Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményed arról, ha egy ovis gyerek számítógépezik? fórum

Mi a véleményed arról, ha egy ovis gyerek számítógépezik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. febr. 7. 07:03
fejlődünk...a picik még gyorsabban...
13. 14775640c4 (válaszként erre: 12. - Munya)
2008. febr. 6. 13:25

hát igen!

halad a világ

és haladunk vele mi szülők is

és a mai gyerek ugy ért a számitógéphez hogy szinte vele születik benne van a vérében

és ha már most módjával ha segitjük akkor bizony hasznos lehet a későbbiekben, hisz iskolában és néhol már oviban is tanulják

12. Munya
2008. febr. 6. 13:21

A főnököm gyerkőceit (3-5) a klaviatúrán tanítottam meg a betűkre.


Az egyik ismim gyerkőcével (5) meg szókirakózunk az interneten.

2008. febr. 6. 13:14

nekem a nagy lányom 5 lesz márciusban

és imádja a gépet

persze bizonyos határig

a puzzle nekünk is nagyon bejön illetve a babaöltöztető és szobaberendező játékok

ill a kifestők

és hát szoktunk még ugy hogy behivom neki a word-öt

és irok betüket számokat és tanulja

hasznos de nem szabad tulzásba vinni.

a kicsit a thomas érdekli a képeket imádja ő is

amugy lehetne honlap linkeket csereberélni hátha igy ujabb játékra találunk ami tényleg szórakoztatja is őket

mit szóltok?

10. Dina2
2008. febr. 6. 12:35

Az 5 évesem szeret kirakós, párkeresős, rajzolós játékokkal foglalkozni, de max.1 órát, utána ráunk és önként otthagyja.

A kétévesem meg imádja nézegetni a képeket, fényképeket és ügyesen bánik az egérrel-kb.15 percet.

2008. febr. 6. 12:31

logikai,fejlesztö játékokkal,programmokkal nem árt szerintem...iszont lövöldözös szörnyes játékokat én nem engedtem.

nálam 4 évesen ültek elöször gép elé a fiuk.

jobban értenek már mindenhez mint én.én ennek örülök,hisz ilyen világban élünk már.nem elég korán kezdeni.

2008. febr. 6. 12:22
Ez még korai. Minimum 6 évesen engedném csak
2008. jan. 26. 16:41
Minimálisat,de egyre többet engedem őket a gép elé.Már rég van ovis feladatos "játékunk",a nagy szerette mindíg.Szóval főként logikai,minimaxos.Az elsős kedvence az autóversenyes,abban nagyon profi,de kártyázni is szeret.Játszott már harcival is,de ismétlem,ez összeszámolva sem túl sok időt tenne ki.Eddig...viszont egyedül,ha nem vagyok a közelben nem szabad,másrészt tudja hogy sokáig sem ülhet ott.Ha jó az idő pedig elsősorban kicsapom őket az udvarra:)Tehát meg kell találni a kellő egyensulyt
2008. jan. 26. 16:41
Minimálisat,de egyre többet engedem őket a gép elé.Már rég van ovis feladatos "játékunk",a nagy szerette mindíg.Szóval főként logikai,minimaxos.Az elsős kedvence az autóversenyes,abban nagyon profi,de kártyázni is szeret.Játszott már harcival is,de ismétlem,ez összeszámolva sem túl sok időt tenne ki.Eddig...viszont egyedül,ha nem vagyok a közelben nem szabad,másrészt tudja hogy sokáig sem ülhet ott.Ha jó az idő pedig elsősorban kicsapom őket az udvarra:)Tehát meg kell találni a kellő egyensulyt
5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 3. - Bb2f4e28dd)
2008. jan. 26. 16:19

Nálunk hárman együtt játszanak, így háromszor annyi időt töltenek ott, mint egyenként. :)) logikai játékokkal játszanak, minimaxossal, verekedőssel nem engedem, nem is izgatja őket. (az megy élőben)

Napi 1,5 óra a max. Eddig.

2008. jan. 26. 11:12

Hali.

Az én ikreim is játszanak, a "Minimanó" c. sorozattal (többek közt), hetente 1-2x, max bő fél órát. Szerintem ennyi bőven elég. Őket nem engedem ilyen harcimarci játékokkal játszani, inkább úgymond fejlesztő játékokat engedek, és azt is ki kell "érdemelni".

3. bb2f4e28dd (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2008. jan. 26. 10:38
Akkor úgy is kérdezem: mi fér még bele? milyen játék és mennyi ideig?
2008. jan. 26. 10:31
Attól függ mivel, és mennyit játszik. :))
2008. jan. 26. 10:28
Káros? Hasznos? Gyereke válogatja?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook