Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ezzel a tenyérrel, milyen betegség, netán mással volt ilyen? fórum

Mi lehet ezzel a tenyérrel, milyen betegség, netán mással volt ilyen? (beszélgetős fórum)


5. kisj
2018. aug. 27. 21:54

A sógornőmnek volt nem ilyen, de hasonló fájdalmas, repedezett, gyulladt, felhasadt bőr problémája a kezein.

Évekig járt bőrgyógyászatra teljesen feleslegesen, mert nem tudtak mit kezdeni vele.

Csak a kitartásának volt köszönhető, hogy végül immunológushoz is elment, ahol kiderült, hogy autoimmun betegsége van.

5. kisj
2018. aug. 27. 21:54

A sógornőmnek volt nem ilyen, de hasonló fájdalmas, repedezett, gyulladt, felhasadt bőr problémája a kezein.

Évekig járt bőrgyógyászatra teljesen feleslegesen, mert nem tudtak mit kezdeni vele.

Csak a kitartásának volt köszönhető, hogy végül immunológushoz is elment, ahol kiderült, hogy autoimmun betegsége van.

2018. aug. 27. 06:29

Ekcéma.

Nem nyúlkálsz sokat hypóba, somestosba, stb.? Ha igen, akkor gumikesztyűt hordjál.


Arra kell elsősorban rájönni, hogy mi váltja ki, azt vagy kerülni kell, vagy gumikesztyűbe csinálni.


A barátnőmnek 1 ilyenje volt, amikor kutyája lett és mindent domestos-al tisztított, még a kezét is néhány percenként.

3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. aug. 26. 19:25
B-vitaminok hiánya. Elsősorban a B3 (niacin).
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Norma2)
2018. aug. 26. 19:23
Én nem is tudom, ez lehet valami vitaminhiány is. Még a látványa is fájdalmas.
2018. aug. 26. 19:15

Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni.


Volt már másnak is ilyen a tenyere ami nem gyógyul? Orvosnál voltam de nem segített a kenőcs (egyik sem) mintha nem is értenének hozzá. Mindig ilyen, akármit csinálok vele , és fáj is. Már 2 éve ilyen kb. Sajnos mindkét tenyerem. Szárad kirepedezik, vagy ha viz éri szintén. Már teljesen tanácstalan vagyok. Itt egy kép róla. Mi a véleményetek?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook