Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a tapasztalatotok a vény nélkül kapható feszültségoldó készítményekről? fórum

Mi a tapasztalatotok a vény nélkül kapható feszültségoldó készítményekről? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 11. 18:16
Köszi szépen, aranyosak vagytok:)) A neten már olvasgattam, de a személyes tapasztalatok számomra mindig meggyőzőbbek.
8. emi75 (válaszként erre: 5. - Megara112)
2010. aug. 11. 17:48
Ja, és nézz szét ezzel párhuzamban az életetben is, hogy mi az ami zavar. lehet valami az életedben (rossz emberi kapcsolat, pénzügyi terhek, családi gondok, valami vágyad elnyomása stb) sokszor ezek felismerése, tudatosítása, feldolgozása önmagában elmulasztja a problémát.
7. manul (válaszként erre: 5. - Megara112)
2010. aug. 11. 17:46
B vitamin tartalmú étrendkiegészítőből nyomj le egy kúrát!Garantáltan nyugodt és kiegyensúlyozott leszel tőle!:DDDD
6. emi75 (válaszként erre: 5. - Megara112)
2010. aug. 11. 17:46
Hát, ez esetben elképzelhető, hogy segítene Neked. a patikákban mostanában nagyon nyomják, pedig már sok éve kapható. Létezik róla ilyen kis szórólap is múltkor láttam. Kérjél egyet a patikáben, olvasd el, vagy biztos a neten is utána lehet olvasni. úgy biztos el tudod dönteni, hogy megpróbálod-e.
5. Megara112 (válaszként erre: 2. - Emi75)
2010. aug. 11. 17:37
Igen, én is tenni akarok valamit:)) Nem érzem magam feszültnek, nem érzem, hogy szoronganék, mégis már lassan fél éve folyamatosan torokszorító érzésem van. Az alvás remekül megy:) Teljes kivizsgáláson is részt vettem, minden vizsgálat negatív lett. Erre mondta a háziorvos, hogy akkor a szorongás okozza. De nem akarom az általa felírt nyugtató szedni..
2010. aug. 11. 17:37
Valeriana (macskagyökér) ősrégi nyugtató, vény nélkül kapható, teafű formában is beszerezhető (elég büdös). Enyhe tünetekre hatásos.
2010. aug. 11. 17:35
Én a HOVA tablettát próbáltam, bevált.
2. emi75 (válaszként erre: 1. - Megara112)
2010. aug. 11. 17:31

régen egyszer szedtem a REMOTIV EXTRA nevű szert, csak enyhe tünetekre használ, és kb. két hét után van hatása. gyógynövény kivonat. max. 2 dobozzal szabad/érdemes beszedni belőle, tehát kúraszerűen. jobban is aludtam tőle.

Lehet, a hatásra rátesz egy lapáttal a tudat, hogy tettél magadért valamit :D


rajtam segített is egy nagyon nehéz időszakban.

2010. aug. 11. 17:27
Mi a tapasztalatotok a vény nélkül kapható feszültségoldó készítményekről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook