Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról az osztrák szörnyetegről? fórum

Mi a véleményetek arról az osztrák szörnyetegről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. spinneli (válaszként erre: 25. - 96d1867028)
2008. máj. 4. 18:39
ahogy olvastam egy igen erős zsarnoki személy volt, az ilyet ha sejtenek is valamit szomszédi körök nem nagyon basztatják.
2008. máj. 4. 18:38
Szerintem a felesége is tudta, mert ha 1 évig prostihoz járt volna és nem veszi észre azt megértem de ennyi ideig....nekem bűzlik a dolog de szerintem előbb-utóbb megtörik a nő is.
2008. máj. 4. 18:34
Ti nem találjátok enyhén szólva is furcsának, hogy senki sem vett észre semmit?
2008. máj. 4. 18:08
EZ EMBER??????
2008. máj. 4. 17:17
Igen, inkább bele sem gondolok.
2008. máj. 4. 17:11

Szörnyű, hogy ilyen emberek? járnak-kelnek, bárhol, és hogy ilyen sokáig nem vette észre senki, hogy mit művelt ez az elmebeteg! Ezt nem is értem, a felesége se vette észre? Ezt olyan hihetetlennek találom.


Volt egy szomszéd, aki kb. 10 évvel ezelőtt nagyon magas villanyszámlát fizetett, és nem értette miért. Most értette meg, hogy ő fizette a pince villanyszámlájának egy részét! De akkor nem tudta, és nem hogy kinyomozta volna, szépen kifizette és kész. Meg ha a kutyáját vitte sétáltatni, a kutya mindig ugyanott a pincénél ugatott, de ő azt hitte, hogy azért, mert örül a sétálásnak. Mekkora barom!!


Rossz belegondolni, milyen egyémek léteznek!!!

2008. ápr. 30. 16:07
Mi a véleményem?Pont ez,hogy egy szörnyeteg,és nem ember...Elvenni a saját lányának a fiatalságát,és még erőszakoskodott is vele,teherbe is ejtette...hát erre nincs szó,hogy milyen egy alattomos,beteg ember.
20. d606bc0fd7 (válaszként erre: 18. - E76e8f01ad)
2008. ápr. 30. 16:04
Engem akkor fog el mély szomorúság, ha belegondolok, hogy hányan élhetnek még így, akikről szintén semmit sem tudnak.
19. e76e8f01ad (válaszként erre: 16. - Szakál Mónika)
2008. ápr. 30. 15:32
Hidd el hogy ez az ember nem lessz ongyilkos,nem az a fajta,az ilyen nagyon felti az eletet.A masik meg eljen is,tudja meg milyen elve evekig rabkent sotetben elni.
2008. ápr. 30. 15:27
Annyira mely szomorusag fog el mikor azokra a gyerekekre gondolok,lehet az anyukajuk meg irni vagy olvasni sem tanitotta oket,Milyen eletuk lessz ezutan.Nahat mikor az oreget mutatjak,ecceruen kajakra forog a gyomrom.Mit csinalhattak egesz nap?A masik pedig nem igaz hogy nem voltak betegek soha, csak most.Azon csodalkozom hogy nem kaptak barmifele fertozest ott annyian eggyutt.Borzalmas
17. 7004ca251b (válaszként erre: 15. - E76e8f01ad)
2008. ápr. 30. 14:36
az egyik gyerek,aki a pincében élt az anyjával,nagyon megbetegedett,és órházba kellett vinni,ahol segítséget kért egy orvostól.Mondjuk ,ha azt veszed,az a gyerek meg ott élt le 18évet,de mégis érezte,hogy nem az a normális,ahogyan élnek,ebből adódóan,nem értem,hogy az anyuk,hogy bírt ebbe beetörődni,hiába mondják sokan,hogy ilyenkor kialakul a stocholm szindróma meg,már nem érzik,hogy mi a normális,mert a fogságtól eltorzul a személyiségük,ez biztos mind igaz,de akkor az a gyerek,aki az egész életét így élte e,hogy hogy érezte,nem frankó ahogy él,mig az anyujuk akinek régen volt része a nosmál életben,miért nem próbált meg tenni valamit?
2008. ápr. 30. 13:45
Én is teljesen elborzadtam amikor meghallottam. De én nem védelmet adnék neki,hanem egy az egyben golyót. Mondjuk azt én sem értem, hogy miért nem próbáltak meg kijutni. Az is elképzelhetetlen, hogy a feleségének ennyi éven keresztül nem tűnt fel semmi, vagy hogy nem próbálta keresni a lányát? Mert neki azt mondta az öreg, hogy elment a lány valami szektába. Szerintem egyébként az öreg még mielőtt ítéletet hirdetnének öngyilkos lesz. Vagy utánna. Az ilyenek mindig azt csinálják. Éljen a tudattal tovább a család.
2008. ápr. 30. 10:25
Vegul is hogy talaltak meg oket?
14. 7004ca251b (válaszként erre: 13. - D606bc0fd7)
2008. ápr. 30. 09:59

úgy tudom,hogy igen,az volt,mert állítólag az öreg,atom bunkernek építette.

De aztán kitudja,mi az igazság.

Mondjuk ,nemtudom,frua nekem ez az egész.Régebben én is laktam panellakásban,és teljesen mindegy ,hogy mi célból,állatokat tenyészteni,atombunkernek,vagy a lányomat rejtegetn,de nem tudtam volna megcsinálni,hogy kialakitok ott egy komlpett lakást(fürdővel,wcvel,vízvezetéket oda,stb) és senki nem kérdezi meg a házban lakók közül,a közös tulajdonú pincében,hogy mégis mit kalapálok meg csempézek?meg úgy egyáltalán mi a szart csinálok?ha meg már megépült,nem igaz,hogy senki nem látta,hogy nem bicikli tárolónak használja,hanem naponta lehord kaját,meg miegymást...

13. d606bc0fd7 (válaszként erre: 12. - 7004ca251b)
2008. ápr. 30. 09:55
Persze, de más is lakott a házban. Gyerekek is. Valaki csak meghallotta volna, ha dörömbölnek. Vagy hangszigetelt volt a pince?
12. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - Fef600b7b6)
2008. ápr. 30. 09:53
Ez nekem is sokszor eszembe jutott,mióta hallottam ezt a történetet,hogy miért nem ütötte le,szúrta le,vagy bármi ?de ma hallottam,hogy állítólag az öreg olyan szinten csinálta meg ezt a bunkert,hogy nem is kulcsal nyílt az ajtó,hanem valami számkombinációval.Ha megöli az öreget,ott rohad meg az öreg hullája is ,ők meg éhen...
11. Dizzz
2008. ápr. 30. 09:50
a hoxán nem minősítem, mert próbálok intelligens maradni, de otthon .....
2008. ápr. 30. 09:42
Nem hiszem el,hogy a feleség 24.éven keresztűl nem vett észre semmit!!!
2008. ápr. 30. 09:37
El tudom képzelni, hogy megtörténhet ilyesmi, de ennyi éven keresztül?...Natascha Kampusch-nak is sikerült megszöknie 8 év után. Nem hiszem el, hogy 24 éve alatt egyszer sem lett volna alkalmuk valahogy kijutni vagy valamilyen jelt adni.
2008. ápr. 30. 09:32
Felfoghatatlan az ilyen tortenet,Hogy nem vettek eszre a szomszedok a korulottuk levo emberek,a feleseg,nem hiszem hogy nem tudott rola.Egyebkent borzalmas,azok a gyerekek akik soha nem lattak napvilagot,szerintem csak elo halottak,es soha nem epulnek fel lelkileg testileg.Az egeszben ez a szomoru.
2008. ápr. 29. 11:52
Annyira hatott az öreg patkány pszichikai és lelkiterrorja, hogy az évek alatt a bentlévők már nem is akartak szerintem kijönni,ez alatt azt értem, hogy a helyzetet megszokták, eltorzult a valós kép, a gyerekeknek nem létezett másfajta világ,csak a pince. Hiszen a legnagyobb gyerek már 18 év körül van, csaj is közben idősödött. Elég lett volna, hogy amikor a papa "meglátogatta őket" az egyik az ajtó mögött áll és jól fejbevágja, majd megöli, vagy bármi... Amúgy elképesztő történet...
2008. ápr. 29. 08:20
szörnyű, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet!
2008. ápr. 29. 08:19
Az ilyen "pszihopatának" az elmegyógyintézetben van a helye!!!!!
2008. ápr. 29. 08:08
aberált állat!!!!
2008. ápr. 29. 08:07

Én is láttam, és marha érdekesnek tartom, hogy az öregasszony, hogy a francba nem vette észre!!! Meg azt is, hogy mi a fenéért nem akartak kitörni onnan?????

Egyébként borzalom, hogy ilyen is van!!! Na de miért ne lenne!!!!!

2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Fef600b7b6)
2008. ápr. 29. 08:04
Én is láttam,nekem sok furcsaság van a dologban az egész stori sántít.
2008. ápr. 29. 07:58
Én teljesen kiakadtam, alig tértem magamhoz az esti Tények után. Hogy létezhet ilyen a XXI. században????
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook