Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kívánja a pasi a szexet? Lelki eredetű? fórum

Miért nem kívánja a pasi a szexet? Lelki eredetű? (beszélgetős fórum)


19. 73829699c0 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 31. 15:23
Aha, ráfogja,hogy lelki oka van,de egyszerűen csak nem úgy néz rád, mint egy NŐ-re (elnézést)
18. c40efa00cc (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 21:18
Ez pasi, vagy szende szűz lány? Mert úgy bánsz vele.
17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 21:15
Hány évesek vagytok?
2015. okt. 30. 21:13
Én csak akkor nem kívánom, ha alszom vagy eszem de csak addig míg fel nem keltenek, vagy jól nem laktam (y)
2015. okt. 30. 21:12
Nem akarok gonosz lenni, de milyen már, hogy nem kellesz a pasinak, mégis erőlködsz, nem fogadod el? Nem érzed megalázónak?
2015. okt. 30. 21:10
Igen, már nem tetszel neki.
13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 15:41
Szerintem a pasinak fizikai problémája van (esetleg valami gyógyszertől, vagy valami betegségtől, ami azt váltja ki, hogy nem kívánja a szexet).
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Mézes-Krémes)
2015. okt. 30. 15:35

Én is pont az első mondatodon gondolkoztam.

Egy pasi bármennyire is el van keseredve, ha egy jó nőt lát maga mellett, megkívánja.

Vagy: az előző kapcsolata is a szex miatt ért véget, csak nem vallja be.

2015. okt. 30. 12:56
Háááát szerintem nem nagyon van olyan, hogy egy pasi ne kívánja a szexet. Szóval inkább téged nem kíván. És igazából nem is szeret... Hiszen bevallotta. :(
2015. okt. 30. 11:30
Azért köszönöm a hozzászólásokát, akármennyire is fájdalmas igazság. Talán máshogy alakult volna ha nem ebben az időben találkozunk...
2015. okt. 30. 11:21
Nem valószerű, hogy ha nem kíván, akkor egyszer majd megérik benne és fog. Ilyen nincs az életben.
2015. okt. 30. 11:18
El akart menekulni otthonrol, valoszinuleg a legfobb lelki ok pont az a nagy csalodasa volt. Szerintem o sem szamitott arra, hogy amikert meg nincs tul a multon, a jelen ennyire nem fog menni valaki mas oldalan. Nem volt gyaszido, neked viszont kellene... ot gyaszolni. Ennek igy tenyleg nincs semmi ertelme es minel tovabb maradsz ebben a kapcsolatban, annal rosszabb lesz a helyzet. Egyre inkabb elveszited majd az onbizalmad, amit kesobb igen nehez lesz majd helyreallitani, akarmennyire fognak szeretni. Hidd el, tapasztalatbol beszelek. Ja, es en is kulfoldon elek, tisztaban vagyok azzal, h itt nagyon nehez part talalni, foleg normalisat. Felsz, h egyedul kell mindent atveszelned egy idegen orszagban, de miert jobb az, hogy egy erzelmi idegennel teszed? Ne hazudj magadnak, erzed te, h ez igy nem jo...
7. 342402de6d (válaszként erre: 5. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 11:11
Nem szerelmes,nem vágyik rád,mi ebben a nehéz?..,nincs tovább.
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 10:59
Ennek így semmi értelme! Keress mást!
2015. okt. 30. 10:54
Sajnos nem egyszerű így a helyzet, ő feladott mindent otthon, mert én külföldön élek, és itt kezdett velem új életet. Azt viszont tudom hogy nem a munka miatt jött ki, mert én már a kapcsolat elején leszogeztem hogy Magyarországrá vissza nem megyek. Ő döntött így, viszont a legnehezebb kérdés ugyan hogyan tovább...
4. f742b2b47c (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 09:46

Szerintem még nem tette túl magát a másik kapcsolatán, nem gyászolta el.

Én alapvetően mindig azt mondom, ha egy pasi nem kívánja a szexet akkor magát a nőt nem kívánja. (Ne haragudj ez nem a Te hibád.) Nem is tesz Neked jót, ha egy ilyen pasi mellett vagy, mert a folyamatos visszautasítás nagyon leépíti az ember önbizalmát. Értékeld át, hogy beszélgetőpartnerre vágysz akit kiszolgálhatsz. Vagy egy olyan Férfit aki Társad minden szempontból és megélheted vele a nőiességedet! :/

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2015. okt. 30. 09:41
Nem értem...Ha már fél év után azt mondja, hogy nem szerelmes, akkor minek van veled? És te miben reménykedsz? Itt szerintem nem a szex a fő probléma...
2015. okt. 30. 09:36
Korai volt a srácnak az új kapcsolat. Egyszer biztos kívánni fogja megint a szexet, de nem veled. Hanem majd ha kiheverte teljesen a csalódást és akkor jön valaki, akibe beleszeret.
2015. okt. 30. 09:27
Fél éve tart a kapcsolat, 3 hónapja együtt élünk. 4 évvel fiatalabb tőlem, egy 8 éves kapcsolatának lett vége, amiben óriásit csalódott. Nagy csalódáson voltam én is túl, de újra bizni kezdtem. Mindent meg tudunk beszélni a kommunikáció nagyon jól működik, minden rendben van leszámitva a szexuális együttlétet. Sajnos ez a rész falakba ütközik. Bevallom én vágyom rá, szinte napi szinten, de a folyamatos visszautasitások kezdenek lehangoltá tenni. Próbálkozom szinte mindennel, de nagyon kevés alkalom az amikor sikert is hoz. Ugye ezt a témát is megbeszéljük, mert ugye ahogy őt is engem is frusztrál ez a dolog. Részéről annyi hogy ő nem is gondol a szexre, és csak nagyon ritkán érez rá szükséget. Ez a kapcsolat elejétől kezdve igy van, holott régen nem ilyen volt a saját bevallása szerint. Nem velem van a baj, de úgy érzi hogy ez konfliktus forrás lehet a későbbiekben. Nehezen viselem az tény, de türelmes vagyok, mert bizom abban hogy az idő és a megértés előhozza a vágykat. Ezzel talán nem is lenne baj, de ma reggel eléggé elbizonytalanitott mikor kijelentette hogy ő nem szerelmes és nem tudja hogy fog-e tudni újra szerelmes lenni, mert neki oriási fájdalmat okoztak. Szóval itt teszem fel a kérdést, hogy az egész lelki eredetű, ami miatt nem működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook