Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi az a "mucoid plaque" nevű valami ami béltisztító kúra után kijön az emberekből? fórum

Mi az a "mucoid plaque" nevű valami ami béltisztító kúra után kijön az emberekből? (tudásbázis kérdés)

12. NomNom (válaszként erre: 9. - Lávli*)
2020. ápr. 30. 09:49
Haha nem, csak cukorterhelésen.:D
2020. ápr. 30. 09:48

Keserűsó!!!!!

Mármint azt alkalmazz, drága csodaszerek helyett, ha mindenképp ilyenben gondolkozol.

2020. ápr. 30. 09:00
A gyakori béltisztitás káros,csakis átgondondoltan kell ezekhez a "szerekhez" nyúlni,de vannak természetes élelmiszerek,gyümölcsök és zöldségek amiket inkább érdemes használni rendszeresen és ráadásul egészségesek és méregtelenitő hatásuk is van.A túlzott tisztitás után bizony ugyan az jelentkezik,1 heti "szorultság".A léböjt is hasznos ,csak kúraszerűen.Nekem a reggeli pohár langyos víz jön be.
9. Lávli* (válaszként erre: 8. - NomNom)
2020. ápr. 30. 08:53
Uhh .. remélem nem proktológián vagy 😳
2020. ápr. 30. 08:14
Egyre remekebb kérdések vannak itt. Így az orvosi váróban ülve nagyon jól szórakoztat. 😂
2020. ápr. 30. 07:50
Trükk. Ugye nem hiszed el, hogy az ember bélrendszerében ilyen gusztustalan trutyi van? Marha egyszerű a 21. században bármilyen cgi-t összedobni
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 30. 06:33
Miért nem keresel rá a neten? Miért nem olvasol utána, hogy ezzel a kúrával milyen termékeket, szolgáltatást akarnak eladni? Miért nem olvasol utána az emberi emésztőrendszer működésének?
2020. ápr. 30. 06:14
De akkor mégis mi az? Ennyi emberből csak kijön valami. Akkor az mi? Meg ha felrakódás akkor miért egyben van az egész? Akkor nem darabokban kellett volna kijönnie?
2020. ápr. 30. 05:43
Magyarra fordítva nyákos felrakódás. Ami nincs a belekben. Hókuszpókusz az egész.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andita1)
2020. ápr. 30. 03:50
De igen, csak akkor videót linkeltem a kérdéshez, amit jogosan töröltek. Ez a cucc elég undi, de kíváncsi vagyok mi ez, mert gőzöm sincs, hogy mi lehet.
2. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 30. 03:47

Nem ugyanezt kérdezted 2 napja is?

Amúgy meg gondold azt hogy sok kólát ittak.

2020. ápr. 30. 03:31
Már több helyen láttam ilyet, főleg youtubon angol vlogokban, hogy valamilyen béltisztító kúrát csinál az illető és ez a cucc jön ki belőle. Mi lehet ez a fura dolog? Valamilyen lerakódott salak,hogy így egyben van az egész vagy micsoda?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook