Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az oka, hogy nem kívánja a pasi a szexet? fórum

Mi az oka, hogy nem kívánja a pasi a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. nov. 10. 09:20
Bezárt a hentes, nincs több kolbász.:)
14. 704ac5130b (válaszként erre: 12. - 00495ec28d)
2010. nov. 10. 09:19

Mondasz valamit... időközben én is visszapörgettem... :D

Persze, mert ha kérdezel, rögtön jön a legjobb védekezés a támadás és Neked esik...

Jogos amit írsz :D

13. Letcho (válaszként erre: 9. - 3265084553)
2010. nov. 10. 09:18
ez azért nem olyan biztos, nem kell egyből rosszra gondolni, nálunk is volt így , de tudom hogy akkoriban elég fáradt, és stresszes volt, ez éppen elég ahhoz hogy ne kívánja az együttlétet.
12. 00495ec28d (válaszként erre: 11. - 704ac5130b)
2010. nov. 10. 09:18
Nem minden esetben...sőt akkor a legbunkóbbak egyesek...ez a két fajta van.
11. 704ac5130b (válaszként erre: 9. - 3265084553)
2010. nov. 10. 09:17

Nem olyankor szoktak inkább teperni az asszonynál is, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásuk?

Vagy ha már nem szereti, akkor mindegy?

10. 00495ec28d (válaszként erre: 9. - 3265084553)
2010. nov. 10. 09:16

Ejjj, mért kell rögtön a legrosszabbra gondolni???

:-))))

9. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Google)
2010. nov. 10. 09:15
Van valakije.
2010. nov. 10. 09:13

Nos igen, ez azért nagyon nehéz ügy, mert a férfiak ezt élik meg a legnehezebben "férfiasságuk" elvesztését... szégyellik, és nem tudják, hogy dolgozzák fel, úgy érzik ez nélkül nem érnek annyit.

Szerintem a beszélgetés egy nagyon jó dolog.

Vagy pedig, próbálj meg olyan helyzetet teremteni, ami tudod, hogy izgatja a fantáziáját. Lehet ez bármi... ha tudod, hogy mit tudom én, szeret természetben szexelni, vagy akármi, (most semmi nem jut eszembe), akkor azzal csábítsd el.

Vagy főzz egy vacsorát, legyetek kettesben, kerüljetek egy békés, nyugodt hangulatba... már vacsora közben beszélgethetsz neki a szexről.... nem rólatok, hanem, hogy Téged mi izgat fel, feleleveníthetsz szép közös élményeket... utána vehettek egy forró fürdőt együtt, megmasszírozhatod, kényeztetheted (mindenféle elvárás nélkül)... ha több ilyen kikapcsolós eset után sincs változás, akkor az én tanácsom az orvos, vagy ha kettőtök között van nem szexuális eredetű konfliktus, akkor párterápiát....

2010. nov. 10. 09:12

Az én párom se menne el dokihoz , ha arról lenne szó, ahhoz túl nagy a férfiúi büszkesége.

Google nagyon nehéz dolog ez, talán tényleg az lehet a probléma hogy már túl régóta vagytok együtt, és már nem tudod úgy felkelteni érdeklődését, és ne haragudj hogy ezt írom. Ha nem akarod elveszíteni tegyél meg mindent, vigyél be újításokat a szexuális életetekbe, vagy menjetek el kettesben valahova,utazzatok el, kapcsolódjatok ki, beszélgessetek nagyon sokat, főleg ezt a témát, hogy ő mit érez, vagy hogyan tudnátok ezen a dolgon segíteni, van e neki valami titkos vágya, vagy szerinte hogyan lehetne orvosolni eme problémát.

2010. nov. 10. 09:10

Van még itt valaki?

Ezek a tanácsok megvoltak ,de mást nem tudtok ti sem?

5. google (válaszként erre: 3. - 704ac5130b)
2010. nov. 10. 09:01
igen,köszi én is így gondolom,hogy belefáradok és nagyon szeretem minthogy elhanyagoljam a problémát,csak mindig kisérletezzek és ha én azt is mondom nincs gond,de neki az ,akkor neki hogy segítsek még,
2010. nov. 10. 08:58

nagyon sokat dumálunk,Doki nem tartozik a férfiak kedvencei közé,

akkor?

2010. nov. 10. 08:57

Szerintem ha régóta összeszokott páros vagytok, akkor lehet próbálkozni, nyilván nem kellemes, ha esetleg közben lelankad, de rágörcsölés nélkül foglalkozhattok egymás testével, mindenféle elvárás nélkül....

Azt azért tudni kellene, hogy mi az a gond, amit az elején említettél, ami után le kellett nyugodnod....

Aztán meg, ha a probléma huzamosabb ideig fennáll, szerintem megnézethetné magát orvossal is. Minden lehetőségét ki kell zárni a szervi eredetű gondoknak, hogy a mentális részt kezelni lehessen....

Sok sikert!! És ne add fel! Ha Te is belesüppedsz ebbe a tehetetlenségbe, és felhagysz a próbálkozással, teljesen elhidegülhettek egymástól.......

2. 82499f2528 (válaszként erre: 1. - Google)
2010. nov. 10. 08:56
Talán firtassátok meg a problémát mégegyszer...Ha nem alakultok,forduljatok orvoshoz!
2010. nov. 10. 08:53

Több éve élünk együtt ,szex terén nem volt gondunk,sőt megértjük egymást,tudunk beszélgetni stb.Most van ,hogy gondba vagyunk ,mert történt kisebb probléma közöttünk,ami miatt most írok.

Megtörtén a gond,egyből nem volt gond a szexben és kitárgyaltuk a problémát is,tehát tisztának gondoltunk mindent és most,hogy már nyugodtan kéne hogy folytassuk nem megy.Nálam annyira nincs gond a férjem nem hogy nem engem nem kíván hanem a szexet.Változtattam én is mert túl frigid voltam ,de volt hogy ettől ijedt meg,mert hosszú évekig mást szokott meg.Nem tudom ,mert azt mondja,hogy mint minden férfinak reggeli ejakuláció és hogy a szexre gondol ezek után sem áll fel gondjai lehetnek.Ismerem és tudom igazat mond,és azt is sejtem,hogy a stressz így viselkedik nála és talán ezt váltja nála ki,de nem tudom,hogy mit csináljak én,mert mondja ,hogy segítsek.de hogy ?Ha elkezdem és közben lelankad,akkor ?Én nem tudom ellazítani,ha ő nem lazul el teljesen.Félek,hogy e miatt csak kudarcokat fogunk megélni .Mit csináljak?ha rámászok és mindig ez van?Már nem merek semmit inkább,nekem is és neki is kellemetlen.

????

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook