Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Opel Zafirárol? Jó autó? fórum

Mi a véleményetek az Opel Zafirárol? Jó autó? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 27. 22:44
Nekünk ilyen van, nagyon jó! :)
2008. ápr. 30. 13:35
Nekünk azért kellene 6 vagy 7 személyes autó mert 6-an vagyunk nem luxusból.....
2008. ápr. 26. 08:27
Minden Opel jó szerintem / volt több /,de azért helyedbe kipróbálnám a Chevrolet Tacuma gk-t. Felszereltsében,árban "veri" a Zafirát,volt nálam három hónapig, közel 20 ezret hajtottuk,csak jót tudok mondani. A Zafira " nagyobb nevű ? " Semmit nem jelent.
2008. jan. 1. 13:49
Ha autóvásárlásra kerülne a sor, biztos, hogy azt vennénk. Én egyszerűen szerelmes vagyok belé. Nagyobb biztonságban még egyetlen autóban sem éreztem abban, mint abban. Nem tudok róla negatív dolgot mondani. Volt alkalmam hosszabb távon próbálni, nem a levegőbe beszélek.
9. rózsa45 (válaszként erre: 5. - Erikpipi)
2008. jan. 1. 11:04
Megnéztem az Opel Zafiráról írtakat és a képet is, de én maradok a saját kis autónknál, bár még egy próbautat mennék vele, de azt hiszem akkor sem nyeri meg a tetszésemet. De én azt gondolom , hogy az a jó ha nem mindenki ugyanazt az autót szeretné vezetni.
2007. dec. 25. 19:57
Attol függ mire akarod használni. De egyébként igen, jó autó.
7. rózsa45 (válaszként erre: 6. - Szidi1998)
2007. dec. 25. 19:23

Vezettél már autót?

Szerintem nem valószinű!

Nem minden a külső. Nállam fontos a praktikusság, a kényelem, na meg a fogyasztás sem elhanyagolandó. Bár nekem nincs ilyen tipusú autóm de nem "sz.."zom le senki autóját.

2007. dec. 12. 17:51
Nem tok szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. szept. 26. 18:44

HA árban nézem,inkább skoda oktávia, és abból is a tour. Olcsóbb, gazdaságosabb, hatalmas a csomagtér, és a kereskedésekben mindenféle extrával már megkapod. Nemhiába választja sok taxis, rendőrautó is van belőle bőven. Nem mellékes, hogy nagyon diplomatikus a kiállása.



Nézd meg a [link] oldalt is a zaviráról.

"A magára adó vállalatvezető előtt nincs presztízse. Beosztottnak adni viszont a pénzügyi vezető álláspontjába ütközik. Nagycsaládosoknak kényszermegoldás. Törpének óriás, óriásnak törpe. Mégis egyre több van belőle."

2007. szept. 12. 20:18
Mi kb másfél hónapja vettünk egyet és őszintén mondhatom, hogy elégedettek vagyunk vele. Még a férjem is, pedig az nagy szó!!! Igazi családi autó, mint ahogy azt már említették is. Mi azért választottuk ezt a típust mert nem csak az az előnye, hogy kombi de szükség esetén akár 7 személynek is van hely. De ami a legfontosabb nagyon jók a törés teszt eredményei és a hátsó üléseken is nagyon komfortos utazni, gyerekek szempontjából ez fontos. Van helye mindennek.
2007. szept. 11. 18:45
Jaja, pont ezt akartam írni: Családi mobil...már régóta ez a nyerő ebben a kategóriában (nálam)
2007. szept. 4. 15:44
Nekem nagyon tetszik.Jó kis családi autó, nálunk csak az volt a gond,hogy nem fért bele a költségvetésünkbe.Sajnos nem a mi árkategóriánkba tartozik.
2007. szept. 4. 15:36
Mi a véleményetek az Opel Zafirárol? Jó autó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook