Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV2 új Talk show-járól Jhosi Bharat-tal? fórum

Mi a véleményed a TV2 új Talk show-járól Jhosi Bharat-tal? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 6. 14:59
Szoktam nezni,nem maga a musor erdekel inkabb az emberek viselkedese vagyis ki mikent gondolkozik hogyan tudja eloadni a beszed stilus na ezt valtozo roviden milyen tyuk eszuek jelenkeznek es sajat magukat mennyire lealacsonyitjak/maskulonben azok/kivetel kb.ket adasban lattam ket szereplot aki tisztesegesen megallta a helyet szerintem azok mas musorban kellett volna szerepeljenek.
2009. nov. 14. 14:48

Ez kell az Istenadta népnek...!

Kenyér és cirkusz, addig sem foglalkozik azzal, hogy mi történik kis hazánkban!!

53. 27be861736 (válaszként erre: 49. - Picur1983)
2009. márc. 26. 09:37
engem egyszer invitáltak a monikába. kérdeztem, hogy és mi lesz a téma. majd ott meglátom :DDDDDDDDDDDDDDDDD amúgysem vagyok egy szereplős típus, de hogy én a nem tudom mi lesz a téma részre elmenjek.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
52. s.irma
2009. márc. 24. 09:38
Nem nézem igy nem tudok véleményt mondani róla..
2009. márc. 24. 08:36
törvénytelen. minden műsorban van minimum 1 ember, akit a rendőröknek kéne elvinni a műsorból!!!!!
50. petka
2009. márc. 18. 08:49
Nem rossz, de van elég sok borzalom az életben, nem akarom a tévében is mások szenvedését nézni. Nagyon drámai az egész. Nekem nem erre van szükségem.
49. picur1983 (válaszként erre: 15. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 18. 08:46

A Joshi Bharat sem különb mint a Mónika show!

Az én ismerősömet is csőbe húzta a TV2, hogy egy régi barátnőjével fog találkozni, és a stúdióba nem a barátnő, hanem a legnagyobb ellensége volt. a szemébe hazudott a TV2, hogy nyugodjon meg, nem férfi fog vele találkozni. Szóval nagyot csalódtam a műsorba, azóta undorodok ezektől a műsoroktól. Ezt csak azért akartam leírni, hogy más ne kerüljön ilyen helyzetbe.

2009. febr. 9. 04:52
Nekem szimpatikus a műsorvezető.
47. Anyagi (válaszként erre: 45. - Mirka)
2009. febr. 7. 18:17
Jó meglátás: agyzsugorító!
2009. febr. 7. 09:27
nem nézem. Úgyan olyan biztos mint a Mónika meg a Balázs show
45. mirka
2009. febr. 6. 15:07
Az a baj, hogy a munkából hazajövő embereknek semmi értékes műsort nem adnak. Be zsugorítják az agyunkat. Én már nem is nézem. Inkább beszélgessünk a családtajainkkal!
44. wixa
2009. febr. 6. 14:51
Megint egy felettébb nagy inteligenciájú műsor!
43. reni79
2009. febr. 6. 14:49
Néha belenézek
2009. febr. 6. 14:39
Nem tudom hogy melyiknek mi a foglalkozása, de aki nem végzett pszichológiát, annak nem engednék ilyen műsort vezetni! Egyértelműen érzések alapján döntenek, és szerintem helytelen.
41. scorpiolady (válaszként erre: 40. - Henci2)
2009. febr. 5. 21:43
Pontosan, meg nem csak mondvacsinált problémákról(pl Mónikánál tizenévesek szeret nem szeret nyavalygásai) van szó benne, és mint pl ma is(pszichologus) valódi segítséget kínál. Tegnap egész keményen megmondta a véleményét az anyának aki intézetbe adta a lányát, valamint mindig próbálja felnyitni az illetők szemét, próbálja rávezetni őket a helyes útra.
40. Henci2
2009. febr. 5. 20:35
szerintem nagyon jó abból a szempontból, hogy nem csak bólogat mint Mónika, meg sipákol, hanem tényleg olyan hasznos gondolatokat mond, ami nem csak az éppen ott ülő problémával küzködő embernek segítség, hanem mindenki másnak aki nézi a TV. Nagyon jól látja a dolgokat szerintem...
2009. febr. 5. 20:33

Az a szomorú, hogy rengeteg ember "pihenésképp", a munka után levezetésképp ilyen buta sokkoló, ostoba emberek nyomorát nézegeti.

Szilveszterkor láttam egy kis részt a műsorából, de semmivel nem jobb mint a másik kibeszélőshow

38. bosika
2009. febr. 5. 20:28
iszonyú, ki is kapcsolom a tévét, amikor jön az adás
2009. febr. 5. 20:21
butasáág, butasáág..mint az összes többi ilyen témájú készítmény
36. frutty
2009. febr. 5. 20:11
nagyon jó !
2009. febr. 5. 20:02
Nem szoktam nézni...
2009. jan. 26. 13:39

Néhányszor néztem meg a műsort, mert én pozitív gondolkodásra programozom magam, és az ott megjelenő embereknek igencsak komoly problémáik vannak egymással és önmagukkal. Maga a műsor nem rossz, attól függetlenül, hogy engem nem érdekel.

Joshi Bharat-ot nagyon bölcs és értelmes embernek tartom, remekül ért a pszichológiához, és biztos vagyok benne, hogy sokat segít a műsorban megjelenőknek. A hallgatásoknak és hatásszüneteknek nagyonis komoly szerepük van, főleg mikor emberi életek drámáiról van szó. Akkor ott nem a könnyed, felhőtlen szórakoztatás a cél, aki erre vágyik, az ne nézze meg. (Én is ezért nem nézem, de attól még nem tartom rossznak.)

2009. jan. 26. 08:12
Borzalmas, unalmas...
2009. jan. 21. 18:25
szerintem borzalmas..főleg amikor bejött ez a műsor..szerintem egy műsorvezetőnek tuni kéne magyarul...ez egy dolog, de még efelett is szemet hunyhatunk, de engem az idegesített fel a legjobban ( kb percek alatt), hogy ha megnézitek sem a Balázs show-ban sem a Mónikában nincs csönd egy pillanatra sem..itt meg sosem szólal meg, nagyon sokszor előfordul, h tök csönd van a stúdióban, és nem másodpercekig, hogy hatásszünet vagy valami, hanem van h fél percig..sztem ez az ami már nem fér bele az ilyen showműsorba.
2008. dec. 28. 01:04
szeny
30. gyöngyszemü (válaszként erre: 29. - Elvtárss)
2008. dec. 27. 17:06
A Balázs és a Mónika van megjátszva!!!! A Jhosi nem!! Az elözőek is jók de más kategória! A Jhosi nem járatja le a vendégeit mint a Balázs, a Mónika is "segíteni" akar de ott is csak a mocskolódások mennek. Ismerek olyat aki részt vett a Mónikába és betanúlt szöveget kelett mondania egy idegen partnerrel... Na az a megjátszás!!
2008. dec. 27. 16:45
Hát, a Balázs shownál biztos hogy nem jobb!!!! a mónikánál meg minden műsor jobb... szerintetek nincs megjátszva az egész????? elégg gáz
2008. dec. 20. 18:59
Nagyon tetszik jól beszél! Okos, higgadt férfi!
2008. dec. 20. 18:08
jobb az eddigi musoroknal (Monika Balazs stb...)
2008. nov. 17. 14:12

Engem nagyon irritál. Bár még nem láttam egy műsorát sem végig.

Azt sem értem, hogy ki ő, hogy így osztja az eszet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook