Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az iwiwről? fórum

Mi a véleményetek az iwiwről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. 656f03db60 (válaszként erre: 47. - Petka)
2009. máj. 3. 18:46
Pedig most felkapott igazán!
47. petka
2009. márc. 29. 17:22

Egyrészt szerintem lefutóban van, már sokkal kevésbé érdekli az embereket mint régebben. Másrészt keringenek pletykák hogy milyen szervek figyelik a tagokat. Volt ismerősöm aki ezért törölte magát. Nem tudom hogy ez igaz-e, de nem tartom kizártnak. Ezért nem is teszek fel olyan dolgokat magamról amiből bajom származhatna.

Nekem már volt hasznomra, amikor pl gyors információ kellett, kiírtam az üzenőfalra és kaptam is használható választ. Vagy nagy segítség lehet pl egy osztálytalálkozó megszervezésénél.

2009. márc. 29. 17:15
Engem már nem érdekel. Az a sok hülye klub, ha nem írtam be, akkor enye, enye, mert kizárnak! Hát zárjanak! Hoxát szeretem, nem az iwiw-t!
45. o.andi
2009. márc. 5. 13:34
én szeretem
2009. márc. 5. 13:34
Én már szinte meg sem tudok lenni iwiw nélkül. Mivel fősulis vagyok, gyakran nem is a neptunon keresztül kapjuk meg az új infókat, hanem az iwiw-en.
2009. márc. 5. 13:32
én nem szeretem.A feleségem tag,de én nem engedem hogy nekem is saját lapot csináljon.
2009. febr. 15. 14:20

Én a gyerekeimnek csináltam, amikor még csak kevés képet lehetett felrakni. Akkoriban költöztünk ki, és kevés volt a hely a képeknek.

Azóta kitöröltem őket, mert sokan kritizálják, hogy miért csinál a hülye anyuka egy 2-6 évesnek iwiw lapot, hát ezért...

No mivel ez megoldódott, így nincs gondom a képek számával, meg türelmem sem volt 3 oldalt kezelni.

:P

2009. febr. 15. 10:31

A férjemét is én kezelem:)

GYakran kell hívnom telefonon, hogy megjelölt valami Ann***** Az meg ki???

:) :) :)

2009. febr. 15. 10:13
Felejtős részemről.
2009. febr. 14. 21:19

Én alapjában szeretem, van némi kellemetlenség amikor elszáll egy-egy hosszabb levél, de maga az hogy olyan ismerősökről, régi osztálytársakról kapok infót, hogy merre sodorta a szél, ezért örülök neki.

Így tudok levelezni amerikai, angliai, magyar ismerősökkel, én most Ausztriában élek, így jobban meg tudom mutatni, hol és hogyan élünk.

Nekem is eltünnek ismerősök, jó lenne, ha rendszerüzenetben értesítenének hogy ki törölt...

Összeségében én szeretem.

2009. febr. 14. 20:53
Pont az előbb lett belőle elegem,nem nyílt meg a kép amit nézni szerettem volna,és teljesen összezavarta a gépemet,ki sem tudtam lépni belőle,ja meg állandóan tünnek el az ismerőseim.....:((((((((((
2009. febr. 14. 20:47

Én személy szerint nem szeretem, főleg mikor számomra ismeretlenek jelölgetnek! Meg xy leveleket küldözgetnek, hogy ezt vegyél azt vegyél... meg gyere nyaralni .... :S

ez kiakasztó, főleg mikor valakivel életembe először talizok és utoljára közös ismerős be mutat minket azt mire haza érek már be is jelölt - na ettől még inkább szívbaj kerülget! Az ilyen szerintem nem komplet .... :D

Vagy csak én vagyok úgy hogy nem akarok X ezer illetőt ott látni meg olvasni üzifalon a magán életétt! ami megint csak szánalmasnak tartom akik ott beszélik ki némi nemi életüket -volt benne részem töröltem is az ilyet!

2009. jan. 12. 18:12
Nekem jó véleményem van róla.Az osztálytalálkozóra(20 éves)itt találtam meg a többieket és egy nagyon jó estét tudtunk összehozni.
2008. nov. 29. 01:09
ezt nemérdemes az iwiw nyakába varni! bármelyik közösségi oldalon napiszinten megesik!!!
34. Baster (válaszként erre: 31. - 36e631e1af)
2008. nov. 29. 01:02
.........èn nem èrtem mirol beszèlsz????????Az iwiw-en elszerettèk a fèrjed??Hàt akkor most mi is tortènt''''?
33. 6d3bbe868a (válaszként erre: 32. - Beikem)
2008. nov. 29. 00:52
Te tudod miről beszélek!
32. beikem
2008. nov. 29. 00:30
Arra a legalkalmasabb, hogy a régi kedves ismerösöket megtalálod rajta, a többi azután rajtad múlik!
2008. nov. 26. 22:51
az iwiw elhozta nekem azt amire nem is számítottam. Rákattintontak a szerelmemre és azóta msneznek. Fél éve. most válunk...!!! Ez lesz a jövö? családok esnek szét, mert ha valaki sértődött megy a netre mást keresni?
30. abe24d45e1 (válaszként erre: 29. - Szendmen)
2008. nov. 26. 22:51
milyen igazad is van neked ,komolyan
2008. nov. 26. 22:48
össznépi gyülekezőhely! némi megszorítással hogy csak meghívottak regelhetnek
2008. nov. 26. 22:42
Megmondom őszintén amióta Hoxázok azóta alíg lépek be az iwiw-re.
2008. nov. 26. 22:40
jo hogy van ,
26. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 25. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 15. 15:26
Szia itt is!Csak azt tudnám írni amit te is leírtál.
2008. nov. 15. 15:22

Mivel elég messze kerültem a rokonaimtól, barátaimtól ezért jó, hogy van az iwiw. Látom a sok új képet és, hogy kivel mi történt azóta.

A technikai színvonala sokszor valóban elég idegesítő!

2008. okt. 2. 14:08
én imádom:)bár az új képfeltöltő "mappás" balhé nekem nem tetszik...
2008. szept. 17. 09:55
Technikailag tényleg pocsék az egész, ezen sokat mérgelődök. Hol működik, hol nem, mint a rendőrautó indexe :) De már én is találtam meg régi ismerősöket rajta, akikről semmit nem tudtam volna meg különben, úgyhogy végülis örülök, hogy van.
22. 3aeb86a367 (válaszként erre: 21. - Kalmár Edit)
2008. szept. 16. 22:11

Na akkor ezek után én sem számítok tőle sok levélre. Pedig már örültem mert ma írt megint. Én válaszoltam is neki. Hát ezek után kíváncsi leszek mi lesz, hogy lesz.

Ezzel én is így vagyok. Néhány osztálytársamra csak a neve alapján bukkantam rá, de a képen meg sem ismertem úgy megváltozott.

21. Kalmár Edit (válaszként erre: 18. - 3aeb86a367)
2008. szept. 16. 17:23

Dehogy! Egyszer írt megkérdezte, hogy mivel foglalkozom, válaszoltam rá aztán ennyi. Tudod nem nagyon szeretek így belemerülni, mert ki tudja, hogy milyen a feleség hárpia, féltékeny? nem akarok kettőjük közt vitát. De az tény, hogy én sokkal jobban nézek ki mint a neje.:))

Egyébként sok osztálytársamra nem lehet rá ismerni, annyira megváltozott.

2008. szept. 16. 16:10

Nagyon jónak tartom, rendszeresen használom, de tudni kell a helyén kezelni.

Üzletileg is nagyon bejött, és tényleg jó érzés, hogy olyan emberekre bukkanok vagy bukkannak rám, akikkel másképpen nem nagyon találkoznék, hiszen más és más kontinensen, városban, országban lakunk.

Néha jönnek névtelen üzleti ajánlatok, körlevelek, azokat elolvasom és törlöm, nem értem, sokan miért hisztiznek ezért.


Személyes adatokat, túl személyes képeket nem tennék fel, mert visszaélésekre ad lehetőségeket. Sőt páromról, családomról, barátaimról egyáltalán nem. Nem jelölök vissza olyat, akit biztosan nem ismerek, vagy akivel legalább egyszer ne váltottam volna legalább egy mondatot.


De a segitségével adtam már el lakást, autót, telefont, stb.


Azt azért nem árt tudni, hogy többet árul el rólunk, mint szeretnénk. Nagyon sok cégnél már előirják a dolgozóknak, hogy milyen módon jelenhetnek meg az iwiw-en, ezt nagyon helyesnek tartom.

2008. szept. 16. 15:52

Azok közé tartozom akik már egyszer törölték magukat.Bár most megint fenn vagyok.

Nekem elegem lett abból hogy sok híradásban ezt a lapot mutatták, amikor valaki csinált valamit, és hogy miket írt ki magáról. Pl amikor volt valami rebiszes botrány. Utáltam hogy arra használja a média hogy mások után kutakodik.

Személyesen pedig annyi, hogy a volt férjem itt irogatott, és miután látta hogy mikor voltam belépve egyből jött a számonkérés, hogy miért nem válaszolok.

Meg az is zavart hogy tudtam hogy van aki direkt nézegeti az oldalamat, és hogy a sajátjára is olyanokat tett ki amiket nekem szánt, az egy dolog hogy én nem nagyon járok fel, és nem is szoktam nézegetni másokat.

Arról nem is beszélve hogy az iwiw tökéletes dolog arra hogy mások személyiség jogait sértse, pl hogy képeket tesznek fel másokról.

A levelező része nagy rakás kaki, a legtöbbször elszáll a szép hosszu levél, ugyhogy kezdheti előről az ember.


Szóval én nagyon nem szeretem, de egy szükséges rossz, mert pl van akit így találok meg, és pl az iwiwen tudatták hogy az egyik ovis társam meghalt és mikor lesz a temetése. Van előnye is, meg rengeteg hátránya.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook