Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi alapján vásároltok joghurtot? fórum

Mi alapján vásároltok joghurtot? (tudásbázis kérdés)

1 2
10. Karyka
2014. márc. 2. 15:23

Egészségtelen a cserpes?? Ne viccelj direkt azt adom a babámnak mert abban van a legkevesebb mesterséges dolog, sőt nincs is!!

Egyébként nekem is az a kedvencem és a Jogobella hasonló oko miatt.

Az olvasztott műanyag ízűeket ízfokozóval lásd Danon, utálom.

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Tavaszilány)
2014. márc. 2. 15:19
Nem rég volt valami összehasonlítós műsor, ahol azt mondták, hogy bár a cserpest sokan szeretik, nagyon finom és drága, de az a legegészségtelenebb. A legjobbnak valamelyik sajátmárkást hoztak ki vagy tescóst vagy CBA-st.
2014. márc. 2. 15:17
A Cserpest imádom :)
2014. márc. 2. 15:15
Natúr joghurtot veszek csak és magam ízesítem, sokkal olcsóbb és egészségesebb.
2014. márc. 2. 15:06
Stracciatellás görög joghurt. Nekem ez jön be. Épp most eszem.:)
5. 273206364e (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2014. márc. 2. 15:04
És nagyon jó arcpakolásnak is:)
2014. márc. 2. 15:04
Esetleg írhatnál a házi joghurt készítésről is,az most nagyon menő.
2014. márc. 2. 15:03
Sok joghurtot megkóstoltunk de a gyümölcs joghurtot favorizáljuk,abból is a jogobellát mert sok gyümölcsöt találunk a pohárba.
2014. márc. 2. 15:00

Én a pierrot joghurtot szeretem, ebből is a kókuszos+ananászost:)

Nagyon fincsi.

Én nem hiszek a reklámoknak, és nem létetik joghurt diéta, hiszen a joghurt nagyon hízlaló élelmiszer. Szerintem jobban járnál, ha a neten kutakodnál joghurtok után, mert itt nem olyan információkat fogsz kapni, amit szeretnél.

2014. márc. 2. 14:52

Sziasztok!

Házi dolgozatot kell írnom a joghurtokról, és szeretnék egy kis felmérést készíteni. Szeretném ha leírnátok, hogy mi alapján vásároltok joghurtot (ár, íz, márka stb.)Melyik a kedvenc joghurtotok, vagy esetleg melyikben csalódtatok és miért? Ha esetleg van köztetek, aki joghurtdiétát tart/tartott, örülnék, ha megírná a tapasztalatait. Előre is köszönöm szépen! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook