Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a gyulai korház szülészetéről? fórum

Mi a véleményetek a gyulai korház szülészetéről? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 29. 11:37

Sziasztok!!

Tudnátok ajánlani egy jó nődokit? Akihez eddig jártam, nem szivesen mennék vissza.

Köszönöm!

2009. febr. 15. 20:32

Szia!


2007 októberében szültem a gyulai kórházban. Az orvosom és a szülésznőm is fogadott volt. Mind a kettőjükkel meg voltam elégedve. Szerintem a nővérkék is nagyon készségesek és aranyosak voltak. Mindenben segítettek. Viszont a csecsemős nővérekről semmi jót nem tudok mondani. Rosszkedvűek, morcosak és kiállhatatlanok voltak. Néha féltettem a gyerekeket nehogy bántsák őket.

2009. febr. 3. 20:08

Én 3 gyereket szültem a gyulai kórház szülészetén.Az elsőt még anno a Jakubecz doktor idejében.Aki ismerte,az tudja,hogy milyen katonás rend volt akkoriban ott.Na,most nincs.Ennek ellenére nem tudok rosszat mondani.Hozzáállás kérdése minden.

De lehet menni magánklinikára is szülni,az valószínűleg tetszetősebb,és kinyalják a fenekedet is(talán....),csak fizesd meg.

2009. jan. 4. 18:11

Szia!


Csak most találtam ezt a fórumot... Én Gyulán szültem, de nem tudok túl sok jót mondani róla. A legnagyobb gond az újszülött osztály higéniájával va.

2008. okt. 19. 14:22

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni ebben a témában, tapasztalatokat esetleg történeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook