Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi alapján vásároltok joghurtot? fórum

Mi alapján vásároltok joghurtot? (tudásbázis kérdés)

1 2
40. globus (válaszként erre: 27. - Globus)
2022. okt. 16. 16:07
Sajnos, semmi nem változott. Ma is ugyanígy...kefirt eszünk, joghurtot nem.
2022. okt. 16. 16:00
Natur krémjoghurtot veszek és általában keverek bele müzlit, gyümölcs darabokat, darált lenmagot.
38. liliom10 (válaszként erre: 7. - Caravell)
2022. okt. 16. 13:36
Én is ! :)
37. grizus
2014. márc. 5. 00:51
Ja igen, asszem Jogobella, de most ki kéne mennem megnézni és nem fogok.
36. grizus
2014. márc. 5. 00:50
Én csak gyümölcsjoghurtot vásárolok. Mert szeretem.
2014. márc. 4. 21:00
Magam készítem a joghurtot. Házi tejből.
2014. márc. 4. 04:20
egyentalan nem vasarolok .
2014. márc. 3. 15:00
Én ha csak lehet, mindig a Bakony Joghurt Plusz-t veszem, mert kitűnő natúr joghurt, és ha gyümölcsös joghurtot akarok enni, akkor ezt kiöntöm tálba és belekeverem a friss, darabolt gyümölcsöket. Nem veszek gyümölcsös és ízesített joghurtokat, mert még nem találtam köztük olyat, amelyben ne lenne valami vegyszer a tartósításra, ízesítésre stb. Tehát, a válaszom: nézd meg a dobozon az összetevőket és az alapján dönts ízlésed szerint.
2014. márc. 3. 07:08
bio vagy nem bio
31. 549be03e80 (válaszként erre: 29. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 01:20
en is inkabb azt ennek,de azt itt nem lehet kapni:(
2014. márc. 3. 01:19
A Jalna,vagy Chobani, gorog natur yoghurt es light,figyelem a sotartalmat,a cukrot,a telitett atteteles zsirt,es termeszetesen a proteint,ennek alapjan valaszottam a fenti ket markat,nem utolsosorban nagyon finom!:)
2014. márc. 2. 18:45
Én még nem is ettem. Egyszer egy kikanálnyit benyaltam, de nekem a kefír jobb.
28. Vikyci (válaszként erre: 25. - Ági0830)
2014. márc. 2. 18:41

Épp én is a Creamfields-et akartam írni, nekem nagyon bejött! Főleg eprest szoktam venni, de néha málnást is. Imádom, hogy tele van nagy gyümi darabokkal. Natúrt ritkán veszek, de ha igen, akkor is ezt a márkát.

Danone activiából pedig a citromost, bár ez elég drága, így csak akciósan veszem.

27. globus
2014. márc. 2. 17:52

Régebben Jogobella, Milfina.

Mostanság inkább egyik sem... Cserpes nekünk nem jött be, nem ízlett.

2014. márc. 2. 17:21
Ár alapján.
2014. márc. 2. 17:17

A Tesco-ban kapni Creamfields natúr joghurtot. Szerintem jó az állaga és íze is. Ugyancsak Creamfields-ből van gyümölcsös, a múltkor kipróbáltam, az is finom volt.

Jogobella szintén finom.

A Cserpes a legjobb, de drága, ezért csak kivételes alkalommal veszem.

Piacon, házi termelésű joghurtból lehet jókat (és egészségeseket!) találni. Debrecenieknek és környékieknek ajánlom a "Nagyné és fiai" tejtermékeit!

2014. márc. 2. 16:34
Én az Aldis joghurtokat szeretem mert olcsók, nagy adag van bennük és finomak.A natúr joghurtok közül azt szeretem aminek olyan enyhe íze van nem az a nagyon savanyú mert az pocsék.Van olyan ami keserű is pfúj.
23. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 22. - Flamina)
2014. márc. 2. 16:33
Lekvárral, mi? Meg piskóta vagy maffin nem kellene mellé? :))
2014. márc. 2. 16:32
Csak natúr, ízre, állagra az Aldis nagyon bejött. Lekvárral, zabpehellyel kiváló, és tudom, hogy mi van benne.
21. much (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2014. márc. 2. 16:27

Nem igaz! A legegészségtelenebb a híres-nevezetes D-betűs, agyonreklámozott joghurtcsalád. Csak el kell olvasni mi van benne...


Cserpesre szavazok! Nagyon finom, és ahhoz képest hogy valóban drágább, DE nagyobb kiszerelésű is, mint a többi poharas. Imádom a gyümölcsréteget az alján, ami érezhetően igazi gyümölcs, összetevő szerint sem adalékanyagos, a sima joghurt a gyümölcsréteg tetején meg bőven veri a szintén D-márkás Activia krémjoghurtot. Amúgy szeretem azt is, csak sajnos tele van adalékanyaggal, és ő tényleg drága a méretéhez képest.

A Cserpessel egy bajom van csak, nem olyan sok helyen lehet kapni. Amúgy ha tehetném, mindig ezt venném, és amellett hogy kedvenc is, még hazai is.

2014. márc. 2. 16:20
Köszönök szépen minden segítséget és hozzászólást! :)
19. dafke
2014. márc. 2. 16:12

Én csakis natúr joghurtot veszek magunknak, ízesítettet nagyon ritkán, a gyereknek. Azért pont Danone-t veszek a citromosból, mert csak abból találtam citromost ezidáig.

A natúr joghurtot általában vagy magam ízesítem, vagy ételbe keverem. Az ételbe keverőseknél szinte mindegy, jó a legolcsóbb, akármilyen saját márkás (pl. T.sco színes) ha ízesítem, akkor Danone Magyarház vált be a legjobban az állaga miatt.

2014. márc. 2. 16:05
Szulák alapján. Amit ő szeret, azt én is. :))
2014. márc. 2. 15:50

[link]


Hátha segít ez is. A legjobb eredménnyel végzett a cserpes.

16. bibity
2014. márc. 2. 15:47
Nekünk a Bakony natúr joghurt jött be, ár-érték arány miatt, és ez is élőflórás. Magunknak ízesítjük, ha arra támad kedvünk. A Bakony tejtermékek mindenben jó minőségűek szoktak lenni, még nem okoztak csalódást, pedig próbáltunk már sok másfélét is.
2014. márc. 2. 15:45
Nem vagyok nagy joghurtos. Néha Danone de kb 2 havonta 1x. Inkább túrórudi ha már nasi :-)
14. dee
2014. márc. 2. 15:44

Jó munkát hozzá!


Én Jogobella-t veszek,az 1 kg-osat. Tele gyümölccsel és gazdaságos. Még a Lidl-ben is kapható finom gyümölcsös. Sokáig Activiát ettünk.

2014. márc. 2. 15:41
Az összes Mövenpick joghurt hmmm nyammi
12. Gumee
2014. márc. 2. 15:31
Szia kisleány! Mennyi időd van a dolgozatod elkészítésére? A google-ban van egy olyan opció, amelynek segítségével összeállíthatsz egy kérdéssort, és ott megadsz pár válaszlehetőséget, így sokkal többen ki tudják tölteni, ide is be tudod linkelni és más közösségi portálokon is meg tudod osztani. Egyébként nekem az ár és minőség elég fontos, tehát igyekszem arra is figyelni, hogy ne legyen benne túl sok "E" szám, pl.: E301 és hasonlók. A kedvenc a nagy kiszerelésű jogobella (fahéjas-almás) és a cereals seraph joghurt, abból pedig a körtés, és a rebarbarás. :) Sok sikert a dolgozatodhoz!
11. 408020f45e (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2014. márc. 2. 15:24

Ha semmiféle adalék anyagot nem tartalmaz, akkor nem hiszem, hogy egészségtelenebb lenne azoktól, amikben ízfokozók, cukor és egyéb dolog van.


A Cserpes natúrt én is szeretem:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook