Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi adja a te önbizalmad? fórum

Mi adja a te önbizalmad? (beszélgetős fórum)


1 2
12. handymandy (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2023. jan. 27. 17:53
Nekem a párom adott önbizalmat, nem is keveset. És nem, nem szép szavakkal (sőt, sose mondott semmi szépet nekem 😂😂) hanem támogatással, azzal,hogy érzem: bízik bennem. 15 év házasság alatt csak pusztult az önbizalmam, elválás után viszont megismerkedtünk és még a válásban is ő segített, olyan magabiztosan adtam be a papírokat,hogy kétség nem fért ahhoz,hogy bármi kalamajka adódhatna.
11. boldogzokni (válaszként erre: 7. - Auróra2010)
2023. jan. 27. 17:51
A sorrend ez, vagy egyenértékűek?
10. boldogzokni (válaszként erre: 4. - Smile72)
2023. jan. 27. 17:51

Olvasok, de nem önismereti könyveket. Lefekvéskor, pár oldalt, mert aztán ZzzzZZZzzzzz.

Ismerem a mondást, de nem teljesen értek egyet vele, mert vannak olyan helyzetek, amikor másokat magam elé helyezek, például a gyerekeim. Aztán van az a pont, mikor kifogy az energia és ilyen dolgokra már nem marad üzemanyag, se idő.

2023. jan. 27. 17:34
A biztos háttér ami nem csak anyagi.
8. birebora (válaszként erre: 7. - Auróra2010)
2023. jan. 27. 17:33
Nekem is, én még a munkámat is odairnám.
2023. jan. 27. 17:31
végzettség, család, kinézet
6. smile72 (válaszként erre: 5. - Secret8)
2023. jan. 27. 17:26
Rendben, nem vitatkozom. 😊
5. secret8 (válaszként erre: 4. - Smile72)
2023. jan. 27. 17:13
Sajnos nem mindig van időnk arra, amire szeretnénk, ez igy nem teljesen igaz. Törekedni lehet rá.
4. smile72 (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2023. jan. 27. 16:54

Nem vitatkozni szeretnék, csak egy roppant eredeti gondolat tőlem: Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. 😉

Olvasásra mindig kell időt szánni, szerintem.

3. boldogzokni (válaszként erre: 2. - Smile72)
2023. jan. 27. 16:52
Utoljára egyetemista koromban volt időm önismereti könyvekre, akkor elég mélyen elmerültem, kerestem önmagam. De azóta sok minden változott.
2023. jan. 27. 16:47

Szerintem a másoktól kapott pozitív visszajelzés adja mindenkinek a legtöbb önbizalmat, de fontos a magunkról alkotott önkép is.

Úgy gondolom, hogy mindenképp érdemes önismereti és személyiségfejlesztő könyveket olvasni, ilyen témájú előadásokra elmenni.

2023. jan. 27. 16:43

Láttam egy riportot, ahol nyilatkozott valaki, hogy neki a teste adja az önbizalmat. Elgondolkodtam, hogy nekem mi, mert biztos nem a testem, mert az nem olyan tuti :)))))) Szóval azt hiszem, nekem az emberek, akik szeretnek, meg talán a tapasztalatok, amiket megszereztem az életemben.


Nektek mi adja az önbizalmatokat? Csak kíváncsi vagyok, mások hogyan gondolkodnak ezzel kapcsolatban. Ha tolakodónak érzed, nem muszáj válaszolnod.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook