Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed az egészségügyről? fórum

Mi a véleményed az egészségügyről? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2018. aug. 21. 15:15
a stadionoktól meg a templomoktól már herótom van.meg az olyan utaktól,amik másnap beszakadnak,talán mert kilopják a belevalót.
880. Mezei Virág (válaszként erre: 875. - Andita1)
2018. aug. 21. 14:26

Ilyenkor legalább tudsz máshova fordulni?

Ez elég tré így...

879. Amaunet (válaszként erre: 867. - Dodi44)
2018. aug. 21. 04:12
Ennyi bölcsességet!:D
878. Dodi44 (válaszként erre: 877. - Lapbarna)
2018. aug. 21. 03:34

Kedves Lapbarna, ugyan nem tartozom neked magyarazattal mondataimert, de ugy erzem, hogy talan eleg nagy szelet erzel a vitorlaidban, ami nem egeszen a valosagot fedezi...

Nem e, elsiettel palcat torni folottem...


"Sanyarú gyermekkorod vokt, mint meséled. Vagy mégsem?! Hisz nosztalgikus felhanggal emlegetsz mindent, ami jus hazánkban történt veled - hány éve is?"

--- Evek, jelentektelenek, a megtortenesenek van jelentosege, mert az velem tortent meg.

Nem szulettem ezust teas kanallal a szamban. Amim van es volt, azert en dolgoztam meg, aminek az arat nem forintban lehet csak leirni.

Nem panaszkodaskent irtam le, csak a valosagot. Senkitol soha nem fogadtam el, es nem is kertem adomanyt, nem is tartozom senkinek sem.


De mondd, miért érzed úgy, hogy egy cipőt hordasz itt bárkivel is???

--Az utolso nyolv evben, tobb mint ket es fel evet otthon eltem. Az alltalanos iskolatol kezdve, mindenkivel egyforma lehetosegein voltak


Nyilván az sem mindegy, mit tanul. A filozófia ritkán kifizetődő.

---Itt sem ultem a baberjaimon, itt is tovabb kepeztem magam.


Orvos, elvárt hálapénz, gyakran amellett is "leszarás", nincs rendben.

--- otthon meg mindig megvan az aelmelet elfogadasa, hogy egy trabantal semmiesetre nem van jogon elmenni egy BMW, vagy Benz mellett...

---nem kell elfogadni, vegezd el az orvosi kepzest, es tedd a Te labadra az o cipojuket.

A fiam itteni baratai hazamentek az otthoni egyetemekre, kifizettek a tandijakat es otthon is maradtak es orvosok is lettek nagyreszuk, (fiam most is otthon tolti a szabadsagat barataikkal) mig egy reszuk visszajott es letettek a kulonbozeti vizsgakat.


Az meg egyenesen vicces, ahogy leírod, hogy megy ott nálatok egy vizsgálat.

--- Mond miert banto az valakinek, ha van alkalma osszehasonlitani ket helyen a dolgok mukodeset?

Egyszer is hasznaltam olyan osszehasonlitast, hogy ez cukor a masik meg saros? A hozzaszolasom folotti kovetkezo hozzaszolo, meg a Sved orszagi egeszsegugyet hozta fel hasonlitasnak, igaz, nem annyira reszletesen mint ahogy en. Azt is rossz indulatbol tehette?


Ha szerinted itt jobb, akkor nyilván nem mostanában voltál itt vizsgálaton. És tényleg!

---Amikor evekid otthon voltam szuksegem volt ra, hogy a szegedi Klinikak vendeglatasat igenybe vegyem.


Én speciel soha nem nyilatkozom bezzeg-felkialtással olyasmiről, amiről fogalmam sincs.

---Nem e ezek taboraba lehetne sorolni engemet is?

---Valahol is a hozzaszolasaim kozott egyszer is olvashattal olyan mondatomat, amiben azt irtam, hogy neked egy forintal tobb van mint nekem, vagy annak a reciprokat?

Mashol sincs kolbaszbol a kerites, akar mit is bombolnek a propagandistak...

Ha netan, mashol tortent ugyintezesi modokkal is alkalmunk akad megimerkedni, talan a poharunk felig tele fog lenni, nem pedig felig ures...

[ Fizettel te mar a kethonapi fizetesednel nagyobb szamlat ki, mert elfelejtetted a CT vizsgalatom datumat?

--- en mar igen. De csak egyszer!!! ]

877. lapbarna (válaszként erre: 867. - Dodi44)
2018. aug. 20. 17:39

Nos.

Sanyarú gyermekkorod vokt, mint meséled. Vagy mégsem?! Hisz nosztalgikus felhanggal emlegetsz mindent, ami jus hazánkban történt veled - hány éve is?

Régóta külföldön élsz, anyanyelvedet is használod, ez dicséretes. De mondd, miért érzed úgy, hogy egy cipőt hordasz itt bárkivel is???

Abban teljesen igazad van, hogy tanulnia kell annak, aki jobb életet akar. Nyilván az sem mindegy, mit tanul. A filozófia ritkán kifizetődő.

Pincér, kiszolgálás, borravaló, rendben van.

Orvos, elvárt hálapénz, gyakran amellett is "leszarás", nincs rendben.

Az meg egyenesen vicces, ahogy leírod, hogy megy ott nálatok egy vizsgálat.

Ha szerinted itt jobb, akkor nyilván nem mostanában voltál itt vizsgálaton. És tényleg!

Én speciel soha nem nyilatkozom bezzeg-felkialtással olyasmiről, amiről fogalmam sincs.

876. semleges (válaszként erre: 871. - Andita1)
2018. aug. 20. 16:16
Egyiket sem akarom kipróbálni.
875. andita1 (válaszként erre: 873. - Bnedora)
2018. aug. 20. 16:14

Elhiszem hogy rossz otthon, de ott legalább látja orvos az embert. Itt szinte lehetetlen hozzájuk bejutni. A nővér bírálja el hogy kell-e doki.

De az szerintük sosem kell.

A statisztika szerint itt egy nap alatt egy orvos 2-3 beteggel találkozik.

Fiamnak 6 évesen elkezdett vastagon hámlani a bőre, aztán leesik az összes körme kezén-lábán. Első nővérke válasza:

-Majd visszanő!

Másik azt mondta hogy:

-Biztos iskolai stressz.

874. unom (válaszként erre: 868. - Image13)
2018. aug. 20. 13:41
Mesélj, mikor volt jó?
873. bnedora (válaszként erre: 871. - Andita1)
2018. aug. 20. 13:36
Nem tudom milyen a svéd, de úgy látszik ritkán jársz orvoshoz, legalábbis Budapesten. Tudnék mesélni.
872. ab61752c45 (válaszként erre: 867. - Dodi44)
2018. aug. 20. 13:31
az élet olyan ,mint egy doboz bonbon.senki nem tudja,mit vesz ki belőle.
871. andita1
2018. aug. 20. 01:42

A magyar egészségügyre ne panaszkodjon senki.

Előbb tessék kipróbálni a

svédet...

870. Dodi44 (válaszként erre: 868. - Image13)
2018. aug. 20. 01:20

Ne csapjuk be magunkat.

A vilagon sosem volt, es nem is lesz egyenloseg!

Az egy utopisztikus hiedelem.

A velunk elhitetett hiedelem, egy szinpadi jatek...

Emlekszem, a regi "beke idoben" amikor en gyalog mentem a vonat allomastol a falunkba, negy es felkilometeres kovesuton, piros nyakkendovel a nyakamban, ramdudalt en lementem az utrol a porba, es elgurult mellettem a parttitkar, az meg a szurke volgaba ulve nezett ki az ablakon ram, ugyan abba a faluba menve...

--- pedig volt ket-harom ures ules a volgaban...

869. Guruljka (válaszként erre: 865. - Kristo_f)
2018. aug. 20. 00:49

Volt kisebb nőgyógyászati műtétem. Szobatársam volt egy fiatalabb nő, probléma és műtét ugyanaz, orvos ugyanaz, de ő privát alapon volt nála.

Őt egy nappal előbb műtötték.

Már én is túlestem a műtéten, a nő akkor már mocorgott erősen, hogy valami nem stimmel. Ülni sem tudott rendesen, csak féloldalt, mint szülés után, pedig lézeres műtét volt, a méhszájon. Azaz nem az ülőfelületen...


Másnap már én is így voltam, sajagott és nem tudtam ülni. Addig nyivogtunk, míg a doki megnézett mindkettőnket. Kiderült, hogy a műtétkor használt "lapoc", bármi legyen is az, valami miatt felforrósodott és belülről mindkettőnket megégetett.

A gyógyulás kínos volt és elhúzódó, az égett területre sok minden jellemző, de az nemigen, hogy szárazon tartható.


Mindezért a csaj jattolt is, én leglább nem fizettem az "élvezetért". - Maga a műtét korrekten lezajlott mindjettőnknél, de ez a kiegészítés felejthetetlen...

868. image13
2018. aug. 20. 00:22
rohadjon meg az összes miniszter!Szét ba....szták az egészség ügyet.Persze nekik megvan a saját klinikájuk,ahol soron kívűl fogadják őket.
867. Dodi44
2018. aug. 20. 00:06

Ha elutazom valahova, keves a gazsim, akkor viszek magammal elemozsiat (iskolas koromban megcukrozott zsiroskenyeret vittem uzsonnara, negy es fel kilometereket kellett bicajoznom a vonat allomasig es onnan haza, majd harminc kilometert vonatozni, es az allomastol ketkilometert a Gimiig gyalogolni, telen nyaron, negy evig. Ha en megtuttam tenni, akkor azt mas is![reggel hattol elott keltem es este haromnegyed hatra ertem haza]), a magam keszitette szendvicseket, es egy flokon vizet.

Szegedi lettem, ott ismerem a korulmenyeket, de ha ehes vagyok, es keveske a forint a zsebemben, a regi "Boszorkanykonyhan", vagy a Mars-ter melletti utca sarkan levo onkiszolgalo ettermekben megeszek egy csontlevest, es egy makostesztat, az kb 400+-ba kerul.

De nincsen asztalterito, muanyag tanyerok, evoeszkozok sem fenyesek.

De jol laktam.

Nem kellett borravalot adnom, csak egy mosolyal kisert Koszonom szepent!

Maskor meg a kifozdekbe vittem az etelhordomat es abba vettem es hazavittem.

Hazankban olcson es jol lehet elelmiszert, meg elkeszitve is beszerezni. Gyalogoltam, bicikliztem.

De tartalek penzem mindig volt, mert Edesapam arra tanitott meg, Fiam, nem az a fontos, hogy mennyit keresel, hanem az, hogy a honap vegere mennyi maradt meg belole, az meg megy a takarekba.

Rajtad mulik mit engedsz meg magadnak es mit nem. Ne azt nezd, hogy masoknak mijuk van. Amit keszpenzre megvehetsz azod lehet, mert ha kolcsonert veszed, akkor ket es felszereset fogod fizetni erte, abbol, amid meg nincsen is!!!

Ha pedig magasabb nivon akarunk etkezni, akkor meg fizessuk meg a kiszolgalast is, es az ottani arakat.

Senki sem van kenyszeritve, hogy nekem enni adjon, mert ehes vagyok.

Senki sem tervezi elore, hogy rossz legyen neki az eleteben, csak egyszeruen Nem Tervez Elore!!!

Majd valaki a fenekem ala teszi a toll parnat, ha nekem nincs, akkor a maset...

Az eletunk a legjobb tanito mesterunk!

Masokba nem bizhatunk, csak magunkban!

Mert akar ki is mit mond, amikor a WC-zunk, magunknak kell a papirt leszakitanunk es hasznalnunk!!!

Az elet olyan mint egy nagy futbal stadion a sok ulesekkel! Ha az elso sorban akarunk ulni, azert meg kell fizetnunk!

Iskolaba kell jarnunk, es erosen tanulnunk, hogy megalapozzuk az alapjat, hogy meg magasabb iskolaba is jarhassunk, es ott is jo jegyeket kell szereznunk, hogy meg foljebb valo iskolaba jarhassunk! Es ha azt is elvegezzuk, akkor kaphatunk tobb fizetest, mint akik az elso iskolanal abbahagytak a tanulast, vagy azt sem fejeztek be.

Az eletben a piacon valo pelda, amikor kora tavasszal van keves szamoca a piacon, dragan lehet csak megvenni! Mert keves van belole.

A szezonjaban, amikor mar sok van, negyed ara van csak,

Amely kepzettsegbol sok van, annak keves a fizetese, amelybol keves, es keresett, azok nagyobb fizetest kapnak! Az eletben az igy megtanit bennunket.

De az iskolakban meg kell am aldozatokat kell hozni, nem szorakozni jarni, szenvedni muszaly a bizonyitvanyokert, manapsag mar tandijakat is kell fizetni!

De amikor rajtunk volt a sor, akkor meg ingyen volt az iskola, es nem mentunk, inkabb szorakoztunk! Most meg panaszkodunk!

Mindenki maganak veti meg az agyat,

Ne azt nezzuk, masnak mije van, mert azt nem tudjuk, mit aldozott fel erte, mert mi nem tanultuk ugyan azt!

Ha mi tobbet tudnank , mint az orvosok, akkor azok jarnanak mihozzank! De mivel nem, mi jarunk ohozzajuk, es az lesz, ahogy ok csinaljak, az o kedvukre, nem a mi kedvunkre! Az nekunk tetszik, akar nem.

De nekunk a szuloknek a kotelessegunk, hogy a gyerekeinket elokeszitsuk a leheto legjobb eletukre.

Az eletunkben semmi sem van ingyen!!!

Ahogy vetunk ugy aratunk!

Az eletben sokszor erunk az utunk elotti elegazo utszakaszra, az egyik koves ut, a masik sima fold ut,

De ha arra nem szamitunk, hogy eso is fog lenni es a sima foldutbol sar tenger fog lenni, akkor mindenki a sima foldutat valasztana, de a kovesutbol tavolban sima betonut fog lenni, a fold utmeg csak sartenger marad...

De nekunk gyerekeink vannak, ha mi hibaztunk amikor nekunk kellett volna tanulni, most abbol tanuljunk, hogy a gyerekeinket osztokeljuk, hogy nekik a leheto legjobb eletuk lehessen jobb mint nekunk! Mert ha nem, hat ugyan ott fognak kikotni mint mi.

Mert amint mar irtam, "ki mint vet, ugy arat"!

Minnel tobbre vagyunk kikepezve, annal tobb ajto nyilhat ki elottunk!

866. Dodi44 (válaszként erre: 865. - Kristo_f)
2018. aug. 19. 22:47

"a pincérnek miért kéne borravalót adni."


Amint mindnyajan tudjuk, nem a pincer fozi az eteleket.

Tehat ha a busz varotermeben hideg van, jon a busz a soforrel, a sofornek adunk egy pofont! Ugy lenne a helyes???


Ugyan ki szeretne ingyen dolgozni?

Te, vagy Te, vagy Te szeretnel?

865. kristo_f (válaszként erre: 863. - Ab61752c45)
2018. aug. 19. 19:14

a pincérnek miért kéne borravalót adni."


Nem kell

Nem egy esetem volt amikor a kaja nem olyan volt, megjegyeztem a gondot és csak a szánlát fizettem. Verjék le a szakácson

Autószervizben csak egy esetben adtam jattot, mert azonnal foglalkoztak az autómmal és nem "majd délután.


Azért az egészségügy más, az érzékeny pont

Receptért mentem csak, de elég ócskán voltam és az aszisztens észrevette behívott azonnal

Vittem neki legközelebb egy doboz csokit

Más esetben meg megjegyeztem, hogy örülnék ha soron kívül behívnna és nem kellene várnom

Behívott

Volt egy maradék 2ezres étel utalványom, odaadtam

A kórházban viszont alig láttam a doktort, ugyhogy a zárójelentést köszöntem szépen és annyi

Adtam más esetben is, de a maximális figyelemért, ami igen jól esett.


Ismerek olyan esetet amikor magánkórházban, fizetős csípőprotézis és 100ezer jattot még adott a csaj

Na ez a vicc!

864. Mezei Virág (válaszként erre: 861. - Dodi44)
2018. aug. 19. 15:25

Van némi különbség, de a pénz a lényeg itt is...

Hálapénz pedig inkább a félelem bére!

863. ab61752c45 (válaszként erre: 861. - Dodi44)
2018. aug. 19. 08:14
a pincérnek miért kéne borravalót adni.a kaja pocsék volt,persze én is adtam,de megfogadtam,oda többé be nem teszem a lábam.könnyű betartani,ugyanis pénzem sincs rá.
862. ab61752c45 (válaszként erre: 861. - Dodi44)
2018. aug. 19. 08:12
aha.én mikor visszajártam az orvoshoz,mindenkit 9 órára rendeltek be.ott vártuk vagy harmincan,hogy a nagyságos doktor úr megérkezik olyan fél tíz tájban. rám förmedt,maga miért sántít.mondtam,mert a műtét után csak így tudok járni.ha panasza van,jöjjön vissza.hát panaszom az van,mert szerintem rosszul műtötte meg a térdemet.így jártam.
861. Dodi44
2018. aug. 18. 22:46

nekem erdekes meglatasokat olvasok, ami kisse elter a mashol megalapozott es gyakorlayban levo elettol...

Vannak orszagok, ahol egyenesen sertes a "hala penz" , borravalo, barmilyen vonatkozasokban is.

Vannak orszagok, meg ahol meg egyenesen az mar bele van kalkulalva az emberek fizeteseben, es ha van, borravalo, ha nincs az allam akkor is megadoztatja erte, a masok alltal adobevallott borravalo bevetelei alapjan. Ha a pincer pontosan , kedvesen, szolgalatkeszen jol szolgalja a vendeglo vendegeit, azt borravaloval jutalmazzak, ha valaki durva, nem a megrendelt kajat hozza ki, vagy hidegen, akkor azt nem jutalmassak meg borravaloval. az ilyen egyszeru.

Ha orvoshoz megyunk, az felenk egy elore megadott, es alltalunk elfogadott napon es orara es percre tortenik.

Ha elore lathatolag valamilyen oknal fogva en nem tudok ott lenni, azt ha azt negy nappal elore nem mondom le, akkor azt a lefoglalt idot nekem kiszamlazzak, es ki kell fizetnem, meg ha nem is megyek el, vagy lekesem azt az idopontot, vagy ha fel orat kesek is, es persze, akkor mar az orvos nem is fogad, mert masnak van mar az az ido szanva.

Egy bizonyos kor utan mar, hogy biztositsak a beveteluket, "a mi erdekunkben 3 evenket, vagy negy-ot evenkent kell idopontot kerni a CT, vagy vegbel rak vizsgalatra. es az azt koveto es az azt kovetokre. Azok mind honap, nap, ora, percre vannak beidopontozva.

Ha voltal mar felenk egy orvosi vizsgalaton, az futoszalagon megy.

A korhazak, orvosi rendelok nem a betegek gyogyitasaikra vannak keszitve, hanem a penz csinalasara!

Amikor az orad, perced elerkezett, kijon egy nover, es a nevemet szolitja, a varoban en mar ott vagyok(!) es varom, mert elotte be kell jelentkeznem a kis ablaknal, hogy megjelentem es ott vagyok, ehhez az elore erkezes 15-20 perc az elvart. Amikor a nevemet hallom, kovetem a novert. Bevezet egy kis vizsgalati szobaba, ahol leultet es kimegy. majd ugy negyed oraval kesobb bejon egy masik nover, az hozza a "munkalapot", az megmeri a magassagom, sulyom, vernyomasom, meghallgatja a szivemet es a tudomet, kerdi mire vagyok alergias es van e ragalyos betegsegem, ver fertozesem, AIDs-em es megkerdezi mi a panaszom. Majd kimegy es masik 15 perc mulva, bejon egy masik nover, es mondja mindjart jon a doki, es mi a panaszom. Megkerdezi, hogy lenne e kifogasom az ellen, ha a doki hoz magaval egy orvostan hallgatot. Persze, hogy nincs kifogas, hozza ha akarja, nem vagyok szegyenlos. Majd megint egy 15 perc, kopognak az ajtomon, es valaszolok, jojjonek be, az orvos es a "tanulo" neha csak a tanulo, aki mar mint orvos megvizsgal majd utanna bejon az orvos, az is megvizsgal, es a tanulo elmondja mit talalt velem, amit az orvos osszehasonlit az alltala vizsgalt eredmenyevel . Kedveskedes, hogy vagyok, es kozben olvassa az elozolegi nover felirt szoveget. Ugyan azt megkerdezi, nehogy felreertes legyen, meghallgaja a panaszomat, a tudomet, szivemet, ugyan azt amit mar elotte a masodik nover megcsinalt. kerdezek ezt vagy azt. Elkuld CT-re, ha kell. Arra nekem kell az idopontot megkerni a CT- korhazbol. Majd ugy masfel honapra megkapom az idopontot, ha nem emergenci, az az azonnali eletem veszelyrol van szo. Pontosan betartom az idopontot, percre! -mert ha ott vagyok, idore, ha nem, a szamla jonni fog erte!!! A biztositasom a szamlak 80%-at fizeti, a 20% az az en zsebembol jon ki! Ha kesnek az idopontomrol, vagy elfelejtem, akkor jon a szamla, es abbol a biztosito nem fizet semmit sem!!! A penz a sontos! NEM a betegseg orvoslasa...

A regi elmelet, hogy az orvos addig lesz veled, mig pontosan meg nem talalja a betegsegunket es annak okat, nem csak a tuneteket kezeli, hanem tenyleg meg is akar gyogyitani, az csak a mi kepzeletunkben letezik. Manapsag az mar nem ugy mukodik! Egy egeszseges ember nem vesz pirulakat! Az nem jo uzlet a gyszer gyaraknak! Azok allando vasarlot akarnak! Nezd meg, felenk a vernyomas szamat habiruba vittek! A regebbi orvosok azt mondtak, az eletkorunk + szaz! Manapsag az nem jo, mert az uj uzlet szerint a vernyomas az 130-140 folott nem szabad, hogy legyen, mert akkor mar pirulakat kell vasarolnunk hogy lejjebb vigyuk!

Egyik orvosbaratom, aki egy vilaghiru klinikan dolgozott, panaszkodott, hogy meghataroztak nekik, hogy egy beteggel maximum 20 perc a megengedett ido, majd evek soran lejott az a 20 perc 10 percre... A fizetese maradt, amit a beteg fizet az meg emelkedik!

Amit ti mar megszoktatok es elvarnatok, az az ido mar megszunt. ha elni akarunk, alkalmazkodnunk kell az uj masok peznszerzesi taktikajaikhoz. Vagy elfogadjuk, vagy hanarebb alunk a teremtonk elott...

Nallatok maskent mukodik az egesz, van hala penz.

De kerdem en, ha egy etterembe elmegy valaki, a pincernek ott is borravalot kell fizetni! Itthon is otthon is. Mert az etterem tulajdonosai csak az abszulut minimum bert fizetnek a pincereknek, a tobbi beruket azt a borravalobol szedik ossza, ha gondosan es jol vegzik a munkajukat, jol szolgalnak ki! A borra valo egyes ettermekben 10-15-20 %-a a szamlanknak.

Az orvosok akik hosszu evekig jarnak iskolakba, orvosi egyetemre, azokat nem ugy fizetik, mintha az iskolak eveihez es tudasukhoz beszamitva adjak meg a bereiket. Ezert annak potlasara van a halapenz.

Itt nem kerestem rosszul, talan az atlag, vagy kisse a folott kerestem, de az orvosok itt tizszereset kapjak az en fizetesemnek.

Ezt az orvosok otthon is tudjak, ezert fogadjak el a halapenzt.

860. Mezei Virág (válaszként erre: 859. - Globus)
2018. aug. 18. 15:52

"A beszélgetés része megvan"

Már csak az a bibi, hogy ennél tovább általában nem is jutnak. Senki sem akar a tettek mezejére lépni! ;)

Káááár! Mondá a varjú.

859. globus (válaszként erre: 858. - Mezei Virág)
2018. aug. 18. 15:44

Igen, így kellene.

A beszélgetés része megvan :)

858. Mezei Virág (válaszként erre: 856. - Globus)
2018. aug. 18. 14:36
Nekem sem tetszett egy az egyben, de ha szakemberek beszélgetnek róla, és nem kóklerek, mégiscsak jobb lehetne. Többféle megoldás is létezhet, meg kell találni a mindenki számára legoptimálisabbat. Aztán majd lehet csiszolgatni.
2018. aug. 18. 14:31

Én csak négy évig jártam a fülészetre,mert középfültő gyulladássom volt,sajnos nem a betegség okát kezelte,kutatta az orvos hanem felszúrta a fülem volt mikor egy héten három alkalommal is,de mind két fülemet.

Hát csak ennyit,szenvedtem és halló készülék lett a vége, amiért bizony jó sokat fizettem!

856. globus (válaszként erre: 855. - Mezei Virág)
2018. aug. 18. 14:15

Rá tudtam pillantani.

Ha külön fizettetnének bizonyos rétegekkel, szerinted nem törne ki forradalom? Milyen alternatíva lenne azok számára, akik közlik, hogy nem tudnak, vagy nem akarnak fizetni?

855. Mezei Virág (válaszként erre: 854. - Unom)
2018. aug. 18. 14:11

Ki lett törölve, amit írtam... ;)

+Lantos Gabriella írta cikk is. Pedig igaza vagyon, de nagyon...

Ez az egész rossz, nem lehet csak egy -egy részét átalakítani. qkába vele!

854. unom (válaszként erre: 850. - Mezei Virág)
2018. aug. 18. 13:34

Nem csak annak járna büntetés, aki kapja, hanem annak is, aki adja.

Korrupcióban mindkét fél bűnös.

853. Mezei Virág (válaszként erre: 852. - Globus)
2018. aug. 18. 13:32

Én csak egy bugyiban lehettem, mikor a felkaromból távolították el a lipómát. SZTK-ban. 2x

(nő műtött)

852. globus (válaszként erre: 851. - Ab61752c45)
2018. aug. 18. 13:27

Fiamnak is le kellett derékig, hajas fejbőrről vettek le lipómát.

Éppen aznap valamiért rosszul lett egy nő műtét közben, felvitték az osztályra.

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook