Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti ilyenkor vásároltok még nyári ruhákat vagy már kezditek lassan beszerezni az őszi/téli kollekciót! fórum

Ti ilyenkor vásároltok még nyári ruhákat vagy már kezditek lassan beszerezni az őszi/téli kollekciót! (beszélgetős fórum)


2021. aug. 14. 20:33
Mèg simán vennèk nyári ruhát. Gondolom meleg lesz mèg szeptemberben is.
24. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 14. 20:00
Anno Müllerben dolgoztam (komissiózás) szeptember elsejére már kifutottak a raktárból a tanszerek, aztán jöttek is a mikuláscuccok, majd a karácsonyi dekorok, téli kiadású kozmetikumok, teák, minden ami téli. Viszonylag ezek is hamar kimentek. Decemberi karácsonyi leállásra már elfelejtettük rég az ünnepeket. 😀
23. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. aug. 14. 19:52

Szerintem abban semmi különös nincs, hogy augusztusban már megjelenik az őszi kollekció néhány darabja. Évek óta így van. Engem ez nem zavar.

Az sokkal inkább, hogy már októberben karácsonyi hangulat van szinte minden üzletben. De ennél nagyobb bajom soha ne legyen!

2021. aug. 14. 17:28
Épp ezen gondolkodtam, ugyanis az egyik kedvenc ruházati webáruházam feldobott egy reklámot, amiben egy számomra tetszetős kötött kardigán szerepel...de most vegyek augusztusban kardigánt? :D
2021. aug. 14. 14:46
Ha találok jót, jó áron, megveszem.
2021. aug. 14. 14:44
Már nem. Majd őszre egy farmer kell nekem és ennyi. Mindenem van.
19. Bichi (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. aug. 14. 12:11

Én nyárit még tavasszal is csak akkor veszek már, ha valami nagyon extra, mert egyszerűen annyi nyári pólóm, sortom, szoknyám, ruhám van, hogy a végére sem érek 1 nyár alatt, legalább a feléhez hozzá sem nyúlik.

Télit elvből nem veszek még ilyenkor mert félek hogy bevonzom a hideget :). Persze ha valami extra szembejönne velem megvenném akár a szörmés kabátot is.

Mondjuk az is igaz, hogy ha kivárom mire igazán kéne sokszor nincs belőle megfelelő méret...

18. mama3537 (válaszként erre: 8. - Gabbbicica)
2021. aug. 14. 10:23
A fiam 12-13 éves koráig tökéletesen működött ez a vásárlási stratégia. De onnantól kiszámíthatatlan a növése.
17. simple
2021. aug. 14. 10:17
Hát most próbálom visszafogni magam, mert nagyon bevásároltam nyári ruhából. De ha esetleg találok olyat amit nem lehet kihagyni azt megveszem még ilyenkor, jövőre is lesz nyár.
2021. aug. 14. 10:17
Tele vagyok göncökkel szóval semmit.
15. cilabogyó (válaszként erre: 15. - Borboleta)
2021. aug. 14. 09:54
Ha éppen szembejön velem egy olyan nyári holmi, ami tetszik és méretben is jó, miért is ne. Főleg a lábbeli. Nagyon ritkán van kis méret, így ha ráakadok megveszem.
2021. aug. 14. 09:29
Nem szeretek előre vásárolni ruhákat.Ha kell valami, megyünk megvesszük vagy ha olyan, megrendeljük.
13. globus
2021. aug. 14. 09:21
Növésben levő gyereknek vennék, de magamnak semmit. Rég túl vagyok rajta, hogy csak azért vásároljak, mert megtetszik.
12. Charlize (válaszként erre: 3. - Gabbbicica)
2021. aug. 14. 08:51

Én is megvettem a gyereknek a jövő nyári kollekciót akcióban. 3,5 éves fiú, remélem bejön a becslésem.

Ha bármi nagy lesz, elhordja később. Kinőni nem fogja még akkor.


Magamnak nem szoktam nagyon vásárolni, csak ha alkalomra nincs megfelelő ruhám, vagy tönkre megy egy-egy darab. Egyrészt még él a remény bennem, hogy lefogyok egyszer 🤪, másrészt van elég ruhám.

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Gabbbicica)
2021. aug. 14. 08:46

Nekem mikor kicsi volt se nőtt úgy ahogy a nagykönyve meg van írva.

A ruháira mindig is vigyázott. Míg ovis volt nem igen kellett ruhát vennem ugyanis nem nőtt. Mindig akkor nől mikor a kortársai már mind egy-két fejjel magasabbak nála.

Viszont ezzel a válogatással kinyír! Farmert pl nem venne fel akkor sem ha felajánlanám egy havi fizumat..

Na meg az itt nyom, ott szúr... Ááá.

Szóval nagyon szerencsés vagy!

2021. aug. 14. 08:43
Semmit nem veszek, így is alig férek el a szekrénybe
2021. aug. 14. 08:42
Ha valami igazán megtetszik, és van rá épp pénzem megveszem, nem számít milyen évszakra való ruha.
8. gabbbicica (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2021. aug. 14. 08:34
Nekem egyelőre ez 4 éve tökéletesen működik :D Egyelőre se a 4 éves, se a másfél éves nem válogat, és pont a mérettáblázatok szerint nőnek :D :D
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. aug. 14. 08:25

Az én kölyköm évekig nem nől egy centit sem, majd hirtelen 20 centit simán. A lába az ami viszont folyamatosan... 10 éves és 36-37- és lába van.

Arról nem beszélve hogy van egy stílusa. Most hiába vennék előre bármit ha pár hónap múlva nem venné fel.

2021. aug. 14. 08:20
Tele a szekrény, nem kell új gönc.
5. Channa* (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2021. aug. 14. 08:11

Amikor növögetett a fiam, neki én se vásároltam előre, mert sosem tudtuk előre, hogy 20 cm-t nő 2 hónap alatt vagy csak 10-et, vagy semmit;)


Egyszer úgy jártam, hogy áprilisba megvettem neki a tavaszi cuccokat (ruhákat, cipőket, stb.), május elején kivették a manduláját és 2 számot nőtt a lába és ő is. Mindent úgy adtam ismerősöknek, hogy egyszer sem volt rajta...

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. aug. 14. 08:07

Azt veszem amire szükség van. Semmit nem veszek meg azért mert rá van írva hogy akció.

A gyerek növekedése kiszámíthatatlan, előre semmit nem veszek neki.

2021. aug. 14. 08:04

A gyekeknek 90%-ban fordítva vásárlok. Nemrég kezdődött a leárazás mindenhol, megvettem jövőre nekik a szükséges nyári ruhákat.


Az őszi ruhákat/télieket megvettem már a tavaszi kiárusításon nekik.


Magamnak is vettem most fél áron szandált, mert kellett is, meg mert jó áron is volt.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. aug. 14. 08:01

Én, ha valami megtetszik, akkor megveszem évszaktól függetlenül.


Kb. 1 hónapja vettem téli dzsekit magamnak:DDDD

2021. aug. 14. 07:53
Nagyon sok helyen láttam már, hogy megérkezett az őszi kollekció-vagy legalábbis egy része-, de nem túl korai még? Nektek mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook