Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » PCOS-ben szenvedő nők, ti kívánjátok a szexet? fórum

PCOS-ben szenvedő nők, ti kívánjátok a szexet? (beszélgetős fórum)


13. Sugibugi85 (válaszként erre: 12. - Saintpaulia)
2012. máj. 24. 13:10
És azóta mi a helyzet veled?Javultak a dolgok szex terén?vagy semmi változás?
12. saintpaulia (válaszként erre: 10. - Sugibugi85)
2012. máj. 22. 13:57
Nekem a dokim mondta, illetve kérdezte amikor anno még kutatták, hogy mi bajom lehet és akkor az összes tünetet felsorolta és mivel egy kivételével mindegyikre igen volt a válaszom már akkor sejtette, hogy ez PCOS lesz. Aztán a hüvelyi UH és a leleteim ezt szépen alá is támasztották.
11. Sugibugi85 (válaszként erre: 8. - C42aaaac41)
2012. máj. 22. 13:33
Hát lehet h én is beszerzem, csak nem tudom h a diétába bele illik e, de majd megkérdezem..azért köszönöm a választ
2012. máj. 22. 13:32
És ezt neked valaki mondta(orvos, dietetikus) vagy te gondolod h összefüggés lehet közte? Bocsi h kételkedem de még nem igazán olvastam ilyen tünetet sehol ezért is tettem fel a kérdést.
9. saintpaulia (válaszként erre: 7. - Sugibugi85)
2012. máj. 22. 13:16
De igen! A PCOS egyik velejárója, bár nem mindenkinél jelentkezik ez a tünet. Én is az vagyok, és nekem is szinte a 0-val egyenlő a libidóm. Szegény férjem! :(
8. c42aaaac41 (válaszként erre: 5. - Sugibugi85)
2012. máj. 22. 13:15
Nem káros,csupa növényi cuccot tartalmaz.Kipróbáltam...:D Jóóó!
2012. máj. 22. 11:37
Akkor nincs köze a PCOmhoz?:(Akkor vajon mitől lehet?Szeretem a párom, nem ilyen jellegű a dolog...
2012. máj. 22. 11:34
nekem semmi baj a libidómmal,sem mikor szedtem a fogigátlót,sem mikor nem.nem hinném hogy ezzel függene össze,nekem már tizen éve van PCO-m,és ez nem jellemző rám,de az összes tünetet sikerül egyébként produkálnom. ha nem vagyok tolakodó,és esetleg tudna segíteni nekem,PCO-sok ti használjátok a MIRENA spirált? most azt szeretném felrakatni,mert lassan töltöm a 35-öt,és a gyógyszert abbahagyom,viszont védekezni kell:)ha esetleg van valakinek ezzel tapasztalat és megosztaná Velem,megköszönném :)
2012. máj. 22. 11:31

és ez a termék nem káros,illteve a betegségemre nincs negatív hatással?

Esetleg valami természetes dolog ami segíthetne?

Nagyon rosszul érzem magam ettől, mert régen nagyon aktív voltam...

2012. máj. 22. 11:27

NT Women's Arginmax-ot próbáld ki,direkt erre van.

BioTech USA termék

2012. máj. 22. 11:25
nem szedek semmit rá,néha evitamint szoktam bekapni de az sem sokat segít. Szerintetek a nőgyógyász erre tudna valamit adni?
2012. máj. 22. 11:19
nekem épp a fogigátlótól nem volt kedvem. Nem kell bromot szedned? mert az nagyon lenullázza a libidót.
2012. máj. 22. 11:14

Sajnos én nem nagyon kívánom a szexet, pedig nagyon szeretem a párom.Amíg szedtem a fogamzásgátlót addig nagyon aktív voltam, de mióta abbahagytam most már több mint 1 éve alig alig van olyan nap h kívánom.

ez összefüggésbe lehet a PCOS-el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook