Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a megoldás az emésztési panaszaimra? fórum

Mi lehet a megoldás az emésztési panaszaimra? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Bless the child (válaszként erre: 7. - Globus)
2019. nov. 26. 07:14
Szabadságon leszek:) A fene megy táppénzre, van még 12 napom
8. Zillertal (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2019. nov. 26. 07:01
Hasi ultrahang volt,vannak kisebb epekővek,nem vészes,illetve gyogyszerész mondta fekete retek cseppek,Chlonagol,Rowanchol stb. ezek kombinálva feloldja illetve a legutobbi gasztros nem is foglalkozott vele,kicsik.Hamarosan megyek ételintolerancia tesztre,ezeknél kérdés melyik megbízhatóbb a bior. vagy vérvételes,pl.olvastam,hogy egyik kimutatja amit másik nem.
7. globus (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2019. nov. 26. 06:52
Ne izgulj! Egy napot sem voltam tp-en vele. Szerdán műtöttek, hétfőn dolgoztam. Persze laparos volt...
6. Channa* (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2019. nov. 26. 06:39

Szia!

Remélem nem félsz nagyon!

Mindenki fél, én is rettegtem:D

Nekem 2017. november 27-én volt pont ilyen műtétem. Azóta szuperül vagyok:D

5. Channa* (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2019. nov. 26. 06:38

Én már le sem merem írni, hogy velem is előfordult ilyen:DDD


És az epém volt...

4. Bless the child (válaszként erre: 1. - Zillertal)
2019. nov. 26. 06:33
Szia! Kb ugyan ezek a panaszaim voltak. Pénteken műtenek epekővel. Érdemes egy hasi UH-t kérni
2019. nov. 25. 23:17
Én is gyanús vagyok magamnak, de még ezzel nem voltam orvosnál.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Zillertal)
2019. nov. 25. 22:40

Ugyan ez a problémám. Rendszer nélkül puffadok. Pantoprazol nélkül állandó lenne a puffadás, úgyhogy szedem, kell. Én voltam laktóz intolerancia teszten, negatív. Neked nem vették mintát tükrözéskor glutén tesztre?

Hasi ultrahangron voltál? Epe?

2019. nov. 25. 22:14
Már nagyon szeretnék valami megoldást a puffadásra, refluxomra.Eddig gasztroenterológusok csak savcsökkentőket irtak fel eredmény nélkül,a Noacid a kedvencük,nem tudom,hogy pénzt kapnak-e utána,gyomortükrözésen voltam már. Úgy érzem a puffadás akár ételintoleranciával is kapcsolatban lehet,pl.glutén,liszt,laktáz stb.de a savcsökkentők felírásán kívül eddig semmi mást nem javasoltak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook