Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a tapasztalatotok a Diane 35 fogamzásgátlóról? fórum

Mi a tapasztalatotok a Diane 35 fogamzásgátlóról? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
18. 75f3d32d2e (válaszként erre: 16. - Szamóca01)
2009. ápr. 16. 10:21

Szamóca01!


Akkor mégiscsak használt fogamzásgátlás szempontjából, ha 2 évig szedted? Nem?

2009. ápr. 9. 23:25
Aki évekig szedte,és most hagyta abba,az vásároljon valamilyen hajvédő vitamint!Sajnos szükség lesz rá,ill .jobb megelőzni a problémát..
2009. ápr. 9. 23:17
Kb. 2 évig szedtem, de nem akarom tovább. Nem volt gondom tőle, a súlyom nem változott. Azt mondta a doki, jók a pattanásokra is (volt néhány, de nem sok). Az utóbbi időben alkalmanként viszont mintha több is lett volna belőlük mint előbb... A gombákról meg egy egy két apróságról meg már ne is beszéljünk. :S
2009. ápr. 9. 22:33
Azért,mert kiemelik a hatását,hogy szép lesz tőle a hajad,bőröd stb.,a káros hatásait már kevésbé firtatják,pedig van bőven.
14. szeptember99 (válaszként erre: 9. - 75f3d32d2e)
2009. ápr. 9. 22:31

vettek vért,mikor felírták a gyógyszert?

Mert ha igen,akkor azért megnézik,hogy vannak-e májproblémáid vagy hajlamos vagy-e a trombózisra.


Én kb.4 hónapig szedtem a tablettát,hát megutáltam,az biztos,többet nem akarok ilyeneket szedni. Meghíztam tőle,meg az első 2 hónap is szar volt,hát nekem nem jött be.Olyan,mintha beteg lennék,és gyógyszert kellene szednem minden nap. JA,és kijött a hüvelygombám,azóta nem tudok megszabadulni tőle.


Amúgy me más fog.gátló is hajlamosít a trombózisra.

2009. ápr. 9. 22:06
Csak indokolt esetben és max. 1,5 évig javasolt a szedése.
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 9. - 75f3d32d2e)
2009. ápr. 9. 13:22

Szia!

Mivel másfél hónapja szedem Én ,nagyon körbejártam a témát.Nem magasabb a hormontartalma mint mondjuk a Yadine-nak,csak másabb az összetétele mint a többi fogamzásgátlónak.Ugyanis tetsztoszteront blokkoló anti androgén van benne.Ettől lesz szebb a bőr,és szebb a haj(már akinél).

Nem fogamzásgátlás céljából írták fel nekem,amire kaptam az már javulgat.

Nekem nem produkált semmilyen mellékhatást,nem híztam,sőt csökkent a testsúlyom,az elején voltak terhességi tüneteim,de az is elmúlt.

Hosszú távon nem alkalmas a fogamzásgátlásra,ugyanis 1 évnél tovább nem célszerű szedni,mivel bőrgyógyűszati célokra is törzskönyvezték,a fogamzásgátlás csak a "mellékahása".

2009. ápr. 9. 12:44
Már van 2 ilyen fórum...
10. josey
2009. ápr. 9. 12:40

Sziasztok.

Gyönyörű lett tőle az amúgy brutálisan zsíros és pattanásos bőröm.

Ezenkívül nagyon lefogytam,és lett egy maréknyi epekövem!!!!

2009. ápr. 9. 12:20

Köszi a hozzászólásokat!

Hát most nem is tudom, hogy megijedjek vagy sem.

Nekem ezt írt a fel a nődokim mikor mondtam, hogy valószínűleg a másik gyógyszerem miatt lett fél év alatt 2-szer vesekövem.

Ekkor írta fel ezt a gyógyszert. Most 1 hónapja szedem és eddig semmi bajom sem volt. De most kissé megijedtem!!!

2009. ápr. 9. 12:13

Nekem nincs vele semmi problémám.Amióta szedem beállt rendesen a vérzésem is.Azelőtt közti vérzéseim voltak minden egyéb ok nélkül egy másik fogamzásgátló szedése mellett.

Se görcseim, se más egyéb panasz.

2009. ápr. 9. 12:12

A probléma az, hogy a DIANE35 alapjában véve NEM FOGAMZÁSGÁTLÓ!!!

Különböző bőrproblémák (hajhullás, fokozott szőrnövekedés, aknés bőr stb.) esetén írják fel, és csupán a mellékhatása a fogamzásgátlás, aminek következtében ha valaki ezt szedi, nem kell külön fogamzásgátlót szednie.

Valóban magas a hormontartalma, ezért csak kúraszerűen ajánlott szedni, errpl megoszlanak a vélemények, 6 hónap ill. másfél év a maximum, amiről én hallottam.


A lényeg, ha nincs bőrproblémád, viszont védekezni szeretnél, semmiképp ne Diane35-t szedj!!!

2009. ápr. 9. 12:06

Én az erős menstruációs görcsöm, és az erős vérzésem miatt kaptam.

5 évig szedtem, addig jó volt, semmi panaszom nem volt rá.De amikor abbahagytam, hogy babát szeretnénk, nem volt peteérésem.Teljesen leállította.1,5 év szenvedés után sikerült végre hogy legyen peteérésem, na és babám:-)

2009. ápr. 9. 11:58
Mélyvénás trombózst kaptam tőle!!!!
2009. ápr. 9. 11:58
En nagyon sokaig szedtem. Nem csak a problemas borre irjak fel. Nekem peldaul tizeneves koromtol szednem kellett es gondolhatjatok, hogy a nem a teherbeeses ellen. Es persze nem is a nehany pattanas miatt. Szerintem ezt a gyogyszert csak akkor irja fel az orvos, ha nem szimplan fogamzasgatlasrol van szo. Ezert van az is, hogy ezt a gyogyszert haziorvos csak "fu alatt" irhatja fel, mig a tobbit siman felirja.
2009. ápr. 9. 11:46
Az h k...va magas a hormontartalma, örülök h nem kaptam tőle trombózist. Problémás bőrre írják fel, de én azt mondom h a mai modern tabletták sokkal jobbak a bőrre is.
2009. ápr. 9. 11:45

Sziasztok!


Ha valaki szedte már ezt a gyógyszert az légyen szíves írjon, hogy milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban.

2009. ápr. 9. 11:45
Mi a tapasztalatotok a Diane 35 fogamzásgátlóról?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook