Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a családomban történt eseményekről? fórum

Mi a véleményetek a családomban történt eseményekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. júl. 11. 14:13

semmi jogod tiltani

elváltatok,azt mutat be a gyerekeknek,akit akar

akár hetente mást


de megértem,hogy ez neked rosszul esik


mindent el mondtak az előttem szólók:fejet fel,kapd össze magad előttük


ugyanakkor tudod"engedd közel magadhoz a barátaidat,de az ellenségeidet még közelebb"


egyébként sem árt egy normális emberi kommunikáció kialakítása,hogy egyeztetni tudjátok a gyerekek dolgait


ha marjátok(akár csak hidegháborúban is egymást),annak mindig a gyerek issza meg a levét

5. kisgynevtanonc (válaszként erre: 1. - Benibubu)
2012. júl. 11. 14:06
Szerintem én hasonló módon mint te. Nehéz helyzet. Tulajdonképpen el kell fogadnod azt a nőt, hiszen ha már régóta együtt vannak, még ha szeretőként is, akkor csak egy komoly kapcsolat. És akkor előbb utóbb úgy is megismerné a gyerekeket. Asszem én próbálnék a dologgal a lehető legkevesebbet foglalkozni. Ismerd meg, bármennyire is nehéz, a csajt, hiszen a gyerekeidhez köze van! Nem csak ő a hibás, gondolom ezt te is tudod. Egyébként meg emelt fővel csináld végig, legyél büszke, nehogy már azt higgye valaki, főleg nem az exed, hogy szenvedsz...... Ja és nem ártana bombázónak lenni amikor ott a csaj is :)
4. csgybzs (válaszként erre: 1. - Benibubu)
2012. júl. 11. 14:05
Elváltatok. A férjednek új élete van, azt csinál benne amit akar. Valószínűleg ő sem fogja eltiltani a következő párodtól a gyerekeiteket. Érdekes lenne, nem?
3. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Benibubu)
2012. júl. 11. 14:04
Fogadd el a helyzetet, mert semmi jogod tiltani.
2012. júl. 11. 14:04
Én kiakadnék, persze a felnőtt énem azt súgja, hogy higgadtan és méltóságteljesen kell kezelni még az ilyen helyzeteket is. Csak sajnos az életben olyan kevés a higgadt és méltóságteljes ember, hogy addig-addig...én is gyarlóvá, kicsinyessé válok néha, mint sokan mások. Igyekszem tenni ellene, szerintem te is tedd ezt!
2012. júl. 11. 14:01

Sziasztok!


Tök új vagyok itt,de tetszik az oldal,és szeretném kikérni a véleményeteket.


Ti hogy dolgoztátok fel,hogy a gyerekeitek az apás napokat azzal a nővel (is) tölti aki másfél éven át szeretőt játszott amíg még házasságban éltünk,és vigyorogva végignézte ahogy szétmegy egy család? :(

Engem szét vet az ideg már a gondolattól is,hogy ez a nő a gyerekeim közelében van.

Szerintetk hogy kéne ehhez a dolghoz állnom? Nem nagyon tudom túltenni magam ezen.

Nyilván szeretném a gyereke miatt a legkevesbb vitával kezelni ezt az ügyet,de nagyon idegesít a dolog.

Most pénteken találkoztak először,persze a férjem nem szólt róla előre,mert én megtiltottam neki,hogy a találkozzanak. Csak a gyerekek mondták mikor visszajöttek.

Ti,hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Vagy csak én reagálom túl a dolgot???


Köszi ha írtok!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook