Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed az egészségügyről? fórum

Mi a véleményed az egészségügyről? (beszélgetős fórum)


2007. jan. 30. 09:14
Én is eü. dolgozó vagyok.Senkivel nem akarok vitába szállni.Én mindig is ápolónő szerettem volna lenni,és az is lettem .Imádtam a munkám és nem volt olyan nap,hogy ne örömmel mentem volna dolgozni.De mióta itthon vagyok a gyerkőcökkel nagyon sokminden megváltozott és sajnos rossz irányba.Valószínű,hogy már nem is megyek vissza,igaz nem is tudnék 12 órázni 2 gyerek mellett.Az igaz,hogy orvosból és nővérből is van jó és rossz.A jelen helyzetben ez tényleg szerencse,hogy kivel hoz össze a sors.Az biztos,hogy én bajban lennék,ha hirtelen kórházba kéne menni vmelyik családtagommal,mert nem merném egyik orvosra sem rábízni őket.Főleg ha műtétről lenne szó,mivel sebészeten voltam.
10. 946d387370 (válaszként erre: 8. - Androb)
2007. jan. 29. 22:59
Egyetértek.Nem kell minden eü.dolgozót egy lapra venni
9. 946d387370 (válaszként erre: 4. - 42892ee56f)
2007. jan. 29. 22:57
Jó hogy más is így érez, sajna ez az osztályos dolgokra is vonatkozik.
2007. jan. 29. 22:38

Bercsi!

Én egészségügyi dolgozó vagyok, de megkérem Őnt, hogy ne álltalánosítson.

Köszönöm!

2007. jan. 29. 22:12
Kész katasztrófa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. jan. 29. 22:11

Az egészségügyi dolgozók hozzáállásáról is beszélhetnénk (mindenféle személyeskedés nélkül!).

Sajnos volt benne részünk tavaly, az orvosokra -zömében- csak rosszat tudok mondani.

5. dee
2007. jan. 29. 22:00
Szerintem is katasztrófa.Már nincs olyan területe az egészségügynek,amit ne romboltak volna szét.
2007. jan. 29. 21:55

Én eü-ben dolgozom.....

És mondhatom, hogy egyre rosszabb a helyzet. Az a sok adminisztráció, amit ránk sóznak(én háziorvos mellett vagyok), elvész az ember. Néha a betegre sincs idő...Ez igy van, sajnos.

2007. jan. 29. 20:08

Ma voltam kontrollon abban a kórházban ahol szültem. Hát szomorúan mondta a főorvos néni, hogy a következő kontroll már lehethogy nem lesz meg a kórház. Ráadásul ahová tartozom címileg is, azt is bezárják.

Magyarán az ÁLLAM BÁCSI ELMEHET A P.....BA!

2007. jan. 29. 20:00
Nekem idáig is az volt a véleményem, hogy az ember csak beteg ne legyen, most a reformok miatt meg egyenesen féel, hogy mi lesz. Lehet, hogy pár év múlva minden nagyon jól fog működni. De addig mi lesz? Manapság, ha nincs protekciód, vagy nem adsz pénzt, akkor órákig kell várakozni a rendelőbe, a kórházba meg rád se néznek. Persze vannak kivételek.
2007. jan. 29. 19:11
Mi a véleményed az egészeégügyről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook