Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi baja lehet a kutyámnak? fórum

Mi baja lehet a kutyámnak? (tudásbázis kérdés)


10. Dina2
2012. márc. 30. 12:01

epilepsziás tacskóm nekem is volt, és valóban nem teljesen ilyenek voltak a rohamai. az a kutya teljesen begörcsölt egy pillanat alatt, és egész testében rázkódott.

ennek meg fokozatosan haladt felfelé a testén. nekem egy durva epegörcsre, vagy valami kólikára hasonlított inkább...

2012. márc. 30. 11:57

Futás a dokihoz, de gyorsan!!

Nekem volt epilepsziás kutyám, az is begörcsölt és kimerevedett, de az nem teljesen ilyen volt....

8. Dina2 (válaszként erre: 7. - Cise)
2012. márc. 30. 11:49
nem kapkod a farkához, inkább csak mutatta hogy ott fáj.
7. Cise (válaszként erre: 5. - Dina2)
2012. márc. 30. 10:43

Férges is lehet. Akkor kapkod a farkához, nyalja a hasát...

Érvényes még a féreghajtója?

2012. márc. 30. 10:38

Izomgörcs is lehetne, de az nem szokott végig futni az egész testen! :(


Mindenféle képpen megkérdezném az állatorvost, mert lehet ez a tünet valami súlyos betegségnek az első tünete!

2012. márc. 30. 10:38

én valamilyen mérgezésre gyanakodtam, de az nem múlik el ilyen gyorsan, nem?

lázat nem vettem észre, sem a roham előtt, sem utána nem volt tünete. utána egy ideig a hasa körül volt érzékeny: ha ott simogattam, odanyúlt.

2012. márc. 30. 10:29

Esetleg egy lódoktor tudja...Ők ezért vannak..

Szegénykém! remélem,már teljesen jól van!De azért említsd meg egy lódoktornak...

2012. márc. 30. 10:28

Kullancs nem csípte meg? Nincs láza?

Megharapta valamilyen állat (patkány)?

2012. márc. 30. 10:27

a következő történt tegnap: a kutya nyüszítve kért segítséget tőlem, a hátsó lábai furcsán kitekeredtek, görcsbe rándultak. ez terjedt aztán felfelé, az egész teste, a mellső lábai, a nyaka is tekergett és görcsölt, remegett, végül már az állkapcsa is. nem tudtam vele mit kezdeni, kis hideg vizet fröcsköltem rá, meg a szájába, és néhány perc után kezdett ernyedni a görcs. de utána még sokáig "panaszkodott" az ölemben.

adtam neki tejet, aludt és kb fél óra múlva már kutya baja /:)/ sem volt.

vajon mi történhetett vele?

2012. márc. 30. 10:23
Mi baja lehet a kutyámnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook