Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról az osztrák szörnyetegről? fórum

Mi a véleményetek arról az osztrák szörnyetegről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
57. e76e8f01ad (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2008. máj. 9. 17:18
Bocsanat!De megint nem ertelek,hogy erted azt hogy erintettek a dologban?Tudod ki az erintett?legyen az magan szemely,fuggetlen szervezet,vagy (ALLAM)aki 1 kicsit is egyutt erez a csaladdal.Es segit!!!
56. spinneli (válaszként erre: 50. - E76e8f01ad)
2008. máj. 9. 16:57
simán megteheted, valószínűleg elkezdték a gyűjtést neki magánemberek, megértem, hogy negyven év szocializmus után, még mindig csak az államra, mint egyetlen gondoskodó szervre tudsz gondolni, de ez Ausztriában nem így működik, nálunk 40-51 év múlva felfogják az emberek is.
2008. máj. 9. 16:55

nem gondolom, hogy nem kell neki segítség, de nem azon az alapon és legfőképpen nem az államtól, ahogyan klaudia írta.

alantabb leírtam, hogy civil szervezetek és önkéntes adakozók kellenek, akiket érinthet ez a dolog.

Ahogy valószínűleg meg is tették, Nyugaton jóval fejletebb a társadalmi szféra, mint itthon, nem feltétlen az állami csecsről kell szívni.


Egyébként nem tudom milyen alapon ne szólhatnék többet, miután láthatóan nem én vagyok érzelmileg érintettebb a témában.


Klaudia: Szebben és jobb példával nem tudom elmagyarázni, hogy nem a bunkerépítés miatt alakult ez így, szerintem ergo, az államnak ilyen szempontból nincs köze a témához.

54. e76e8f01ad (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2008. máj. 9. 16:45
Es ez a no akit bezart az apja,szerinted hol tehet arrol hogy az apja bezarta?Szerintem ne szolj tobbet.
2008. máj. 9. 16:13
Én biztos, hogy élete végéig láncra verném és egy sötét kis lyukba zárnám. Néha löknék neki egy kis száraz kenyeret és poshadt vizet.
2008. máj. 9. 16:13

Meg szerintem azért pénzt ha kapnak is nem lesznek anyagi gondjaik,de hogy rajtuk már a pénz sem segit,az tuti...szegényeknek az élete eléggé romba hever enélkül is.

Másrészt igen,lehet hogy igy ahogy te mondod az államnak nincs köze,de ha annakidején nem kap támgatást vagy engedélyt épiteni nem lett volna hol tartania a gyerkeket...

51. e76e8f01ad (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2008. máj. 9. 16:00
Natascha Kampusch is kapott segely az allamtol.Csak hogy tisztan lass.
50. e76e8f01ad (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2008. máj. 9. 15:56
Kedves spinneli:Te mirol beszelsz?Hogy erted ezt hogy adofizetok penzebol?meg olyan emberektol akiket ez nem erdekel?Nem ertelek,Tudod barcsak megtehetnem hogy segitsek nekik.De nem tehetem,ezert hiszem es remelem hogy az allam segit nekik.
49. e76e8f01ad (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2008. máj. 9. 15:49
Nezd: Nem gondolom hogy az a no aki 24 evig elzartan a kulvilagtol elt,ezek utan elmegy dlgozni,hogy eltudja tartani magat es a 6 gyereket?Nos az allamnak anny koze lessz hogy segit nekik.
48. spinneli (válaszként erre: 47. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 8. 22:23

nem érted amit mondok.

az állam hol tehet arról, hogy valaki elmebeeg céljaira használja azt a bunkert?

írok még egy példát, ha valaki a parkban megerőszakol egy nőt, akkor a nő bepereli a helyi önkormányzatot, mert olyan helyet létesített, ahol sok a fa és elbújhatott a szatír?

47. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2008. máj. 8. 21:10

Nme haragszom:)

De nem hiszem hogy akkor valaki is tudta,hogy börtönt akar csinálni.

Miért szerinted mit mondott,miért csinál ilyen szuperbevédett bunkert?

2008. máj. 8. 10:12
Ezt a pasit szó szerint a legdurvább eszközőkkel hosszú évekig kínoznám , mielőtt halálra ítélném...egyszeróen erre nincs megfelelő magyarázat, hogy egy ember, hát ha őt annak lehet nevezni...jü indulattal sem ,hogy képes vki ilyet tenni a saját lányával, mélységesen felháborít. Egy egész életre tönkre tette a lányát is és a többi gyermeket is, és szerencséjük lesz ha később semmi bajuk nem lesz...Szóval, ez egy perverz mocskos állat...számára nincs megfelelően kemény büntetés....
45. spinneli (válaszként erre: 44. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 7. 22:43

már ne haragudj de ebben semmilyen összefüggés nincsen.

az állam nem azt támogatta, hogy legyél elmebeteg és falazd be oda a lányodat.


ez a logika csak a lehúzásra jó, másra nem.


támogatni civileknek kéne, akik önszántukból szeretnének segíteni, nem olyan adófizetőékből, akiket ez abszolút nem érdekel és közük nincsen hozzá.

44. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2008. máj. 7. 20:15
Abban az időben Ausztria támogatta z atombunkerek építtését,és a férfi állítólag állami pénzből építette meg a később 8 életet is meggyötrő börtönt,mondván hogy ha háború jönne...
43. spinneli (válaszként erre: 40. - E76e8f01ad)
2008. máj. 7. 16:26
az államnak ehhez mi köze?
42. fef600b7b6 (válaszként erre: 41. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 7. 14:28
Totál igazad van, ezeken a dolgokon már én is eltűnődtem. Hogyan kaptak oltást? Átestek a szoksásos gyerekkori betegségeken? Ha igen, hogyan gyógyultak meg orvosi segítség nélkül? Továbbá a vén patkány mit mondott a feleségének, hogy hova megy, amikor lement a lányához a pincébe? Elég durva ez az egész. Én sem tudom elhinni, hogy senki nem tudott erről a mocskos dologról....
2008. máj. 7. 10:53

Hát szerintem pedig van a hírekbe egy kis bunda,sok dolog van ami még ki fog terülni,ez biztos!

Mikor Natasha Kampuscht megtalálták,voltak olyan hírek is,hogy az anyukája vitt nekik(neki és a fogvatartójának)hétvégére süteményt.

Tehát ott is tudtak mindent,csak valami céljuk volt...hogy mi?Talán a kárpótlás összege,vagy híressé válni?Hát ezt mi nem érthetjük meg ,de én akkor is azt mondom,hogy mi a történet negyedét nem ismerjük,csak azok tudják,akik ott voltak.

A lány,18éves volt mikor bezárta,hát ne mondja senki,hogy akkor nem tudott volna valamit tenni ez ellen,bármekkora zsarnok is az az őrült,de ő meg az anyja simán elintézhették volna...Ő azért már tudja milyen az élet,hisz pont ilyen korban nem lehet viselni a bezártságot,meg ilyenkor van szükség az "életre".

Jó igen,lehet hogy a 7 gyerek nem tudja mi is ez,nekik ez a természetes,ebbe születtek meg minden,dehogy élték túl?18éven át napfény,meg azért levegő nélkül meg csomó dolog nélkül,oltások meg minden.Ehhez tuti kellett neki egy csomó tettestárs...és ha most lettbeteg,miért vitte el az orvoshoz?Arra is gondolnia kellett hogy valaki csak megkérdezi honnan jött ez a gyerek,akiről eddig senki nem hallott...

Hú hát felháborító...vagy inkább elkeserítő...ilyent tenni...

40. e76e8f01ad (válaszként erre: 32. - Ági28)
2008. máj. 6. 20:34
Kedves Agi!En nagyon remelem hogy az allam,es az emberek,segitenek,mert azt gondolom hogy az allam reszerol,a legkevesebb karpotolni oket.Hiszen Elizabeth fiatalsagat,nincs az a penz ami karpotolna.Belegondolni is borzalom,24 ev az a csoda hogy tul elte.
39. ec63a7fc29 (válaszként erre: 37. - Lady Catalina)
2008. máj. 4. 22:29
Akkor rossz csatorna híreit néztem.:((
2008. máj. 4. 21:55
most 42
37. Lady Catalina (válaszként erre: 36. - Ec63a7fc29)
2008. máj. 4. 21:55
18 éves volt, amikor az apja bezárta
2008. máj. 4. 21:53

12 éves lányától gyereke?

Szerencsétlen gyerek vagy terhes volt, vagy szült...

brrrr.

35. Lady Catalina (válaszként erre: 32. - Ági28)
2008. máj. 4. 21:51

Nem kapnak kártérítést az államtól, mert Natascha Kampusch is kapott, akit az a másik elmebeteg tartott fogva?


De tényleg nehéz elhinni, hogy a feleségének semmi sem tűnt fel.

34. McKenzi (válaszként erre: 23. - 6a062297d0)
2008. máj. 4. 19:50
én sem. Ez már nekem nagyon sok.
33. spinneli (válaszként erre: 31. - Fe20557d00)
2008. máj. 4. 19:29

fel lehet húzzni a bántalmazott nők "sémájára" is, persze csak alapjaiban, ez a sztori túl megy ezen.

:(

32. Ági28
2008. máj. 4. 19:29
Én azt remélem, h jobb élete lesz a nőnek és a gyermekeknek. ok, ettől biztos jobb lesz, nem tudom hogyan lehetne kárpótolni őket. Talán egy szép szigeten éljenek életük végéig, ahol csupa boldog ember, kacaj és mulatság az élet. Lehet hülyén hangzik, de nem tudom elképzelni, h ezek után elmenjen dolgozni, h legyen miből megélniük.
31. fe20557d00 (válaszként erre: 30. - Spinneli)
2008. máj. 4. 19:24
Sajnos egy ilyen helyzetben lehet csak ez a választás marad..:(
2008. máj. 4. 19:20
nem beszélve a stockholm szindrómáról.
29. fe20557d00 (válaszként erre: 28. - 200a1d39d3)
2008. máj. 4. 19:16

Azért mondják,mert így nem kell evvel foglalkozni a pszichéje leveri magáról...megmagyarázza hogy tulajdonképpen ezt ő "akarta".Így nem kell vele foglalkozni,mert azért ha valaki beleéli magát egy ilyen helyzetbe nem kellemes érzéseket él át,de aki ezektől az érzésektől fél,mert gyáva,gyerek,önző az erre képes csupán....

Ez a legsegyszerűbb,ezért képes az ember a másikat elpusztítani...

2008. máj. 4. 19:11

Majd hanyatt vágtam magam,mikor mondta nekem egy "emelkedett" szellemiségű ember,hogy ezt a lány magának választotta,mármint ezt a sorsot...visszakérdeztem,hogy ugye ezt ő sem hiszi el,hogy az a szegény lány azt választotta,hogy az apja erőszakolja meg,és zárva tartsa a pincében...szüljön annak a vadállatnak majd 7 gyereket??Hihetetlen,hogy egyes emberek ilyen hülyeségekkel hitetik,ámítják magukat!

Ezt mondta nekem ez a személy arra a szegény 3 éves gyerekre is,akit széttéptek a kutyák....

No komment.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook