Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a felháborító anyakönyveztethető nevekről? fórum

Mi a véleményetek a felháborító anyakönyveztethető nevekről? (beszélgetős fórum)


2006. nov. 27. 09:16
Nem is tudtam hogya pistike egy virág neve is!
2006. nov. 27. 09:07
Megnéztem az 1998-as utónévkönyvben, nincs Pistike az anyaknyvezhető nekvek között!!
5. e71af41436 (válaszként erre: 4. - 'szti)
2006. nov. 27. 09:02

jaaaaaaaaaa


hát ez nekem fel sem tünt :DDDD

2006. nov. 27. 08:32
lánygyereknek elég furcsa ötlet a pistike nevet adni, bár ez egy virág neve is, talán ezért nem volt fennakadás
2006. nov. 27. 08:27

Ahogy az istván becézhető úgy szerintem a pistike is.max itt a becézett forma lesz az istván.én évek óta nem használom a bernadettet hanem dettiként mutatkozom be.még hivatalos helyen is.

engem sokkal jobban bosszant a sok dzsenifer,aleandró,szintia,és a hasonló nem magyar förmedvények.

2. gota
2006. nov. 27. 08:06

Hát igen, ez a gyerekkel szemben kiszúrás. De azért vannak vicces lehetőségek is. Volt egy haverom, Nagy volt a vezetékneve. Ő azt mondta, ha fia lesz, Barna lesz a keresztneve. :) Aztán a végén Robi lett a kisfiú.

De ez a Pistike engem is kikészített volna...

2006. nov. 27. 08:03

Szerintem felháborító hogy egy szülő felelőtlenül választja meg a gyermeke nevét!

Nem gondol arra, hogy mennyi csúfolódás érheti a gyermeket. Ahol lakom ott az egyik anya azt azt a nevet adta a LÁNYÁNA hogy, PISTIKE!

És ebbbe nem kötöttek bele!

És még a többiről ne is beszéljünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook