Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi alapján válasszunk iskolát? fórum

Mi alapján válasszunk iskolát? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 14. 10:47
Szerintem is tanítónénit válassz. Akit Te elfogadsz, akivel kölcsönös a szimpátia, azt nagy valószínűséggel a gyereked is el fogja fogadni, és fordítva is. Szerintem a gyereklétszám is fontos szempont, bár ez lehet, hogy kötött.
2008. nov. 13. 18:40
Teljesen egyetértek Gyöngyivel!Amikor én is iskolát kerestem a nagyfiamnak,elmentem pár nyíltnapra.Végül megtaláltuk azt az iskolát amelyikben olyan tanítónéniket fogtunk ki akikkel teljesen megvoltunk elégedve.A kisebbik fiam is ebbe a suliba ját,ha lehet ezt mondani ő még szuperebb tanárokat kapott:)A kislányom is várhatóan hozzájuk fog kerülni két év múlva.
2008. nov. 13. 16:04
köszi
2008. nov. 13. 16:04
25 éve tanítok, ha van még kérdésed szívesen válaszolok.
2008. nov. 13. 16:03
Ha elsős lesz a gyereked akkor ne iskolát, hanem tanítónénit válasszatok. Ma már minden iskolában tartanak nyílt napokat. Menjetek el a gyerekkkel együtt és nézzétek meg. Jó esetben még a leendő tanítónénivel is megismerkedhettek. Olyat keressetek aki szimpatikus mindkettőtöknek. Aki a gyereknek rokonszenves, annak jobban szót fog fogadni, könnyebben szót ért vele.
2008. nov. 13. 16:03
igen
2008. nov. 13. 16:02
Gyereked számára kérded??
2008. nov. 13. 16:00
Mi alapján válasszunk iskolát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook