Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok jó, vény nélkül kapható készítményt szélgörcsre? fórum

Tudtok jó, vény nélkül kapható készítményt szélgörcsre? (tudásbázis kérdés)


16. bozsu55 (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2021. máj. 10. 12:53
Hol írta azt hogy rostot, rostosat evet, hol?
15. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 08:26

Pedig, ha bélgörcsöd van, és állandóan szellentesz, az azt jelenti, hogy tele vagy gázzal, fel vannak puffadva a beleid és attól feszülnek, görcsölnek.

Jó erre az Espumisan, remélem, vettél be azóta.

Meg azt is, hogy azóta kipukiztad magad és megoldódott a problémád a wc-n is.

14. Guruljka (válaszként erre: 11. - Bozsu55)
2021. máj. 9. 08:19

Ha a rosttól lett bélgörcse, akkor talán nem kellene még többet enni...

A mozgás jó, ha bírja.

13. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 08:14
Édesköményes tea
12. be95e6ff22 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. máj. 9. 07:35
No-Spat én is ajánlom bármilyen görcsre,legyen az menstruációs,húgyhólyag vagy bél,vagy migrénes fejfájás.Van Forte verziója is.Lehet hogy van újabb szer,de ez nekem mindig bizonyitott.Egy érzéstelenítés nélküli méhtükrözést kibírtam vele.(Mikor először próbálta az orvos,majdnem lerúgtam a fejét,és az öklömet haraptam kínomban.Másodszorra készültem Nospaval.)
11. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 07:18

Hamarabb kellett volna"gondolkodni",nehéz szülés lesz.

Az okát kell kideríteni,sok folyadék,rostban gazdag étkezés,mozgás.

2021. máj. 9. 06:42

[link]


90 db, 0,50 gr/db. Nálam ez bevált, a napi rendszeresség biztosítására.

9. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 06:38

A mostani "pillanatnyi" problémára tudom ajánlani 20-25 dkg aszalt szilvát egyél meg, alaposan megrágva. Esetleg rásegít 1-2 csésze langyos tej. De ha még a tejet is megiszod rá, akkor maradj a "szükséges helyiség" közelébe.

A napi rendszeresség érdekében szedek napi 1 kapszulát: "Jiangzhi Tongshu San: Pu erh Tea-kapszula". (= dr. San kínai kapszula) Én Rossmannban veszem, nem mindegyik gyógynövényes árulja. Majd rákeresek és teszek fel linket róla.

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 06:04

Orvosi vagy a gyógyszerész tanácsadását hallgatnám meg.


Nem tudjuk, hogy a te szervezeted mire, hogyan reagálna.

Azért mégis adok tanácsot, ami nem árthat: simogasd, masszírozd a beleidet! Nem túl erősen, de mozgásra bírni őket. A víz nem árthat.

7. vasvarvar (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. máj. 9. 00:37
Az ugyan azt jelenti. A bazsalikom, rozmaring, borsmenta, parlagfű minden görcsöt old, mell és térd között levő területen megszünteti a fájdalmat vagy csökkenti.
6. vasvarvar (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 00:32
A székrekedést a folyadék hiánya okozza. Naponta meg kell inni 2-3 liter vizet és elmúlik a székrekedés. Az erőlködés aranyeret okozhat.
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Vasvarvar)
2021. máj. 9. 00:30

Nem gyomorgörcsról ír, hanem bélgörcsről.


Nekem annak idején óriási puffadásom és görcsös fájdalmam volt a lenmagtól, amelyet valami tanácsra kezdtem szedni napi 2 kanállal.

Végül rájöttem, hogy ettől van, egyrészt abbahagytam az evését, másrészt amikor nagyon görcsölt a hasam, a No-Spa segített. Lehet, hogy van újabb szer is, ezt a patikus tudni fogja.

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 00:28
Az orvos ilyesmire telefonon is ad tanácsot.
3. vasvarvar (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 00:27
A gyomorgörcs utalhat tejérzékenységre és laktóz érzékenységre. Javasolt a bazsalikom, rozmaring és borsmenta levele vagy parlagfű levelének evése amik oldják a gyomorgörcsöt. Megszárítva őket el lehet tenni téli napokra. Csörgőre kell szárítani és papíracskóban lehet tárolni. Nem okoznak semmilyen mellékhatást és újabb betegséget.
2021. máj. 8. 20:57
Erre hashajtó kell, beöntés vagy a piócás ember
2021. máj. 8. 20:35
Espumisan van itthon, de nem puffadás ellen kell, nem puffadok. Nagyon görcsölnek a beleim, néha a hátamban is érzem és állandóan szellentek. Nagy wc-re nem tudtam négy napja menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook