Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi hatásos a hajhullás ellen? fórum

Mi hatásos a hajhullás ellen? (tudásbázis kérdés)


93. mord (válaszként erre: 92. - HEJ HAJ)
2007. jan. 25. 18:03
az egy sampon? oder?
2007. jan. 25. 00:45
Sok évi próbálkozás, sokféle kapszula és hajszesz után nálam a Hyacint készítmény volt a megoldás az öt éven át tartó hajhullásomra.Kellemes illat, kedvező ár.Ismeri valaki? A Zöld újságban hírdették.
91. mord (válaszként erre: 90. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 15. 18:30

nahat ha ezt megtenned..

orok halam.. nagyon koszonnem..enis utannanezek meg ittott hatha vhogyan netrol le lehet rendelni valahonnan-

koszikoszi

90. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 89. - Mord)
2007. jan. 15. 15:03
Mi azt itt Madridban vettuk, nem tudom otthon kapni-e. En kiprobaltam, es annyira fajt tole a fejem, hogy ugy ereztem, rogvest elhagyom az osszes hajamat, a paromnak viszont bejott. Utana keresek az osszetevoknek, mert a dobozt kidobtuk, ha erdekel.
89. mord
2007. jan. 15. 14:56

Lulu (jaigen én amugy viku is vagyok:) a kozjatek utan tehat:

enmar mostis ugynezek ki mintegy boszorka ezzel nincsgond:) de kopasz boszorka..na az nemakaroklenni:)

osszefontam, feltekertem a fejem tetejére ilyen toviskoszoru fílinggel:) legalább a súlya nem huzza lefelé.. a vizsgaidoszakot ezzel vhogy átvészelem aztan dontottem. elmegyek pestre a rabóczky gyongyihez- vmi pikkpakk hajgyogyasz a nőci elmondom neki a nagy bánatom ápolgatja egykicsit a lelkem megnézi mikrokammal milehet a gubi és remélem mondrá vmi okosat.. elpusztulok már hogy tudjam vajon mitett igy be a fejem ékének.. a pilexil sampont kiprobalom amit mondtatok tobben is ezzelkapcsolatban vanegy kerdesem: ez gyogyszertarban hozzaferheto termék??

vagy herbariaba menjek érte?

2007. jan. 14. 12:31
Ja és most jelenleg a VIADERM kapszulát szedem és egy ilyen... (most nem ugrik be a neve pedig használom is) csalános hajszesszel szoktam bemasszírozni a fejemet hajmosás után.. hát nem tudom talán ettől is de kicsit mérséklődött a hajhullásom! Egyébként a testmozgás is jótékony hatással van a hajhullásra..!!
2007. jan. 14. 12:29
Nekem is hullik a hajam.. mostanában nem olyan erősen mint régebben.. ahogy Viku is említette, hogy ő festi a haját és hog attol ne lehet mert akkor azonnal hullott volna tőle! Kitudja, lehet, hogy sok kicsi sokra ment és most jött ki rajtad a festék okozta hajhullás, bár az is igaz lehet, hogy más bajtól jött ki. Én is feketére festettem a hajamat már szinte 4 éve és most úgy döntöttem, hogy többet festéket az én hajamon nem akarok látni, nekem nagyon tönkre tette a festék a hajamat, pedig elég márkás és drágábbik hajfestéket használtam és tessék... kevesebb lett a hajam a tartása sem olyan mint régen és elvékonyodott, és többen mondták már, hogy régen több volt a hajam.. Nem akarok úgy kinézni pár év múlva, mint egy boszorka.. akinek alig van párszál haja. Inkább lenövesztem és az eredeti hajszínemen próbálok javítani egyéb hajápolókkal..! BÁR EZ CSAK EZ ÉN VÉLEMÉNYEM!
86. viku (válaszként erre: 60. - Figarina)
2007. jan. 13. 20:47

ez vagyok én.. en es a memóriám... itt mar ketszer lettem regelve ezekszerint.. nembaj.. a faradtsag..

szoval. figarina koszonom szepen a gondolataidat! irtam abalzsamokrol es beigazolodni latszik az általad mondottak alapján is hogy osszefugges lehet a korabbi balzsammániám és a hullás kozott.

a szilikon ilyesféle fantasztikus hatásairól nemis hallottam, már nem használok balzsamot. a hajbontasnal szenvedek de kevesenn jon ki ha nem pacsulázom ossze a balzsammal.

sok jo gondolattal gazdagitottal, segitseged halasan koszonom!!

85. viku
2007. jan. 13. 20:37

ja igen megegy kerdes. hallottatok mar arrol v tapasztaltatok már hogy a BALZSAMTÓL hullik a haj?

mert nekem balzsam hasznalat után dupla annyi hajam mond bucsut mint amikor nem balzsamozom...

84. viku
2007. jan. 13. 20:33

Sziasztok


en egy 21eves lanykavagyok.. de nemis ezalenyeg. hatha tudtok segiteni.. fene se gondolna ezen a forumon de nekemis sajnos hajhullasos problemaim lettek ujabban.

Soha nemhullott a hajam.. soha sem foglalkoztam vele mindíg 3embernyi hajam volt. rendellenesen rengeteg hajam volt.

jopar eve eloszor befestettem feketére.. azota festem. soha nem jelentkezett problema a festestol. mostanra már méter folotti a hossza gyonyoru hosszu csillogo fekete.. csakhát kb egy eve elkezdett hullani.azota ott tartok hogy a fele kihullott. megigyis rengetegnek tunik de akik ismernek látják h kozel sem annyi már mint hajdanán.

mondták hogy a hossza miatt hullik amit kizártam mert jopar embernek van tolemis hosszabb haja és "nem fogy el" a festek nemlehet mert azonnal hullott volna tole.

az apró hajaim esnek ki a kis 2-3centis kishajak amiknek nőni kéne.. takómon es a ful mogott.. probaltam en mar mindent.. revalid..soreleszto.. élesztös barnasör.. csalán sampon hajszesz.. maszirozas tenyleg..mindent..es csak fogy.

a vizsgaidoszak is beteszneki az idegesseg miatt deha vege van akkorsem all meg a hullas.

hallottatok mar ilyenrol? nem a fejem tetejerol hullik.. ott szep dus.. a fulem mogott es a tarkomon viszont elválasztva már látszik h bajvan.a fehér bőr..nem merek már beletúrni se a hajamba jolesoen és megmeg húzogatni hogy rég mer a fele a kezemben marad.

irjatok vmit hatha okosabbak vagytok mint én...

koszi

83. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 82. - Arger)
2007. jan. 13. 15:45
Ugy olvastam valahol, hogy nagyon jol bevalik ferfiaknak es noknek is, ha egy kefevel vakargatjak minden nap a fejboruket, az serkenti a verkeringest, es vegul is az a lenyeg, ha az jol mukodik, akkor nem fog ugy hullani. A paromnal ugyancsak ez van, o most Pilexil sampont hasznal, hajhullasra valot, tele lett a feje apro pihekkel, es szepen novogetnek is. Regen volt kollegamnal talalkoztam ezzel annak idejen, neki attol nottek ki a fejen a pihek, amiker elkezdte fujni a hajara az Aloe First-ot. Kennek meg a fejborbe ezt azt (vernyomas szereket), sok forumon olvastam mar, egy biztos, barmit csinalsz, ha abbahagyod, ujra ki fognak hullani. A hajszeszes kenegetest is sokan hasznaljak, sikerrel allitolag, az is a verkeringest javitja. Szoval vakargasd, maszirozd, szeszeld, fujd esetleg aloe first-el, es legy turelmes, lehet ido mire ujra kino a hajacska, es ha bejon valami, akkor sose hagyd abba! Sajnos meg nem talaltak ki mast.
82. arger
2007. jan. 13. 11:48

Sziasztok!


Eloszor jarok a forumon de ugy latom, hogy hasonlo problemaim vannak nekem is, sajnos! A legnagyobb problemam, hogy 21 eves vagyok es mar jelentkeznek nalam is a ferfi kopaszodas elso jelei. Meg nem veszelyes, de szerintem nem kell sokat varjak ra, hogy nagyobb merteku legyen. Nekem biztosan oroklodes altal szarmazik a hajlamom mert a csaladomban tobben is kopaszak. En ha van mod ra szeretnem megprobalni enyhiteni a folyamatot ha van mod ra.

Megkerlek ha tudtok segitsetek, adjatok par tanacsot hatha valamennyire megelozhetem, mar a kezdetektol.

Elore is koszonom.

SZiasztok

2007. jan. 11. 22:28
Mar regen irtatok ide, de ha valakinek meg erdekel, annak szivesen leirom, hogy en most mit csinalok a kopar hajammal. Szerintem akiknek hullik, azoknak is igy kellene. A legfontosabb, hogy ne hasznaljatok a sok szintetkikus mereganyagot tartalmazo keszitmenyeket. Ne csak a hajatokra, hanem a testetekre se. Lehet a hajatok, a fejborotok eppen azt elegelte meg, hogy a legkimeletesebb samponok is tele vannak mergezo vegyuletekkel, pl sodium Laureth Sulfattal ( ez a mosoporokban is benne van, a habozast segiti). Szoval en vettem egy hajsampont, ami natur, organikus, vegyszer mentes. Nem olcso, de eleg veluk egyszer megmosni a hajat, nem kell ketszer, felesleges tobbszor, es balzsamot nem hasznalok, hanem osszekeverek tojast (feherjet es sargajat mert a vege szaraz, a tove zsiros a hajamnak) avokadoval, vagy barmi olajban gazdag novennyel vagy gyumolccsel, es azt teszem ra. Mint egy pakolast, annyi ideig rajta hagyom, aztan lemosom. Egy biztos, artani nem fog. Az viszont art, hogy a mereganyagok felhalmozodnak a borotokben, aztan egyszer csak elojon az allergia, a korpa, a hajhullas, es ugyanezt penzert elmondja a hajgyogyasz. Amugy a ferjemnek ferfiasan ( milyen hulye szo ide :)) hullik a haja, es neki segitett egy hajsampon, Magyarorszagon nem tudom kapni-e, az a neve, hogy Pilexil. Tele van a fejbore kis pihekkel. En kiprobaltam a sampont anno, nekem fajt tole a fejborom. Ha abbahagyja, biztos hogy ujra ki fog neki hullani. Ez a hormonok atka. Noknek pedig inkabb a hormonrendszeruk kieyenbsulyozasaval kell torodniuk, pl. lefogyni, mert a tesztoszteron 50%-a a zsirsejteink miatt van.
80. 4423e63349 (válaszként erre: 79. - Moni111)
2006. dec. 20. 19:52
Nem tudok neked erre valaszt adni.Kiprobalhatod,artani biztos nem fog es nem egy nagy összeg amibe kerül,tehat nem sokat veszitesz vele,ha neked megsem jönne be.Bar szerintem enyhiti nalad is a hajhullast.
79. moni111 (válaszként erre: 61. - 4423e63349)
2006. dec. 19. 20:32

Szia.

A módszered szoptatás általi hajhullásra is jó ?

2006. dec. 19. 02:53
csak beregeltem magam gyorsan, nem olvastam el a mediaajanlatokat, talan ez most megbubolast jelent. De meg akartam osztani ezt mindenkivel.
2006. dec. 19. 02:52
sziasztok, uj vagyok itt. Par hete vegig olvastam forumokat a hajhullassal kapcsolatban, mert bar ugyan az enyem nem hullik (per pillanat), de olyan kopar, kislanykorom ota, hogy szerintem ez tuti berlet a noi alopeciara. Azt is sejtem, hogy a hormonhaztartasom sem tokeletes, mert a ciklusom nem az osztrogendus no benyomasat kelti. Szoval ma ratalaltam egy oldalra a neten, ami ha nem is noveszti a hajat vissza, de segit esztetikailag a latvanyt feljavitani. Amikor a forumokat olvastam rengeteg elkeseredett notol olvastam hozzaszolasokat, meg nem jottem ra, ez volt-e az a forum, de megosztom azt az oldalt veletek is. [link] nem akarok reklamozni, de ha egyetlen embert is erdekel, mar megerte bemasolnom.
2006. dec. 14. 14:14

Én a Revalidot tudnám ajánlani, nekem bevált. De folyamatosan kell szedni napi 3x1 kapszulát legalább 2-3 hónapig. Nem olcsó, de szerintem jó. Én legolcsóbban a Béres Egészségtárban kaptam meg, ez a Bajcsy és az Ó utca sarkán van és aránylag olcsó üzlet. Érdemes a havi adagot, a 90 db-ost venni!

Hatásos még a Kalcium-Kovaföld kapszula és a Szépség kapszula is.

75. 4423e63349 (válaszként erre: 74. - Figarina)
2006. dec. 10. 15:13
A nevüket igy kapasbol nem tudom(itt Au.-ban vettem altalaban),többfajta kence-ficet,kapszulat.A kapszulatol a körmeim eszeveszett növekedesnek indultak,de a hajam tovabbra is hullott,nem nött.Börgyogyasznal is voltam a közelmultban,aki direkt hajra specializalodott.Hajanalizist csinalt,ami(a mindenfele sampontol,pakolastol kialakult erzekeny fejbörön kivül mas elvaltozast nem mutatott ki.Aztan hallottam ezt egy kedves öreg hölgytöl,alkalmazom es mondhatom eredmennyel.Szep csillogo,egeszseges a hajam,azonkivül a növekedes is felgyorsult,a hajhullas a felere csökkent rövid idön belül.
74. figarina (válaszként erre: 72. - 4423e63349)
2006. dec. 10. 13:15
És még azt is kérdezem,hogy ezeket mennyi ideig szedted,kented stb?
73. figarina (válaszként erre: 72. - 4423e63349)
2006. dec. 10. 10:39
próbáltál pl fodrász által javasolt PROFESSZIONÁLIS terméket?Ha igen,melyiket?
72. 4423e63349 (válaszként erre: 70. - Tinendo)
2006. dec. 10. 10:13
Kiprobaltam sok "csodaszert" amit gyogynöveny boltokban,gyogyszertarakban draga penzert vettem.Kidobott penz volt sajnos.Lehet azonban hogy csak nalam nem valtak be,masnal eredmenyes lehet.
71. 4423e63349 (válaszként erre: 69. - Gkreka)
2006. dec. 10. 10:10
Az idös hölgy azt mondta,csak konyak.En mindenesetre betartottam.
2006. dec. 10. 09:17

Sok oka lehet amiért hallhat a hajad.

Vitaminhiány, időjárás, terhesség, fejbőr gyulladás.

Én gyógynövényboltban doliztam, és a Varga cseppeket, a Revalid kapszulát tudom ajánlani meg még talán a hal- és csukamájolaj kapszulát.

Legalábbis a vevőim ezeket vitték általában.

Egyik csak beválik.

69. gkreka (válaszként erre: 68. - 4423e63349)
2006. dec. 10. 06:38
a konyak lényeges és nem felcserélhető összetevő? vagy használhatok más alkoholt is?
2006. dec. 9. 20:13

Egyszer eleg hetente,de ha ketszer csinalod sem art.


Puszi.

2006. dec. 8. 13:43
ÉS 1 héten hányszor csinálod ezt ??
2006. dec. 6. 17:47

Ne hari,mar regen nem neztem be ide.

A gyogyszertarban kapsz ricinusolajat.Keves olaj,egy tojassargaja,egy "slukk" konyak(nem inni:-)))).),ezt a kevereket a fejbörödre masszirozod,ha lehet jol bebugyolalod,hatni hagyod(en kb.egy oraig hagyom)majd többször a szokasos samponnal(en most csak babysampont hasznalok)megmosod.

Remelem segitek neked az ötlettel?!

Puszi.

2006. nov. 30. 12:04

És amiket leírtál azokbol mennyit kell.

és mennyi ideig haggyam rajta a hajamon.Lehet hogy beprobalom.

Kösz előre is.MAUSI

64. 4423e63349 (válaszként erre: 62. - Kenwood)
2006. nov. 28. 17:10
Szemmel lathato sok uj haj növekedesnek indult.Föleg azokon a helyeken lehet latni ahol a hajhullas a legtöbb volt.Azonkivül egyenlöre csak babysampont hasznalok.Annak a hölgynek,aki ezt ajanlotta,volt egy mütetje,ezert egy bizonyos helyen le kellett borotvalni a hajat.A gyogyulasa utan elkezdte ezt a fajta pakolast es nemcsak a leborotvalt reszen,de ahol mar regebben is ritka volt a haja gyors növekedest eszlelt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook