volt. Az ex többnyire újrakezdés reményében kezdeményez beszélgetést. Én szerintem eléggé elbizonytalanította ezt a srácot a dolog, hiszen kifejtette hogy téged nem szeretne megbántani sem veszekedni veled. Jelenleg a srác érzelmileg labilis, de ebben csak ő hozhatja meg a döntést. Én is megszoktam hallgatni egy lezárult kapcsolat végén az exet ha megkeres, hogy nyugodt és tiszta legyen a lelki ismerete, de másodjára már nem.

A lényeg most nálatok az legyen, hogy legyen meg a napi kapcsolatfelvétel akár telefon vagy levél, chat stb. és akkor idővel eljön mind az amit szeretnél tőle.

2010. júl. 8. 02:00
hát azóta az történt hogy egy napot dolgoztam még a gyárban, és végül tényleg elküldek velem együtt 27 embert... Ugye akkor aznap eljöttem, akkor nem beszéltünk, bár nem mondhatnám hogy a kirugásom meghatott, mert máshonnan is származik jövedelmem, és mondták hogy augusztusban visszavesznek. Na de Szebi... ugye így nem látom minden nap... Ez volt szerda... Csütörtökön felhívott este, beszéltünk 2 és fél órát telefonon, úgy nagy általánosságban mindenről... Rengetegszer mondta hogy tudod hogy szeretlek, meg hogy annyira hiányzok neki, meg hogy jó lenne találkozni... Persze viszonoztam a dolgot, mert úgy is érzek. Teszem hozzá egyébként egy igen fontos dolgot nem mondtam, hogy időközben a "volt/van/nincs" csajával beszéltek, a csaj kérte a békülést. Szebi persze nem tudta mit csináljon, a csaj kérte hogy beszéljenek. Beleeggyezett.Aztán végül is nem faggattam hogy mi volt, de annyi tuti hogy elege lett a csajból, meg mindenkiből. Persze szokás szerint engem hívott fel, azt mondta hogy mindig meg tudom nyugtatni, meg megnevettetni. És hogy sajnos a szombati szülinapi bulimra mégsem tud eljönni, mivel dolgoznia kell aznap is és másnap is. Pedig látni akart, és tényleg végtelenül sajnálta a dolgot. Az a baj hogy kettőnkről szó sem esett. Ilyet mondott még pl. hogy velem mindig másképp fog bánni mint a többi nővel, sosem fog megbántani, sosem fog összeveszni velem...Szóval nem tudom mit akar. Most két napja szinte semmi, tegnap felhívtam, egy röpke most nem érek rá, majd hívlakkal be is fejeztük. Hogy azóta mi történt vele, azt nem tudom. De azt igen hogy ma a legjobb barátnőm kérdezte tőlem hogy mi van a pasikkal, mit akarok, van-e valaki... ÉS eddig magamnak sem vallottam be hogy tényleg annyira de annyira rá vágyom, és hogy szeretem, de ma ahogy beszéltük, azzal kezdtem hogy nem kell senki, jó nekem még egyedül, a beszélgetés vége meg az lett hogy ő állított le hogy ne áradozzak Szebiről ennyit :D Szóval nem tudom, nem értem mi lesz, az tuti hogy kár hogy nem jön erre a bulira, jó esély lehetett volna, beszélgetni is, bulizni,táncolni vele, és talán talán esélyes lett volna más is...mondjuk egy csók, amire annyira vágyom mióta elcsattant az első... nem értem...Szerintetek?
14. zzzsch (válaszként erre: 12. - Mazs777)
2010. júl. 8. 01:48
Elmeséled, mi történt azóta?
13. Frontember (válaszként erre: 12. - Mazs777)
2010. júl. 8. 01:43
Az soha nem baj!!!
2010. júl. 8. 01:23
ajjjjjjjjjjj.... baj van... szerelmes vagyok... :D
11. aa35c27f5c (válaszként erre: 8. - Mazs777)
2010. jún. 30. 06:47
Hajrá :)
10. zzzsch
2010. jún. 30. 00:59

Én megmondanám neki, hogy ha tényleg vége a munkahelyemnek, hogy sajnos többet itt nem futunk össze, de volna-e kedve ezeket a kellemes beszélgetéseket ennek ellenére is folytatni.

Teljesen jól kiderül, hogy csak a munkában Veled üti el az időt, van azon kívül is szánna Rád az idejéből.

2010. jún. 29. 23:58

Hát ez jó.

:))

2010. jún. 29. 20:35
Egyébként a szöveg nem gyanús, hanem igaz. Mert látom is hogy tényleg így van ahogy mondja... Rajtam kívül egy 40 éves csajjal beszélget még, mert régóta ismerik egymást. És itt pont. Nem beképzeltségből mondta, ez tényleg így van. Barátok közt voltunk már, mert végül is nagyon sok régi barát és ismerős a munkatársunk, és ugyanúgy viselkedik velem előttük is. Persze egy buli megint más... Egyébként a gyárban már mindenki összerakott minket, ő erre a kérdésre már hogy "ti együtt vagytok?" csak annyit szokott válaszolni hogy "igen, miért zavar?" :D:D
7. aa35c27f5c (válaszként erre: 5. - Mazs777)
2010. jún. 29. 08:06

Alapvetően pozitív a hozzáállásom mindenhez, DE...ahogy olvastam a történeted, nekem kicsit sablon szövegnek tűnik az, amit mondott Neked. ..tudod...Mindenki csak azért szólítja le, hogy...és ezt nem szereti, le is építi rögtön őket, de Te más vagy, stb.stb.stb...Ez tipikus kerítős duma. Viszont az, hogy úgy érzed, hogy igazi társra tudnál találni benne, az már sejtet valamit :) Remélhetőleg, nem csal a megérzésed. Szerintem menj csak el a buliba, ott látni fogod, hogy baráti körben hogy adja elő a dolgokat, ugyanolyan marad -e, mint amilyennek Te megismerted vagy akkor előjön az az énje, amit mondjuk Neked nem akart megmutatni. Szerintem állj úgy ehhez a kapcsolathoz, mint egy jó lehetőséghez, de jó előre ne gondolj bele sokat, így ha probléma adódik, akkor könnyebben fogod feldolgozni.

És kedves fórumozók! Nem azért írtam ezt, mert tapasztaltam és azt hiszem, mindenki csak "ámít". Egyszerűen csak gyanús a szöveg :)

2010. jún. 29. 00:15
Mindenképpen el kell menned ara a bulira .Ezt ki ne hagyd.Sosem ismertem meg volna életem párját,ha akkor elutasítom a meghívását.Életem legjobb döntése volt.Megtaláltam a másik felem.
2010. jún. 29. 00:08

szbernadettsz mondd csak... :D

nem akarom mondani, kiváncsi vagyok lép-e... 10ére elhívott egy szülinapi bulira... Szerintetek??

4. Márta1973 (válaszként erre: 1. - Mazs777)
2010. jún. 27. 07:55

Szerintem is mond el neki.Ha akar valamit tőled úgyis elmondja.Ha nem akkor meg jobb hamarabb túlesni rajta mint enni a kefét.

Mindig jobb a biztos rossz,mint a bizonytalan.Még jól is elsülhet.Bátorság!!!

3. aa35c27f5c (válaszként erre: 1. - Mazs777)
2010. jún. 27. 07:48
Hmmm...nehéz dolog...Több oldalról is meg lehet közelíteni a dolgot. A negatív vagy pozitív dolgokkal kezdjem?:D (Ha már fórum, akkor vesézzük ki rendesen)
2010. jún. 27. 05:01
Mond meg neki mit akarsz, felesleges trükközni, és ennél egyszerűbb nincs...:)
2010. jún. 27. 03:59

Áprilisban lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, összedőlt bennem minden, költözés előtt voltunk. Azóta sikerült túllépnem az egészen, végre megint önmagam vagyok, visszafogytam a jól bevált testsúlyomra, elégedett és boldog vagyok.

Közben lett egy új munkahelyem, rengeteg új embert ismertem meg, többen rámhajtottak, de engem valahogy nem érdekelnek. Egy az hogy szeretnék még egy kicsit "önző" lenni és magammal foglalkozni, és valamiért, bár nem tudom az okát szeretek megküzdeni valakiért mert akkor jobban megbecsülöm mintha az egész adja magát.

Időközben megismertem egy srácot, akivel egy busszal járunk. Eleinte rá sem hederítettem, azt hittem hogy "fú, jó pasi, biztos beképzelt" mert bár elnevetgélt a többiekkel mindig egyedül ült, és úgy nem láttam hogy nagyon társaságban lenne. Azóta eltelt 2 hét és bár elmondhatom magamról hogy jó emberismerő vagyok, most nagyot csalt a szimatom. Ez a pasi egy....fúú... az álmom. Azóta kiderült hogy nem sok mindenkivel beszélget, mert válogatós ilyen szempontból, nagyon nehéz a közelébe férkőzni, nehezen barátkozik, mert elég nehéz élete volt/van. A csajok akik odamennek hozzá olyan jellegű problémával hogy ne haragudj keresem ezt meg ezt, és sejtetően mosolyognak egyszerűen elküldi, mert tudja hogy csak azért mentek oda mert akarnak valamit. Velem tök más a helyzet. Odajön, fél órákat beszélgetünk, állandóan hülyéskedünk, viccelődünk, mosolygunk mind a ketten ha együtt vagyunk. Meglátom, és remeg a lábam. 2 napja 2 órát beszélgettünk telefonon, meg ilyenek. Tegnap jutottunk el oda, hogy beszélgessünk arról hogy mi van. Egyébként tök egyformák vagyunk, nagyon egyezünk, meg is beszéltük hogy nagyon ritka az ilyen. Ezután mondta hogy elküldi a nyomulós csajokat. Aztán kérdeztem tőle hogy velem mi a helyzet? mit gondol rólam, miért lettünk ennyire jóba. Azt mondta hogy egy értékes embernek tart, akivel nagyon jól megérti magát, és hogy az ilyen ritka, és még sosem volt. Előtte magamat is abba az illúzióba tartottam hogy haverok vagyunk, egymással is ezt beszéltük meg, de nem. Ez több. És ahogy beszélgettünk mondta hogy ő már az elején észrevette rajtam hogy tetszik nekem. Kérdeztem hogy akkor miért csinálta azt mint a többi csajjal? és erre nem tudott mit mondani. Szerintem nem vagyok az esete, de látom rajta hogy ez már nem érdekli. elkezdte mondogatni hogy volt már plázacica barátnője, de neki nem arra van szüksége, hanem hogy megértsék, és foglalkozzanak vele, hogy valaki olyan legyen mellette, aki szereti és akit ő is szerethet. Most tanácstalan vagyok. Részben azért mert a cégnél megindult a leépítés, és úgy néz ki holnap megyek utoljára. Akkor már nem fogom minden nap látni munkában. De én abba beleőrülök. Kell nekem, tényleg küzdök érte, kiegészít minden téren.Nem a szex érdekel, és hogy fú mennyire jól néz ki, hanem a lénye. Annyira szeretnivaló...Fülig beleestem. Szerintetek mik az esélyeim? Mit tegyek azon kívül amit eddig tettem? Én adom magam, nem játszok vele...Szerintetek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook