Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a nőről, a pasasról és úgy az egész helyzetről? fórum

Mi a véleményetek a nőről, a pasasról és úgy az egész helyzetről? (beszélgetős fórum)


1 2
5. csillubaba (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. jan. 20. 08:32

elírtam!! így más az értelme, helyesen: előttük


bocsi

4. csillubaba (válaszként erre: 2. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 20. 08:30
Egyet értek veled. A nő tudta mit vállal, de most már nem nyugszik sé fel akarja fedni a titkot vállalva hogy tönkretesz egy családot. Szegény feleésg nem lennék a helyébe... de a pasi is jól bírhatja idegekkel ha 8-9 éve csinálja ezt a kettős életet. Csak még az a fura nekem hogy a 8 éves gyetreknek az még nem tűnt fel miért nem mennek soha el hármasban sehová?? Márpedig ha egy városban laknak biztos hogy nem járnak együtt sehová!!
2013. jan. 20. 08:27

"A párom teljesen elzárkózik attól, hogy felfedje előttünka kettős életét."


Most akkor ki nem tud, és mit?


Egyébként mindenről az anyuka tehet.

2013. jan. 20. 08:27
Érdekes, hogy egy nő tud annyira szerelembe esni, hogy ilyen életet bevállaljon. További kommentem meg olvashatatlan lenne. Én magamból kiindulva, nem keverednék ilyen szituba szinte biztos vagyok benne. Sajnálni csak a kicsit tudom. Az igazság mindig kiderül...
2013. jan. 20. 08:14

A héten olvastam egy érdekes cikket egy ehti újságban, nagyon gázos az egész téma, kíváncsi lennék hoxások a véleményetekre. Kimásolom a cikket:


"8 éves gyerekemnek szeretnék egy családi titkot felfedni úgy hogy ne sérüljön meg a kis lelke.

Apukának rajtnk kívül van másik családja, ahol két nagy gyerek, és a feleség és az apai nagyszülők se tudnak a létezésünkről. A párom teljesen elzárkózik attól, hogy felfedje előttünka kettős életét. A mi közös gyermekünknek sem szeretné elmondani. Mostanában néha kérdezgette hogy apa szülei élnek -e. Anyák napján az apai nagymamának is készített ajándékot hogy apa vigye el neki. A mai facebookos világban elkerülhetetlen hogy ne bukkanjon rá a családi viszonyokra.

Mikor és hogyan tudja meg az igazságot?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook