Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges a túlzott internetezéstől így rosszul lenni? Mit tegyek az alábbi ördögi körből való kijutáshoz? fórum

Lehetséges a túlzott internetezéstől így rosszul lenni? Mit tegyek az alábbi ördögi körből való kijutáshoz? (beszélgetős fórum)


9. kisj (válaszként erre: 3. - Ilona 2010)
2013. ápr. 4. 19:18

A szemed, a látásod rendben van?

Talán érdemes lenne egy szemésznek elmondani ezeket a tüneteket.

8. a94ac54e89 (válaszként erre: 3. - Ilona 2010)
2013. ápr. 4. 17:32
Csak egyetlen dologban ne higgy, hogy valami káros monitorsugárzás ér közben .... :DDD
7. ittmost (válaszként erre: 3. - Ilona 2010)
2013. ápr. 4. 17:29

Szerintem is tele lesz a fejed,én is vagyok így,hol fél óra után,hol kettő után,pedig távol vagyok a netfüggéstől.

A sok infót dolgozza fel közben az agyad,és gondolom,lökné ki a feleslegeset az értelmetlent,ami csak felidegesít vagy felkavar téged..

Állj fel legalább óránként,és pár perc tiszta levegő..vagy egy óra torna,zenére,attól jobban leszel,és a keletkezett feszültség is kimegy.

6. szabóné erzsi (válaszként erre: 5. - Szabóné erzsi)
2013. ápr. 4. 16:54
elnézést a magad szó kimaradt
2013. ápr. 4. 16:50
ha nappal elfoglalod valami hasznos dologgal pl tanulással vagy munkával és csak este nettezel semmi gondod bajod nem lesz szerintem
4. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 3. - Ilona 2010)
2013. ápr. 4. 16:50
Gondolom idegesít a sok infó.Nem gáz ez.Mindenki van vele így. Szüneteltesd ennyi.:)
3. Ilona 2010 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. ápr. 4. 16:44

De ha valaki netfüggő, akkor az órákig van neten, és nem rosszul van tőle fizikai tünetekkel is. Vagy rosszul tudom?


Engem az (is) érdekel, hogy miért vannak ezek a fizikai tünetek, ha pl. 30-45 percnél tovább maradok neten?

2. kisj
2013. ápr. 4. 16:37

netfüggő lettél


mondd le sürgősen az előfizetésedet:)

2013. ápr. 4. 16:33

Eddig rengeteget bírtam net előtt ülni.

Facebook, chat, egyéb fórumok, blogok...vagy csak egyik link nyitása a másik után, "információ után kutatva".

Eddig akkor voltam feszült, amikor hosszabb ideig nem tudtam internetezni.


Most valami miatt úgy érzem, fordult a helyzet:

bár most is egy idő után késztetést érzek arra, hogy leüljek netezni, de amikor rádöbbenek, hogy pl. Facebookon minden ismerősöm ugyanazt osztja meg, ill. olyan kiírásokat tesznek közzé, aminek semmi értelme, illetve chatelek, de valójában az inkább csak bájcsevegés, stb.


Egy idő után elkezd hányingerem lenni, néha szédülök is kicsit, továbbá rossz közérzetem van. Amikor felhagyok a netezéssel, akkor ezek a panaszok enyhülnek és megszűnnek.


De egy idő után újra jön a késztetést, hogy megnézzem, mi újság online...és kezdődik minden elölről.


Mitől lehet ez?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook