Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az iwiwről? fórum

Mi a véleményetek az iwiwről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. 3aeb86a367 (válaszként erre: 16. - Kalmár Edit)
2008. szept. 16. 15:45
Azt még elfelejtettem megkérdezni, hogy írtok is egymásnak, vagy csak bejelöltétek egymást?
17. 3aeb86a367 (válaszként erre: 16. - Kalmár Edit)
2008. szept. 16. 14:33
Szia. Megtettem, bejelöltem, másnap ő is bejelölt, plusz küldött egy üzenetet, hogy ismerős vagyok neki de nem tudja honnan. Hát ez van. Azért finoman felvilágosítottam.
16. Kalmár Edit (válaszként erre: 15. - 3aeb86a367)
2008. szept. 15. 18:41
Annak idején én is szerelmes voltam egy srácba, de Ő rám se hederített. Nem olyan rég bejelölt iwiw-en, jól esett, én visszajelöltem. Néztem a képeit a felesége 5-ször kövérebb nálam. Hát ennyi. Én bejelölném a helyedbe.
15. 3aeb86a367 (válaszként erre: 12. - Kalmár Edit)
2008. szept. 14. 15:39
Megtaláltam, de nem mertem bejelölni ismerősnek, mert hisz szerettem de csúnyán dobott.
2008. szept. 14. 14:46
nincs vele bajom
13. 3aeb86a367 (válaszként erre: 12. - Kalmár Edit)
2008. szept. 14. 10:43
Már próbáltam, de még így sem engedi. Azért köszi a segítséget.
12. Kalmár Edit (válaszként erre: 11. - 3aeb86a367)
2008. szept. 14. 00:01
Az összesített keresőbe határozd meg a nemét, korát, ország, város...stb. talán így sikerülni fog.
2008. szept. 13. 23:06
Mit lehet olyankor tenni ha keresek rajt valakit, Nagy vezetéknevű és azt írja ki hogy túl sok a tartalom, szűkítsem a keresést. De nem tudom szűkíteni mert még úgy sem engedi. Akkor hogy keressem meg a rég nem látott ismerőst?
2008. aug. 12. 10:15

4 évtizeddel a hátam mögött számomra is a legfőbb értéke az, hogy 20 évvel ezelőtti embereket megtalálni. Vagy általános iskolai osztáltársakat, ami nekem már sajna 30 év... érdekes látni azokat az arcokat, amikre emlékszel valamiképp gyerekként vagy kiskamaszként, és meglett felnőtt, középkorúként. Ki az, aki szinte semmit sem változott, és ki az, aki felismerhetetlen. Ki a legfiatalosabb, ki a legöregesebb? Kiből mi lett? Ki lakik az USA-ban, ki Ausztráliában? Miből lett egy milliárdos arab olajsejk felesége, kiből munkanélküli csóró tanulatlan. Nem jöttek be egyébként a papírformák (hogy akiből azt hitted, hogy milyen sokra viszi... nem vitte semmire, mert az eminensek az életben nem állják meg a helyüket, a farkastörvényekhez gyengék).

Jó látni régi barátnőket és kolléganőket... a pasit, akibe 18 évesen olyan szerelmes voltál, hogy fú... és jó látni ma, milyen gusztustalan állat lett belőle, és Te mosolyogva felsóhajtasz "Jaj, de jó, hogy nem jött össze!" Eszedbe jut, hogy végigzokogtad az esküvője napját és meg akartál halni... most viszont boldog vagy, mert a Te életed sokkal jobban alakult! Jó, hogy minden ismerősöd kéznél van, nem kell 8 embert felhívnod, hogy a 9.-nek elkérd a telefonszámát vagy az email-címét. Könnyű osztálytalálkozókat szervezni, vagy régi csajos bulikat, ötyéket. Ámbár elég drámai pl. azt látni, hogy a 20 éve még karodban dajkált vagy öledben ugráló 1-2 éves babóca ma már szintén felnőtt nő vagy ffi. ;-D

(Technikailag nagyon szar, de ez nyilván a túlterheltségtől és kesze-kuszaságtól van.)

2008. aug. 12. 07:16

Zaklatni már zklattak engem is ott. Kezdetben visszautasítottam a zaklató bejelölését a pasinak. Amikor 2-3 hónap után sem hagyta abba, akkor egy olyan oldalon, ahol ő is, én is fent voltunk a nyílt fórumba írtam egy kedveskedő üzenetet neki, egyből abbahagyta.


Igazából jó tapasztalat mi lenne? Van olyan aki boldog-boldogtalant maga köré gyűjt, mintegy trófeaként: "Látod? Engem sokan szeretnek!" Köszönöm, ez nem szeretet, hanem egy olyan vágy, hogy mindenki az illető lába előtt heverjen! Az ilyeneket ez élteti, a következményekre fittyet hányva!


Tehát?☺

8. ildicica (válaszként erre: 5. - Petka)
2008. júl. 20. 15:00
igaz,mert pl.ha olyan neveket keresel ,amiből sok van,(pl:Kis,Nagy)meg sem jelenik.Én is annyi időt eltöltöttem a gép elött,csak nagy kerülőúton sikerült rátalálni.
7. ildicica (válaszként erre: 6. - Kobagabi)
2008. júl. 20. 14:57
Az tényleg idegesítő,mert kezdheted ismét elölről:)...
6. kobagabi (válaszként erre: 5. - Petka)
2008. júl. 20. 14:54
Na nekem a fórum hozzászólásaim szállnak el mindig! Mikor írok egy hosszút, ez nagyon dühítő:(
2008. júl. 20. 14:52
Sokszor feldühít, mert nem lehet normálisan keresni rajt. Amikor lapozom az oldalakat, egyszercsak elszáll minden. Amikor rákattintok a közös ismerősökre, nem írja ki az összeset. Meg plédául miért nem lehet valakire a születési dátuma szerint keresni? Lenne még mit javítani.
2008. júl. 20. 14:51
Fura,de én még nem vagyok tag.Valami mindig visszatart...........
2008. júl. 20. 14:45

Én szeretem, bár szerintem is lehetne rajta újítani. És az is igaz, amit petka ír! Hogy sokan töröltetik magukat, de sok ismimet ott láthatom, akiről rég nem hallottam.

Ha egy kicsit a szerkesztők újítanának, felturbóznák, akkor még több ismit találhatnánk meg rajta:)

2008. júl. 20. 14:43
Én jónak találom de szerintem már lefutóban van. Már sokan letörlik magukat, van aki azért mert zaklatják, van aki pedig csak megunja. Érdemes elgondolkodni azon, hogy sok ismerősömet már csak az iwiw-en látom, onnét tudom hogy éppen mi történik vele.
2008. júl. 20. 14:39

Bizonyára sokan tagjai vagytok az iwiw-nek.Volt nár pozitív vagy esetleg negatív tapasztalatotok ?

Jónak találjátok ezt a honlapot?Írjatok!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook