Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról az osztrák szörnyetegről? fórum

Mi a véleményetek arról az osztrák szörnyetegről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. máj. 10. 09:21

Ez egy beteg ember, tipikus pszichopata. És még azt mondja, hogy akkor lett volna szörnyeteg, ha kinyírja a családját.

Miért ez nem egyenlő a gyilkolással?

Lelki is, nem csak testi gyilkolás.

Az ilyet örökre bezárnám egy sötét lyukba.

86. fe20557d00 (válaszként erre: 83. - E76e8f01ad)
2008. máj. 10. 09:19
Beteg elme.Én is pont erre gondoltam. Olyan könnyű a mai világba nőt kapni bármire!!! Miért gyerekeket kell ráadásul a sajátjukat bántani.
2008. máj. 10. 09:05
Genetikai selejt...
84. Donyta
2008. máj. 10. 08:52
Pfúúújj! Ezek olyan undorítóak, hogy nem is tudok mit mondani! Nem vagyok sew prüd sem maradi, de ez valóban szörny/ű és gyomorforgató is egyben! Nem bírnám ki, hog a gyerekemet valaki is igy zaklassa és főleg nem ez a csökevény papa!!!
83. e76e8f01ad (válaszként erre: 81. - Fe20557d00)
2008. máj. 10. 08:50
Nahat ez sem kevesbe undorito!De 1 nem ertek annyi prosti van!Mert nem mennek hozzajuk az ilyen emberek?Ezert nevelte a lanyat hogy..... Ezt sosem fogom megerteni!!!
82. e76e8f01ad (válaszként erre: 77. - Donyta)
2008. máj. 10. 08:47
Itt Angliaban is elveszett tavaly 5 eves kislany,azt is azota keresik mint az allat es nem talaljak.Nyoma sincs.Biztos vagyok benne,hogy az oreglany mikor esetleg felhozta ,hogy ugyan hol a kislanyunk,akkor az oreg biztos lehurrogta hogy,elment egy szektaba es kusba legyel.Szoval ertitek!
2008. máj. 10. 08:47

Nálunk tavaly robbant ki a megyébe egy botrány. A megyei kórház gyerekosztály főorvosa évekig szexuális kapcsolatban volt a vérszerinti lányaival. 3 lánya van,abból kettővel.Nagyon vallásos család volt,igazi tiszteletre méltó(a külvilágnak) és ráadásul főorvos apuka...

Hajjj a gyomrom is forog.

Na amikor a lányok nagyok lettek és rájöttek ez nem normális feljelentést tettek.Anyuka is részese volt,tudta mi zajlik.

80. Donyta (válaszként erre: 79. - Fe20557d00)
2008. máj. 10. 08:45
Lehetséges, hogy zsarnoki módon telepedett az egész családjára, de az, hogy senki semmit ne vegyen ebből észre ez magas!
79. fe20557d00 (válaszként erre: 77. - Donyta)
2008. máj. 10. 08:43
Én is azt gondolom az anya is partner volt,ha nem is aktívan,de passzívan tuti.
78. e76e8f01ad (válaszként erre: 75. - Fe20557d00)
2008. máj. 10. 08:43
Vegul is hja!
77. Donyta (válaszként erre: 76. - E76e8f01ad)
2008. máj. 10. 08:41
Ez akkor is szörnyű, és még mindig nagyok a kételyeim. Hogyan tiudott mindent ennyire eltitkolni és dugdosni, hogy soha semmilyen árulkodó jel nem maradt utána? És miért nem volt kiváncsi az anya a lányára? Én nem birnám ki, hogy e keressem meg a gyerekem, hogy mi van vele!!
76. e76e8f01ad (válaszként erre: 73. - Donyta)
2008. máj. 10. 08:38
En nem hiszm hogy az oreglany tudta,az oreg azt mondta a felesegenek hogy Elizabeth elment egy szektaba,hiszen 3 gyereket a 6 kozul,ok neveltek!Szoval az oreg nagyon esznel volt es megszervezett mindent!Azt is eltudom kepzelni,hogy az oreglanynak kus volt mindig,azt kellett csinalnia amit az oreg mond!Ha nem biztos megverte mint a lovat.
75. fe20557d00 (válaszként erre: 65. - E76e8f01ad)
2008. máj. 10. 08:37
Sajnos a lelkileg, fizikailag bántalmazott gyerekek szemékyiségképe is olyan szinten sérül,hogy ne a mi logikus észjárásunkkal gondoljunk már az ő helyzetébe.Szerinted miért képesek évekig családon belüli erőszakokat végrehajtani?
74. e76e8f01ad (válaszként erre: 72. - Spinneli)
2008. máj. 10. 08:24
Nem! Tudod ki volt aki gyulolte a zs...kat,?
73. Donyta
2008. máj. 10. 07:37

Sok kérdés lenne bennem vele kapcsolatban. Az anya sosem kereste az elveszett lányát? Talán az ő tuti tudtával ment az egész? Milyen anya az ilyen? Ugyanolyan szörny mint a selejt apja/férje! Ha kaját vásárolt, senkinek nem tünt fel, hogy eltünik sok étel? A gyerekek mit ettek és a sok babaruha meg pelenka? Mi lett velle, hogy ez sem tünt fel senkinek?


Ezt a mocskot a föld színéről is el kéne távolítani! De előtte érzéstelenítés nélkül lápiszolnám azt a bizonyos testrészét!!

72. spinneli (válaszként erre: 69. - E76e8f01ad)
2008. máj. 10. 01:38
Voldemort?
71. spinneli (válaszként erre: 70. - E76e8f01ad)
2008. máj. 10. 01:37

biztos járvány van.

ez sok helyen előfordul, ahol hülyék gyűlnek össze, az egyik vonzza a másikat.

70. e76e8f01ad (válaszként erre: 69. - E76e8f01ad)
2008. máj. 9. 22:36
Es O is Ausztriabol szarmazik pff
69. e76e8f01ad (válaszként erre: 67. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 9. 22:34
Ebben teljesen igazat adok ez a masodik botrany ugyan onnan.Mert egyebkent a kormany igan ,nagy erokkel azon dolgozik hogy rendbe hozzak az orszag hirnevet.Hat nem akarom itt minositeni,de az oreg fricz vagy hogy hivjak,egyenerteku vagy meg rosszabb mint ,a mult szazadban elt nem mondom hangosan.A H...r
2008. máj. 9. 20:32
Undorítónak találom!! El sem tudom képzelni, min mehetett keresztül szegény lánya. Apámra soha nem néztem úgy, mint FÉRFIRA, hanem csak mint apura. És hogy ő nemtommiket csinálna velem?! Én biztos nem bírtam volna sokáig! Hát az egy akkora lelki trauma lehetett neki, hogy borzasztó!! A saját apja! Szegény gyerekek meg a nagyapjukat hívják apjuknak?!
67. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2008. máj. 9. 20:07

Jójó végülis mindenkinek mások a nézőpontjai

Te így gondolod én meg úgy,és akkor is hiszem,hogy nem véletlen szerintem hogy a világ rengeteg országa közül már a második ekkora botrány robban ki-ugyanonnan.

De mindenkinek meg van a saját véleménye,ezen nem veszünk össze:)

Szerintem,a lány,ha már 11 éves kora óta zakltta az apja,annyira összeomlott lelkileg,és akkora szorongás volt benne,hogy nem mert fellépni,de hát én akkor sem tudom elképzelni hogy az anyja vagy valaki ne vette volna észre.

Én beleképzelem magam az anya helyébe,hát akár még(és most bocsánat érte)inkűbb láttam volna holtan,és ha kellett volna én is tettem volna érte,de ezt nem tűrtem volna el,milyen anya az ilyen?...nem tudnék tükörbenézni.ugyanigy a többi ember helyébe se akinek csak sejtése volt a dologról.

66. spinneli (válaszként erre: 65. - E76e8f01ad)
2008. máj. 9. 19:09
erre írtam, hogy 11 éves koráig zsarolt és vert lány valószínűleg számba se vette azt a lehetőséget, hogy az apja nem egy sátáni istenféle, akinek senki nem árthat.
65. e76e8f01ad (válaszként erre: 63. - Spinneli)
2008. máj. 9. 19:01
Nos 100 szonak is 1 a vege.En csak 1 dolgot nem ertek ebben a dologban.A lanyt az apja a sajat elmondasa szerint 11 eves kora ota kenyszeritette sexualis viszonyra.Namarmost az apa 18 evesen zarta be.Azt gondolom eleg felnott volt ahoz hogy szoljon az anjanak,vagy elmegy a rendorsegre es feljelenti.Mielott meg bezarta volna.Mert hat az apjaval csinaltak a beton ajtot.
64. spinneli (válaszként erre: 63. - Spinneli)
2008. máj. 9. 18:52

ne a mi egészséges szempontjainkból nézzük.


arrafele valszeg 1 éves kortól minimum a verés volt a reggeli, leki zrika meg az ebéd és a vacsora.

63. spinneli (válaszként erre: 60. - B46d5f17a9)
2008. máj. 9. 18:51

szerinted egy ilyen tipusú apa mellett milyen személyisége alakulhatott egy lánynak, attól független, hogy addig nem volt elzárva?

egészséges és logikus mi több önérdekérvényesítő semmiképp sem.

62. spinneli (válaszként erre: 57. - E76e8f01ad)
2008. máj. 9. 18:49

Nem mondom hogy egyátalán nem, de csak ismételni tudom magam:

az állam ne azért segítsen mert a bunkert az Ő támogatásukkal építették, elvégre nem erre a célra adták, azért mert egy elmebeteg állat erre használta, már nem az Ő felelőségük.

Segítsenek azért, mert egy állampolgárukat kirívó trauma érte, de mint mondtam nem hiszem, hogy ez csak az állam és elsődleges kötelessége lenne.

Igazából ennyiről van szó részemről.

61. e76e8f01ad (válaszként erre: 60. - B46d5f17a9)
2008. máj. 9. 18:32
Latod meg elkepzelni sem tudod hogy ,hogy nem tett valamit annak erdekeben hogy kijusson!Mert nem tudott tenni semmit!Ezt kene mar felfogni.Azzal fenyegette oket az oreg hogy elgazositja oket.Annak is orultek hogy enni visz nekik.Hiszen szegeny csaj ott bolondult meg.Mert nem tiszta mar az elmelye,ami nem is csoda.
2008. máj. 9. 18:04

- őszintén egy ilyenről nem sok véleményem van - nem, hogy sok rossz, vagy eseteleg jó - egyáltalán nincsen, mert még azt sem érdemli meg, hiszen egy utolsó .... (mindenki képzelje bele, amit akar)



- és itt is meglátszik az emberek érdektelensége, mert lehet, hogy tudták, de nem foglalkoztak vele, mert hát "nem az én dolgom, minek ártsam bele magam, intézzék el egymás között, nekem meg nem szól szám, nem fáj fejem" - ugye, milyen egyszerű? hányan magyarázzák így, hogy miért nem tettek valamit, miért nem szóltak valamiről? mégis kegyetlen érdektelenség - és ismerve az emberek ilyetén érdektelenségét, akár egyedül is intézhette az egészet - szerencséje volt, mert mindenki szemet hunyt


- a lánynak is valahol közreműködnie kellett a dologban - nem mondom, hogy feltétlenül élvezte is - de akkor sem volt már gyerek, amikor ebbe belekerült és ennyi ideig, meg ennyi gyerekkel nem létezik, hogy egyszer sem adódott alkalma semmiféle megoldást találnia, csak épp most és most is csak véletlenül :-o nem létezik

2008. máj. 9. 17:25

A leköszönő miniszterekkkel,meg sorolhatnánk kikkel nagyon együtt érzők,amikor végkielégítésről van szó:)


A történet szomorú,minden érző embert megmozgat belülről.Hogy ki miylen következtetésekre jut és milyen elvárásokkal érzi,hogy "kompenzálják"a családot,egyéni.Ez szerintem nem nagyon vita téma...

58. e76e8f01ad (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2008. máj. 9. 17:21
Igen Engem nagyon,felhaboritott ez a historia,es nagyon sajnalom oket.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook